wydarzenia
X

Komentarze

Klasa A (grupa I) - runda wstępna - 2019/2020

SENIORZY » Klasa A (grupa I) - runda wstępna - 2019/2020

 Klasa A (Podokręg Skoczów - grupa I)

runda wstępna -- 2019/2020

. . m pkt bramki
1 LKS Victoria Hażlach 7 19 18:7
2 CKS Piast Cieszyn 7 17 51:7
3 LKS Olza Pogwizdów 8 16 25:13
4 LKS Błękitni Pierściec 7 12 16:17
5 LKS Kończyce Małe 7 11 17:14
6 KS Nierodzim 7 8 11:16
7 LKS Iskra Iskrzyczyn 7 5 19:16
8 GKS Kaczyce 7 3 11:33
9 MKS Promyk Golasowice 7 0 1:46

 

 

Rozgrywki w skoczowskiej klasie A w I etapie (runda wstępna) zostały podzielone na dwie grupy (I oraz II). W każdej grupie w pierwszej rundzie zespoły w systemie każdy z każdym rozegrają mecz i rewanż. W drugiej rundzie pięć najlepszych zespołów z każdej grupy zmierzą się w grupie mistrzowskiej natomiast pozostałe drużyny zagrają w grupie spadkowej. W obu grupach zespoły zagrają z drużynami którymi nie spotkały się w pierwszej rundzie. Punkty i bramki z I rundy uzyskane z zespołami, które awansowały do tej samej grupy (mistrzowskiej i spadkowej) zostają zaliczone do II rundy - Więcej czytaj tu



I kolejka - 25-26.07.2020
CKS Piast Cieszyn - LKS Kończyce Małe (25.07, godz. 17:00)
KS Nierodzim - MKS Promyk Golasowice (26.07, godz. 11:00)
GKS Kaczyce - LKS Iskra Iskrzyczyn (26.07, godz. 17:00)
LKS Olza Pogwizdów - LKS Błękitni Pierściec (26.07, godz. 17:00)
LKS Victoria Hażlach - pauzuje

II kolejka - 02.08.2020
MKS Promyk Golasowice - LKS Olza Pogwizdów (godz. 15:00)
LKS Kończyce Małe - GKS Kaczyce (godz. 16:00)
LKS Victoria Hażlach - CKS Piast Cieszyn (godz. 17:00)
LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim (godz. 17:00)
LKS Błękitni Pierściec - pauzuje 

III kolejka - 09.08.2020
KS Nierodzim - LKS Kończyce Małe (godz. 11:00)
LKS Błękitni Pierściec - MKS Promyk Golasowice (godz. 11:00)
GKS Kaczyce - LKS Victoria Hażlach (godz. 17:00) 
LKS Olza Pogwizdów - LKS Iskra Iskrzyczyn (godz. 17:00)
CKS Piast Cieszyn - pauzuje

IV kolejka - 15-16.08.2020
CKS Piast Cieszyn - GKS Kaczyce (15.08, godz. 17:00)
LKS Kończyce Małe - LKS Olza Pogwizdów (16.08, godz. 16:00)
LKS Victoria Hażlach - KS Nierodzim (16.08, godz. 17:00) 
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Błękitni Pierściec (16.08, godz. 17:00)
MKS Promyk Golasowice - pauzuje

V kolejka - 23.08.2020
KS Nierodzim - CKS Piast Cieszyn (godz. 11:00)
LKS Błękitni Pierściec - LKS Kończyce Małe (godz. 11:00)
MKS Promyk Golasowice - LKS Iskra Iskrzyczyn (godz. 15:00)
LKS Olza Pogwizdów - LKS Victoria Hażlach (godz. 17:00)
GKS Kaczyce - pauzuje

VI kolejka - 29-30.08.2020
CKS Piast Cieszyn - LKS Olza Pogwizdów (29.08, godz. 17:00)
LKS Kończyce Małe - MKS Promyk Golasowice (30.08, godz. 16:00)
LKS Victoria Hażlach - LKS Błękitni Pierściec (30.08, godz. 17:00)
GKS Kaczyce - KS Nierodzim (30.08, godz. 17:00)
LKS Iskra Iskrzyczyn - pauzuje 

VII kolejka - 06.09.2020
LKS Błękitni Pierściec - CKS Piast Cieszyn (godz. 11:00)
MKS Promyk Golasowice - LKS Victoria Hażlach (godz. 15:00)
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Kończyce Małe (godz. 16:00)
LKS Olza Pogwizdów - GKS Kaczyce (godz. 16:00)
KS Nierodzim - pauzuje

VIII kolejka - 12-13.09.2020
CKS Piast Cieszyn - MKS Promyk Golasowice (12.09, godz. 16:00)
KS Nierodzim - LKS Olza Pogwizdów (13.09, godz. 11:00)
LKS Victoria Hażlach - LKS Iskra Iskrzyczyn (13.09, godz. 16:00)
GKS Kaczyce - LKS Błękitni Pierściec (13.09, godz. 16:00)
LKS Kończyce Małe - pauzuje

IX kolejka - 20.09.2020
LKS Błękitni Pierściec - KS Nierodzim (godz. 11:00)
MKS Promyk Golasowice - GKS Kaczyce (godz. 15:00)
LKS Iskra Iskrzyczyn - CKS Piast Cieszyn (godz. 16:00)
LKS Kończyce Małe - LKS Victoria Hażlach (godz. 16:00)
LKS Olza Pogwizdów - pauzuje 

X kolejka - 27.09.2020
LKS Błękitni Pierściec - LKS Olza Pogwizdów (godz. 11:00)
MKS Promyk Golasowice - KS Nierodzim (godz. 15:00)
LKS Iskra Iskrzyczyn - GKS Kaczyce (godz. 16:00)
LKS Kończyce Małe - CKS Piast Cieszyn (godz. 16:00) 
LKS Victoria Hażlach - pauzuje

XI kolejka - 03-04.10.2020
CKS Piast Cieszyn - LKS Victoria Hażlach (03.10, godz. 15:00)
KS Nierodzim - LKS Iskra Iskrzyczyn (04.10, godz. 11:00)
GKS Kaczyce - LKS Kończyce Małe (04.10, godz. 15:00)
LKS Olza Pogwizdów - MKS Promyk Golasowice (04.10, godz. 15:00)
LKS Błękitni Pierściec - pauzuje 

XII kolejka - 11.10.2020
MKS Promyk Golasowice - LKS Błękitni Pierściec (godz. 15:00)
LKS Victoria Hażlach - GKS Kaczyce (godz. 15:00)
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Olza Pogwizdów (godz. 15:00)
LKS Kończyce Małe - KS Nierodzim (godz. 15:00)
CKS Piast Cieszyn - pauzuje

XIII kolejka - 18.10.2020
KS Nierodzim - LKS Victoria Hażlach (godz. 11:00)
LKS Błękitni Pierściec - LKS Iskra Iskrzyczyn (godz. 11:00)
GKS Kaczyce - CKS Piast Cieszyn (godz. 15:00)
LKS Olza Pogwizdów - LKS Kończyce Małe (godz. 15:00)
MKS Promyk Golasowice - pauzuje

XIV kolejka - 24-25.10.2020
CKS Piast Cieszyn - KS Nierodzim (24.10, godz. 15:00)
LKS Victoria Hażlach - LKS Olza Pogwizdów (25.10, godz. 15:00)
LKS Iskra Iskrzyczyn - MKS Promyk Golasowice (25.10, godz. 15:00)
LKS Kończyce Małe - LKS Błękitni Pierściec (25.10, godz. 15:00)
GKS Kaczyce - pauzuje

XV kolejka - 31.10.2020
MKS Promyk Golasowice - LKS Kończyce Małe (godz. 14:00)
KS Nierodzim - GKS Kaczyce (godz. 14:00)
LKS Błękitni Pierściec - LKS Victoria Hażlach (godz. 14:00)
LKS Olza Pogwizdów - CKS Piast Cieszyn (godz. 14:00)
LKS Iskra Iskrzyczyn - pauzuje 

XVI kolejka - 03 i 05.04.2021
CKS Piast Cieszyn - LKS Błękitni Pierściec (03.04, godz. 15:00)
LKS Victoria Hażlach - MKS Promyk Golasowice (05.04, godz. 15:00)
GKS Kaczyce - LKS Olza Pogwizdów (05.04, godz. 15:00)
LKS Kończyce Małe - LKS Iskra Iskrzyczyn (05.04, godz. 15:00)
KS Nierodzim - pauzuje

XVII kolejka - 11.04.2021
LKS Błękitni Pierściec - GKS Kaczyce (godz. 11:00)
MKS Promyk Golasowice - CKS Piast Cieszyn (godz. 15:00)
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Victoria Hażlach (godz. 15:00)
LKS Olza Pogwizdów - KS Nierodzim (godz. 15:00)
LKS Kończyce Małe - pauzuje

XVIII kolejka - 17-18.04.2021
CKS Piast Cieszyn - LKS Iskra Iskrzyczyn (17.04, godz. 15:00)
KS Nierodzim - LKS Błękitni Pierściec (18.04, godz. 11:00)
LKS Victoria Hażlach - LKS Kończyce Małe (18.04, godz. 15:00)
GKS Kaczyce - MKS Promyk Golasowice (18.04, godz. 15:00)
LKS Olza Pogwizdów - pauzuje 

Najczęściej czytane
Wizyty:
Dziś: 1Wszystkie: 151517
LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim - 5:2 LKS Victoria Hażlach - LKS Iskra Iskrzyczyn - 4:2 LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:0 LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim - 1:1 [2020r]