wydarzenia
X

Komentarze

Juniorzy i Trampkarze

  • Liga Wojewódzka Juniorów i Trampkarzy (IV liga - Skoczów) -- 2019/2020

    . . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
    - CKS Piast Cieszyn 0 0 0:0 0-0-0 (0:0) 0-0-0 (0:0)
    - LKS Iskra Iskrzyczyn 0 0 0:0 0-0-0 (0:0) 0-0-0 (0:0)
    - LKS Kończyce Małe 0 0 0:0 0-0-0 (0:0) 0-0-0 (0:0)
    - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie 0 0 0:0 0-0-0 (0:0) 0-0-0 (0:0)
    - LKS 99 Pruchna 0 0 0:0 0-0-0 (0:0) 0-0-0 (0:0)
    - LKS Orzeł Zabłocie 0 0 0:0 0-0-0 (0:0) 0-0-0 (0:0)
  • Liga Wojewódzka Młodzików (V liga - Skoczów) -- wiosna 2019



    . . m pkt bramki
    1 KKS Spójnia Zebrzydowice 10 27 80:11
    2 LKS Zryw Bąków 10 27 46:12
    3 LKS Strażak Dębowiec 10 18 56:23
    4 LKS Błękitni Pierściec 10 12 34:46
    5 LKS Iskra Iskrzyczyn 10 4 14:65
    6 LKS Rudnik 10 1 7:80

     

  • Wyniki i tabela 2018/2019

  • Wyniki i tabela 2017/2018

  • Wyniki i tabela 2016/2017


    Tabela juniorów

    . . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
    1 LKS Ochaby 96 24 65 102:24 10-1-1 (51:11) 11-1-0 (51:13)
    2 LKS Wyzwolenie Simoradz 24 60 96:21 10-1-1 (52:8) 9-2-1 (44:13)
    3 LKS Tempo Puńców 24 51 78:39 8-3-1 (44:8) 8-0-4 (34:31)
    4 LKS Błyskawica Kończyce Wielkie 24 37 85:71 6-1-5 (50:36) 5-3-4 (35:35)
    5 LKS Iskra Iskrzyczyn 24 37 63:77 7-0-5 (36:34) 5-1-6 (27:43)
    6 LKS Victoria Hażlach 24 33 53:60 5-2-5 (33:24) 5-1-6 (20:36)
    7 LKS Błękitni Pierściec 24 32 83:70 6-1-5 (50:33) 3-4-5 (33:37)
    8 LKS Orzeł Zabłocie 24 29 52:61 6-1-5 (32:28) 3-1-8 (20:33)
    9 LKS Spójnia Górki Wielkie 24 28 45:79 5-1-6 (28:30) 4-0-8 (17:49)
    10 GKS Morcinek Kaczyce 24 26 51:71 4-2-6 (25:31) 4-0-8 (26:40)
    11 KS Nierodzim 24 14 39:117 0-1-11 (18:58) 4-1-7 (21:59)
    12 LKS Zryw Bąków 24 14 32:97 4-0-7 (18:35) 0-2-11 (14:62)
    - TS 1909 Piast Cieszyn 24 27 70:62 3-0-8 (34:33) 6-0-7 (36:29)
  • Archiwum JUNIORZY

    Aktualności juniorzy

  • Archiwum JUNIORZY I TRAMPKARZE

  • Archiwum TRAMPKARZE

    Aktualności trampkarze

  • Piłkarski weekend!

    0
     
    2016-06-11, 11:40  Autor: SK
    pilkarski-weekend![3].jpg

    kolejka (XXI) - 11-12.06.2016
    LKS Błękitni Pierściec - LKS Iskra Iskrzyczyn - 1:1
    KS Brzezówka - LKS Pogórze - 1:4
    LKS Rudnik - LKS Spójnia Górki Wielkie - 2:8
    LKS Strażak Pielgrzymowice - MKS Promyk Golasowice - 7:2
    LKS Victoria-Polifarb Hażlach - LKS Strażak Dębowiec - 1:3
    KS Nierodzim - pauzował

     

    XVII kolejka - 09 i 11.06.2016
    LKS 99 Pruchna - LKS Tempo Puńców - 0:10 i 1:0
    LKS Pogórze - LKS Spójnia Górki Wielkie - 0:0 i 11:0
    GKS Morcinek Kaczyce - LKS Iskra Iskrzyczyn - 0:1 i x
    LKS Błyskawica Kończyce Wlk - KP Beskid / KS Brzezówka - 0:1 i 3:0 w.o.
    LKS Zryw Bąków - KS Nierodzim - 1:9 i (godz. 17:00)

     

  • Piłkarski weekend!

    0
     
    2016-06-03, 11:53  Autor: SK
    pilkarski-weekend![2].jpg

     Kolejka (XX) - 04-05.06.2016, godz. 17:00
    KS Nierodzim - LKS Błękitni Pierściec - 1:2
    LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Strażak Pielgrzymowice - 2:2
    KS Brzezówka - LKS Rudnik - 5:1
    LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Pogórze - 0:5
    MKS Promyk Golasowice - LKS Victoria-Polifarb Hażlach - 1:2
    LKS Strażak Dębowiec - pauzował

     

    XVI kolejka - 04.06.2016, godz. 10:00 i 11:30
    LKS Tempo Puńców - GKS Morcinek Kaczyce - 2:0 i x
    LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS 99 Pruchna - 8:0 i 2:7
    LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Zryw Bąków - 2:0 i 3:1
    KS Nierodzim - LKS Pogórze - 1:6 i 
    KP Beskid / KS Brzezówka - LKS Iskra Iskrzyczyn - 3:1 i 0:6

  • Piłkarski weekend!

    0
     
    2016-05-28, 16:11  Autor: SK
    pilkarski-weekend![1].jpg

    kolejka (XIX) - 28-29.05.2016, godz. 17:00
    LKS Strażak Dębowiec - MKS Promyk Golasowice - 1:0
    LKS Pogórze - KS Nierodzim - 2:2
    KS Brzezówka - LKS Strażak Pielgrzymowice - 2:7
    LKS Rudnik - LKS Iskra Iskrzyczyn - 1:4
    LKS Victoria-Polifarb Hażlach - LKS Spójnia Górki Wielkie - 2:4
    LKS Błękitni Pierściec - pauzował

     

    XV kolejka - 28-29.05.2016
    LKS Pogórze - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 7:0 i 1:0
    GKS Morcinek Kaczyce - LKS Spójnia Górki Wielkie - 1:6 i x
    LKS 99 Pruchna - KS Nierodzim - 1:0 i 13:0
    LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Tempo Puńców - 2:7 i 1:3
    LKS Zryw Bąków - KP Beskid / KS Brzezówka - 0:5 i 12:2

  • Piłkarski weekend!

    0
     
    2016-05-21, 08:22  Autor: toudi
    pilkarski-weekend!.jpg


    XIV kolejka - 21.05.2016
    LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS 99 Pruchna - 1:0 i 3:5
    LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Iskra Iskrzyczyn - 10:4 i 3:1
    LKS Zryw Bąków - LKS Pogórze - 0:7 i 2:3
    KP Beskid / KS Brzezówka - LKS Tempo Puńców - 1:3 i ???
    KS Nierodzim - GKS Morcinek Kaczyce - 0:3 i x

     


    Kolejka (XVIII) - 22.05.2016
    LKS Błękitni Pierściec - LKS Pogórze - 1:2
    LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Strażak Dębowiec - 1:2
    KS Nierodzim - LKS Rudnik - 4:0
    KS Brzezówka - LKS Victoria-Polifarb Hażlach - 3:1
    LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Strażak Pielgrzymowice - 1:1
    MKS Promyk Golasowice - pauzował

  • Piłkarski weekend!!!

    0
     
    2016-05-14, 10:31  Autor: toudi
    pilkarski-weekend!!!.jpg


    XIII kolejka - 14.05.2016, godz. 10:00 i 11:30
    GKS Morcinek Kaczyce - LKS Błyskawica Kończyce Wlk -11:0 i x
    LKS Tempo Puńców - LKS Spójnia Górki Wielkie - 5:1 i 2:0
    LKS 99 Pruchna - LKS Zryw Bąków - 4:0 i 5:1
    LKS Pogórze - KP Beskid / KS Brzezówka - 3:0 i 20:0
    LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim - 2:2 i 7:0

     

     

    Kolejka (XVII) - 15.05.2016, godz. 16:00
    KS Brzezówka - LKS Strażak Dębowiec - 0:6
    LKS Rudnik - LKS Błękitni Pierściec - 1:5
    LKS Strażak Pielgrzymowice - KS Nierodzim - 2:0
    LKS Victoria-Polifarb Hażlach - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:4
    MKS Promyk Golasowice - LKS Spójnia Górki Wielkie - 3:3
    LKS Pogórze - pauzuje

  • Czas na derby!!!

    0
     
    2016-05-06, 21:38  Autor: toudi
    czas-na-derby!!!.jpg

    W niedzielę 8 maja o godz. 16:00 drużyna Seniorów rozegra mecz derbowy z drużyną zza miedzy czyli  LKS Strażak Dębowiec. Drużyny młodzieżowe rozegrają swoje mecze w sobotę w Kończycach  Wielkich. Trampkarze swój mecz rozpoczną o godz. 10:00 a juniorzy trochę osłabieni o godz 11:30.  Czekamy na kolejny weekend z 9 pkt. Zapraszamy kibiców na wszystkie mecze.

     

     


    Następna kolejka (XVI) - 08.05.2016
    LKS Pogórze - LKS Rudnik - 8:1
    LKS Błękitni Pierściec - LKS Strażak Pielgrzymowice - 3:1
    KS Nierodzim - LKS Victoria-Polifarb Hażlach - 4:2
    KS Brzezówka - MKS Promyk Golasowice - 2:2
    LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Strażak Dębowiec - 2:1
    LKS Spójnia Górki Wielkie - pauzował

     

     

    XII kolejka - 07-08.05.2016
    LKS Pogórze - LKS 99 Pruchna - 13:1 i 1:0
    LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Iskra Iskrzyczyn - 0:6 i 1:0
    KP Beskid / KS Brzezówka - LKS Spójnia Górki Wielkie - 1:6 i 0:17
    KS Nierodzim - LKS Tempo Puńców - 0:7 i 1:6
    LKS Zryw Bąków - GKS Morcinek Kaczyce - 1:1 i x

Strony:
Piłka nożna - Klasa A (Podokręg Skoczów) -- 2019/2020
. . m pkt bramki
1 LKS Pogórze 13 37 59:11
2 UKS APN Góral Istebna 13 33 39:18
3 LKS Kończyce Małe 13 25 33:17
4 LKS Błyskawica Kończyce Wielkie 12 23 32:14
5 LKS Błękitni Pierściec 13 20 32:31
6 KP Beskid II Skoczów 13 20 27:24
7 LKS Olza Pogwizdów 13 18 26:26
8 LKS Zryw Bąków 13 17 21:30
9 LKS Beskid Brenna 13 15 19:23
10 LKS Iskra Iskrzyczyn 13 12 26:44
11 LKS Orzeł Zabłocie 13 10 20:34
12 LKS Victoria Hażlach 12 9 13:22
13 LKS Strażak Pielgrzymowice 13 8 16:40
14 KS Nierodzim 13 8 25:54


reklama

Najczęściej czytane
Wizyty:
Dziś: 4Wszystkie: 129254
LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim - 5:2 LKS Victoria Hażlach - LKS Iskra Iskrzyczyn - 4:2 LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:0 LKS Victoria Hażlach - LKS Iskra Iskrzyczyn - 1:1