Seniorzy - 25.09.2016 , godz. 11:00
LKS Błękitni Pierściec 1 : 5 LKS Iskra Iskrzyczyn
Trampkarze/Juniorzy - 24.09.2016, godz. 14:00
LKS Kończyce W 11 : 2 LKS Iskra Iskrzyczyn
Pokaż tabelę



. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 TS 1909 Piast Cieszyn 5 15 31:6 3-0-0 (20:4) 2-0-0 (11:2)
2 LKS Błyskawica II Kończyce Wielkie 5 12 12:5 2-0-1 (8:5) 2-0-0 (4:0)
3 KP Trójwieś Istebna 5 9 14:10 2-0-1 (8:6) 1-0-1 (6:4)
4 KS Nierodzim 5 9 10:10 3-0-0 (8:1) 0-0-2 (2:9)
5 LKS Błękitni Pierściec 5 9 9:11 0-0-2 (0:9) 3-0-0 (9:2)
6 LKS Orzeł Zabłocie 5 9 11:15 2-0-0 (5:2) 1-0-2 (6:13)
7 LKS Iskra Iskrzyczyn 5 7 11:4 0-0-2 (1:3) 2-1-0 (10:1)
8 LKS Victoria-Polifarb Hażlach 5 7 7:9 1-1-0 (4:2) 1-0-2 (3:7)
9 LKS Rudnik 5 6 7:12 1-0-1 (4:2) 1-0-2 (3:10)
10 MKS Promyk Golasowice 5 3 4:9 1-0-2 (4:6) 0-0-2 (0:3)
11 LKS Spójnia Górki Wielkie 5 3 6:15 0-0-3 (2:11) 1-0-1 (4:4)
12 KS Brzezówka 5 0 3:19 0-0-2 (1:9) 0-0-3 (2:10)

 

 

Pokaż tabelę

 

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Wyzwolenie Simoradz 6 18 28:2 3-0-0 (13:0) 3-0-0 (15:2)
2 LKS Ochaby 96 7 18 24:7 3-0-1 (13:4) 3-0-0 (11:2)
3 TS 1909 Piast Cieszyn 6 15 47:11 2-0-0 (26:3) 3-0-1 (21:8)
4 LKS Tempo Puńców 6 12 16:7 2-0-1 (10:3) 2-0-1 (6:4)
5 LKS Iskra Iskrzyczyn 6 12 14:12 2-0-1 (6:6) 2-0-1 (8:5)
6 LKS Spójnia Górki Wielkie 7 12 11:17 3-0-1 (8:7) 1-0-2 (3:10)
7 LKS Błyskawica Kończyce Wielkie 6 10 25:13 2-0-0 (13:1) 1-1-2 (12:12)
8 LKS Błękitni Pierściec 7 7 25:28 1-1-2 (14:19) 1-0-2 (11:9)
9 LKS Orzeł Zabłocie 7 6 16:26 1-0-3 (8:14) 1-0-2 (8:12)
10 LKS Victoria-Polifarb Hażlach 7 6 14:32 1-0-3 (7:12) 1-0-2 (7:20)
11 LKS Zryw Bąków 6 4 9:25 1-0-1 (3:8) 0-1-3 (6:17)
12 GKS Morcinek Kaczyce 6 3 10:30 1-0-2 (6:14) 0-0-3 (4:16)
13 KS Nierodzim 7 1 12:41 0-1-3 (9:24) 0-0-3 (3:17)

Komentarze

  • admin
    2016-09-25 14:35
    chyba wszystko działa..
    admin
    2016-09-25 14:32
    pierwszy komentarz testowy :)
Dodaj komentarz
Uzupełnij małymi literami (antyspam)
LKS Iskrzyczyn
Najczęściej czytane
Wizyty:
Dziś: 13Wszystkie: 77551
  • VI kolejka Seniorów i VIII Juniorów

    0
     
    2016-09-23, 16:40  Autor: SK
    vi-kolejka-seniorow-i-viii-juniorow.jpg

    Kolejka (VI) - 24-25.09.2016, godz. 16:00
    24.09.2016 - sobota
    KS Nierodzim - LKS Spójnia Górki Wielkie - 3:0
    LKS Orzeł Zabłocie - KS Brzezówka - 3:0 w.o.
    25.09.2016 - niedziela
    LKS Błękitni Pierściec - LKS Iskra Iskrzyczyn - 1:5
    MKS Promyk Golasowice - TS 1909 Piast Cieszyn
    KP Trójwieś Istebna - LKS Błyskawica II Kończyce Wlk
    LKS Victoria Polifarb Hażlach - LKS Rudnik

     

    VIII kolejka - 24-25.09.2016, godz. 10:00 i 12:00
    24.09.2016 - sobota
    LKS Orzeł Zabłocie - KS Nierodzim - 5:11 i 3:2
    CKS Cieszyn / LKS Puńców - GKS Morcinek Kaczyce - 16:0 i 1:0
    TS 1909 Piast Cieszyn - LKS Drogomyśl / LKS Bąków - x i 3:2
    LKS Błyskawica Kończyce Wlk - Beskid Skoczów / LKS Iskrzyczyn - 0:1 i 11:2
    LKS Błękitni Pierściec - LKS Victoria Hażlach (godz. 14:00 i 16:00)
    25.09.2016 - niedziela
    LKS Ochaby 96 - LKS Wyzwolenie Simoradz (godz. 12:00)
    LKS Spójnia Górki Wielkie - pauzuje

  • V kolejka Seniorów i VII Juniorów

    1
     
    2016-09-18, 17:40  Autor: SK
    v-kolejka-seniorow-i-vii-juniorow.jpg

    V kolejka - 17-18.09.2016, godz. 16:00
    LKS Błyskawica II Kończyce Wlk - LKS Orzeł Zabłocie - 2:3
    TS 1909 Piast Cieszyn - KS Nierodzim - 6:2
    LKS Spójnia Górki Wielkie - KP Trójwieś Istebna - 1:4
    LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Rudnik - 1:2
    KS Brzezówka - LKS Błękitni Pierściec - 1:4
    MKS Promyk Golasowice - LKS Victoria Polifarb Hażlach - 1:2

     

    VII kolejka - 17-18.09.2016
    LKS Orzeł Zabłocie - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 3:9 i 2:5
    LKS Victoria Hażlach - LKS Ochaby 96 - 2:4 i 2:3
    LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Spójnia Górki Wielkie - x i 3:0
    GKS Morcinek Kaczyce - TS 1909 Piast Cieszyn - x i 1:2
    KS Nierodzim - LKS Błękitni Pierściec - 21:1 i 3:10
    LKS Drogomyśl / LKS Bąków - Beskid Skoczów / LKS Iskrzyczyn - 3:5 i 3:2
    CKS Cieszyn / LKS Puńców - pauzowały

  • Piłkarski weekend - 10-11.09.2016 - galeria, film

    0
     
    2016-09-09, 22:10  Autor: SK
    pilkarski-weekend-10-11092016[6].jpg

    Kolejka (IV) - 10-11.09.2016, godz. 16:00
    KS Nierodzim - MKS Promyk Golasowice - 1:0
    LKS Orzeł Zabłocie - LKS Spójnia Górki Wielkie - 3:2
    LKS Błękitni Pierściec - LKS Błyskawica II Kończyce Wlk - 0:3
    KP Trójwieś Istebna - TS 1909 Piast Cieszyn - 2:5
    LKS Rudnik - KS Brzezówka - 3:0
    LKS Victoria Polifarb Hażlach - LKS Iskra Iskrzyczyn - 1:1

     

    VI kolejka - 10.09.2016, godz. 10:00 i 12:00
    LKS Ochaby 96 - KS Nierodzim - 2:3 i 8:2
    LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Drogomyśl / LKS Bąków - 1:0 i 3:1
    CKS Cieszyn / LKS Puńców - LKS Wyzwolenie Simoradz - x i 0:1
    LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Victoria Hażlach - 10:2 i 2:1
    LKS Błękitni Pierściec - LKS Orzeł Zabłocie - 2:19 i 2:3
    Beskid Skoczów / LKS Iskrzyczyn - GKS Morcinek Kaczyce - x i 3:2
    TS 1909 Piast Cieszyn - pauzował

     

     

  • II kolejka Juniorów i Trampkarzy i I kolejka Seniorów

    0
     
    2016-08-20, 09:49  Autor: SK
    ii-kolejka-juniorow-i-trampkarzy-i-i-kolejka-seniorow.jpg

    SENIORZY - I kolejka - 20-21.08.2016
    LKS Błyskawica II Kończyce Wlk - KS Brzezówka - 4:1
    TS 1909 Piast Cieszyn - LKS Rudnik - 7:0
    KS Nierodzim - LKS Orzeł Zabłocie - 4:1
    LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Iskra Iskrzyczyn - 0:4
    KP Trójwieś Istebna - LKS Victoria Polifarb Hażlach - 3:1
    MKS Promyk Golasowice - LKS Błękitni Pierściec - 0:2

     

    II kolejka - 20-21.08.2016, godz. 10:00 i 12:00
    GKS Morcinek Kaczyce - LKS Wyzwolenie Simoradz - x i 2:10
    TS 1909 Piast Cieszyn - LKS Orzeł Zabłocie - x i 8:3
    CKS Cieszyn / LKS Puńców - LKS Błękitni Pierściec - 27:0 i 4:1
    LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Ochaby 96 - 2:3 i 6:2
    Beskid Skoczów / LKS Iskrzyczyn - KS Nierodzim - 21:0 i 3:0
    LKS Błyskawica Kończyce Wlk - KS Brzezówka - x i 3:0 w.o.
    LKS Drogomyśl / LKS Bąków - LKS Victoria Hażlach - 28:0 i 0:6

Komunikaty BOZPN
Komunikaty BOZPN