wydarzenia

Klasa B - sezon 2012/13

SENIORZY » Archiwum » Wyniki » Klasa B - sezon 2012/13

Klasa B (Podokręg Skoczów) - 2012/2013 

 

Awansem mecz VI kolejki - 19.08.2012
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Iskra Iskrzyczyn - 5:1

 

I kolejka - 26.08.2012, godz. 17:00
LKS Błękitni Pierściec - LKS Goleszów II - 3:2
LKS Strażak Dębowiec - LKS Iskra Iskrzyczyn - 3:4
LKS Tempo II Puńców - LKS Ochaby 96 - 4:1
LKS Rudnik - LKS Wyzwolenie Simoradz - 1:1
LKS Kończyce Małe - pauzował

II kolejka - 02.09.2012, godz. 17:00
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Tempo II Puńców - 4:2
LKS Błękitni Pierściec - LKS Rudnik - 3:3
LKS Ochaby 96 - LKS Strażak Dębowiec - 3:1
LKS Kończyce Małe - LKS Goleszów II - 4:1
LKS Iskra Iskrzyczyn - pauzował

III kolejka - 09.09.2012, godz. 17:00
LKS Kończyce Małe - LKS Iskra Iskrzyczyn - 3:1
LKS Strażak Dębowiec - LKS Wyzwolenie Simoradz - 0:4
LKS Tempo II Puńców - LKS Błękitni Pierściec - 2:0
LKS Rudnik - LKS Goleszów II - 0:1 (mecz przerwany)
LKS Ochaby 96 - pauzował

IV kolejka - 16.09.2012, godz. 16:00
LKS Błękitni Pierściec - LKS Strażak Dębowiec - 1:0
LKS Rudnik - LKS Tempo II Puńców - 3:0
LKS Ochaby 96 - LKS Kończyce Małe - 3:0
LKS Goleszów II - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:1
LKS Wyzwolenie Simoradz - pauzował

V kolejka - 23.09.2012, godz. 16:00
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Ochaby 96 - 0:6
LKS Kończyce Małe - LKS Wyzwolenie Simoradz - 4:3
LKS Strażak Dębowiec - LKS Rudnik - 1:1
LKS Tempo II Puńców - LKS Goleszów II - 2:3
LKS Błękitni Pierściec - pauzował

VI kolejka - 30.09.2012, godz. 16:00
LKS Błękitni Pierściec - LKS Kończyce Małe - 3:4
LKS Tempo II Puńców - LKS Strażak Dębowiec - 7:0
LKS Goleszów II - LKS Ochaby 96 - 1:5
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Iskra Iskrzyczyn - 5:1
LKS Rudnik - pauzował

VII kolejka - 07.10.2012, godz. 15:00
LKS Ochaby 96 - LKS Wyzwolenie Simoradz - 1:2
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Błękitni Pierściec - 1:4
LKS Kończyce Małe - LKS Rudnik - 3:2
LKS Strażak Dębowiec - LKS Goleszów II - 2:0
LKS Tempo II Puńców - pauzował

VIII kolejka - 14.10.2012, godz. 15:00
LKS Błękitni Pierściec - LKS Ochaby 96 - 2:2
LKS Tempo II Puńców - LKS Kończyce Małe - 3:2
LKS Rudnik - LKS Iskra Iskrzyczyn - 0:0
LKS Goleszów II - LKS Wyzwolenie Simoradz - 2:2
LKS Strażak Dębowiec - pauzował

IX kolejka - 21.10.2012, godz. 15:00
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Błękitni Pierściec - 4:2
LKS Ochaby 96 - LKS Rudnik - 3:0
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Tempo II Puńców - 2:3
LKS Kończyce Małe - LKS Strażak Dębowiec - 3:1
LKS Goleszów II - pauzował

 

Runda rewanżowa


X kolejka - 20-21.04.2013
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Rudnik - 5:3
LKS Goleszów II - LKS Błękitni Pierściec - 3:0
LKS Ochaby 96 - LKS Tempo II Puńców - 1:1
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Strażak Dębowiec - 1:5
LKS Kończyce Małe - pauzował

XI kolejka - 27-28.04.2013
LKS Strażak Dębowiec - LKS Ochaby 96 - 0:4
LKS Rudnik - LKS Błękitni Pierściec - 4:3
LKS Goleszów II - LKS Kończyce Małe - 0:2
LKS Tempo II Puńców - LKS Wyzwolenie Simoradz - 0:2
LKS Iskra Iskrzyczyn - pauzował

XII kolejka - 04-05.05.2013
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Strażak Dębowiec - 2:0
LKS Błękitni Pierściec - LKS Tempo II Puńców - 1:1
LKS Goleszów II - LKS Rudnik - 1:2
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Kończyce Małe - 0:2
LKS Ochaby 96 - pauzował

XIII kolejka - 11-12.05.2013, godz. 16:00
LKS Strażak Dębowiec - LKS Błękitni Pierściec - 3:8
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Goleszów II - 8:0
LKS Kończyce Małe - LKS Ochaby 96 - 1:2
LKS Tempo II Puńców - LKS Rudnik - 4:3

XIV kolejka - 18-19.05.2013, godz. 16:00
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Kończyce Małe - 3:4
LKS Goleszów II - LKS Tempo II Puńców - 0:4
LKS Rudnik - LKS Strażak Dębowiec - 0:0
LKS Ochaby 96 - LKS Iskra Iskrzyczyn - 6:1
LKS Błękitni Pierściec - pauzował

XV kolejka - 26 i 30.05.2013
LKS Ochaby 96 - LKS Goleszów II - 3:1
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Wyzwolenie Simoradz - 2:1
LKS Kończyce Małe - LKS Błękitni Pierściec - 3:0
LKS Strażak Dębowiec - LKS Tempo II Puńców - 3:3
LKS Rudnik - pauzował

XVI kolejka - 01-02.06.2013
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Ochaby 96 - 3:3
LKS Goleszów II - LKS Strażak Dębowiec - 3:2
LKS Rudnik - LKS Kończyce Małe - 0:2
LKS Błękitni Pierściec - LKS Iskra Iskrzyczyn - 4:2
LKS Tempo II Puńców - pauzował

XVII kolejka - 09.06.2013
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Goleszów II - 13:7
LKS Ochaby 96 - LKS Błękitni Pierściec - 1:2
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Rudnik - 1:2
LKS Kończyce Małe - LKS Tempo II Puńców - 3:2
LKS Strażak Dębowiec - pauzował

XVIII kolejka - 16.06.2013
LKS Strażak Dębowiec - LKS Kończyce Małe - 0:0
LKS Tempo II Puńców - LKS Iskra Iskrzyczyn - 4:3
LKS Rudnik - LKS Ochaby 96 - 2:6
LKS Błękitni Pierściec - LKS Wyzwolenie Simoradz - 3:0 w.o.
LKS Goleszów II - pauzował

LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim - 5:2 LKS Victoria Hażlach - LKS Iskra Iskrzyczyn - 4:2 LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:0 LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim - 1:1 [2020r]