wydarzenia

Klasa B - sezon 2008/09

SENIORZY » Archiwum » Wyniki » Klasa B - sezon 2008/09

Terminarz rozgrywek o mistrzostwo kl. „B” sezon 2008 / 09 - runda wiosenna. 
w nawiasie wynik z poprzedniej rundy 

TERMIN XIV - 05.04.09 r. - godz. 15.00 
LKS Błękitni Pierściec - ZKS Polifarb Cieszyn - 1:1 
LKS Strażak Dębowiec - LKS Goleszów - 2:4 
LKS Wiślica - LKS Wyzwolenie Simoradz - 2:4 
LKS Olza Pogwizdów - LKS Iskra Iskrzyczyn - 3:0 
LKS Zryw Bąków - LKS Strażak Pielgrzymowice - 2:3 
LKS Wiki Kisielów - LKS Pogórze - 0:9 
LKS Zamek Grodziec Śląski - KP Trójwieś Istebna - 1:0 

TERMIN XV -13.04.09 r. - godz. 15.00 
LKS Pogórze - LKS Zryw Bąków - 2:0 
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Olza Pogwizdów - 0:1 
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Błękitni Pierściec - 2:3
ZKS Polifarb Cieszyn - LKS Wiślica - 0:1 
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Strażak Dębowiec - 1:0 
LKS Goleszów - KP Trójwieś Istebna - 2:3 
LKS Wiki Kisielów - LKS Zamek Grodziec Śląski - 0:5 

TERMIN XVI - 19.04.09 r. - godz. 15.00 
LKS Błękitni Pierściec - LKS Strażak Pielgrzymowice - 1:1 
KP Trójwieś Istebna - LKS Wyzwolenie Simoradz - 5:1 
LKS Strażak Dębowiec - ZKS Polifarb Cieszyn - 1:0 
LKS Wiślica - LKS Iskra Iskrzyczyn - 0:0
LKS Olza Pogwizdów - LKS Pogórze - 3:1 
LKS Zryw Bąków - LKS Wiki Kisielów - 12:0
LKS Zamek Grodziec Śląski - LKS Goleszów - 0:3 

TERMIN XVII - 26.04.09 r. - godz. 15.00 
LKS Pogórze - LKS Błękitni Pierściec - 3:2 
LKS Wiki Kisielów - LKS Olza Pogwizdów - 0:4 
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Wiślica - 1:1 
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Strażak Dębowiec - 1:3 
ZKS Polifarb Cieszyn - KP Trójwieś Istebna - 2:1 
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Goleszów - 2:1 
LKS Zryw Bąków - LKS Zamek Grodziec Śląski - 3:1 

TERMIN XVIII - 03.05.09 r. - godz. 16.00 
LKS Błękitni Pierściec - LKS Wiki Kisielów - 5:3 
LKS Goleszów - ZKS Polifarb Cieszyn - 7:0 
KP Trójwieś Istebna - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:1 
LKS Strażak Dębowiec - LKS Strażak Pielgrzymowice - 4:0 
LKS Wiślica - LKS Pogórze - 1:1 
LKS Olza Pogwizdów - LKS Zryw Bąków - 2:0 
LKS Zamek Grodziec Śląski - LKS Wyzwolenie Simoradz - 0:3 

TERMIN XIX - 10.05.09 r. - godz. 16.00 
LKS Pogórze - LKS Strażak Dębowiec - 4:0 
LKS Olza Pogwizdów - LKS Zamek Grodziec Śląski - 0:1 
LKS Zryw Bąków - LKS Błękitni Pierściec - 2:0 
LKS Wiki Kisielów - LKS Wiślica - 1:2 
LKS Strażak Pielgrzymowice - KP Trójwieś Istebna - 3:3 
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Goleszów - 1:2
ZKS Polifarb Cieszyn - LKS Wyzwolenie Simoradz - 0:3 

TERMIN XX - 17.05.09 r. - godz. 16.00 
LKS Simoradz - LKS Iskrzyczyn - 7:0
LKS Błękitni Pierściec - LKS Olza Pogwizdów - 3:1 
LKS Goleszów - LKS Strażak Pielgrzymowice - 1:1 
KP Trójwieś Istebna - LKS Pogórze - 2:1 
LKS Strażak Dębowiec - LKS Wiki Kisielów - 4:0 
LKS Wiślica - LKS Zryw Bąków - 4:3 
LKS Zamek Grodziec Śląski - ZKS Polifarb Cieszyn - 0:0 

TERMIN XXI - 24.05.09 r. - godz. 16.00 
LKS Zryw Bąków - LKS Strażak Dębowiec - 4:1
LKS Błękitni Pierściec - LKS Zamek Grodziec Śląski - 1:3 
LKS Pogórze - LKS Goleszów - 8:0 
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Wyzwolenie Simoradz - 5:4 
LKS Olza Pogwizdów - LKS Wiślica - 2:1 
LKS Wiki Kisielów - KP Trójwieś Istebna - 2:2 
LKS Iskra Iskrzyczyn - ZKS Polifarb Cieszyn - 0:3

TERMIN XXII - 31.05.09 r. - godz. 17.00 
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Pogórze - 2:1 
KP Trójwieś Istebna - LKS Zryw Bąków - 2:1 
ZKS Polifarb Cieszyn - LKS Strażak Pielgrzymowice - 1:3 
LKS Goleszów - LKS Wiki Kisielów - 2:4 
LKS Strażak Dębowiec - LKS Olza Pogwizdów - 3:1 
LKS Wiślica - LKS Błękitni Pierściec - 6:4 
LKS Zamek Grodziec Śląski - LKS Iskra Iskrzyczyn - 4:0 

TERMIN XXIII - 07.06.09 r. - godz. 17.00 
LKS Błękitni Pierściec - LKS Strażak Dębowiec - 2:3 
LKS Pogórze - ZKS Polifarb Cieszyn - 4:0 
LKS Olza Pogwizdów - KP Trójwieś Istebna - 3:0 
LKS Zryw Bąków - LKS Goleszów - 4:2 
LKS Wiki Kisielów - LKS Wyzwolenie Simoradz - 0:8 
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Iskra Iskrzyczyn - 8:0 
LKS Wiślica - LKS Zamek Grodziec Śląski - 5:1 

TERMIN XXIV - 11.06.09 r. - godz. 17.00 
LKS Iskrzyczyn 0 - 4 LKS Pogórze
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Zryw Bąków - 1:1 
ZKS Polifarb Cieszyn - LKS Wiki Kisielów - 7:0 
LKS Goleszów - LKS Olza Pogwizdów - 1:2 
KP Trójwieś Istebna - LKS Błękitni Pierściec - 1:1 
LKS Strażak Dębowiec - LKS Wiślica - 2:1 
LKS Zamek Grodziec Śląski - LKS Strażak Pielgrzymowice - 2:1 

TERMIN XXV - 14.06.09 r. - godz. 11.00 
LKS Wiślica - KP Trójwieś Istebna - 2:4 
LKS Błękitni Pierściec - LKS Goleszów - 4:0 
LKS Olza Pogwizdów - LKS Wyzwolenie Simoradz - 1:1 
LKS Zryw Bąków - ZKS Polifarb Cieszyn - 5:0 
LKS Wiki Kisielów - LKS Iskra Iskrzyczyn - 4:3
LKS Pogórze - LKS Strażak Pielgrzymowice - 6:1 
LKS Strażak Dębowiec - LKS Zamek Grodziec Śląski - 2:0 

TERMIN XXVI - 21.06.09 r. - godz. 11.00 
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Wiki Kisielów - 10:0 
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Zryw Bąków - 1:4 
ZKS Polifarb Cieszyn - LKS Olza Pogwizdów - 3:2 
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Błękitni Pierściec - 2:1 
LKS Goleszów - LKS Wiślica - 2:4 
KP Trójwieś Istebna - LKS Strażak Dębowiec - 5:1 
LKS Zamek Grodziec Śląski - LKS Pogórze - 1:2 

 

Klasa B (Podokręg Skoczów) - 2008/2009 - runda jesienna 
Uwaga!!! - Drużyna ZKS Polifarb rozgrywa swoje mecze na boisku GKS Morcinek, ul. Ludowa 10 

I kolejka - 10.08.2008, godz. 17:00 
LKS Pogórze - LKS Wiki Kisielów - 9:0 
LKS Goleszów - LKS Strażak Dębowiec - 4:2 
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Wiślica - 7:2 
ZKS Polifarb Cieszyn - LKS Błękitni Pierściec - 2:0 
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Olza Pogwizdów - 0:3 
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Zryw Bąków - 1:4 
KP Trójwieś Istebna - LKS Zamek Grodziec Śląski - 4:2 

II kolejka - 15.08.2008, godz. 11:00 
LKS Zryw Bąków - LKS Pogórze - 2:0 
LKS Olza Pogwizdów - LKS Strażak Pielgrzymowice - 4:5 
LKS Błękitni Pierściec - LKS Iskra Iskrzyczyn - 5:1 
LKS Wiślica - ZKS Polifarb Cieszyn - 8:2 
LKS Strażak Dębowiec - LKS Wyzwolenie Simoradz - 2:0 
KP Trójwieś Istebna - LKS Goleszów - 2:1 
LKS Zamek Grodziec Śląski - LKS Wiki Kisielów - 7:0 

III kolejka - 17.08.2008, godz. 14:00 
LKS Wyzwolenie Simoradz - KP Trójwieś Istebna - 1:2 
ZKS Polifarb Cieszyn - LKS Strażak Dębowiec - 2:0 
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Wiślica - 3:3 
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Błękitni Pierściec - 4:7 
LKS Pogórze - LKS Olza Pogwizdów - 2:0 
LKS Wiki Kisielów - LKS Zryw Bąków - 0:11 
LKS Goleszów - LKS Zamek Grodziec Śląski - 6:0 

IV kolejka - 24.08.2008, godz. 17:00 
LKS Błękitni Pierściec - LKS Pogórze - 1:2 
LKS Olza Pogwizdów - LKS Wiki Kisielów - 9:0 w.o. 
LKS Wiślica - LKS Strażak Pielgrzymowice - 9:0 
LKS Strażak Dębowiec - LKS Iskra Iskrzyczyn - 4:3 
KP Trójwieś Istebna - ZKS Polifarb Cieszyn - 0:3 
LKS Goleszów - LKS Wyzwolenie Simoradz - 2:2 
LKS Zamek Grodziec Śląski - LKS Zryw Bąków - 1:1 

V kolejka - 31.08.2008, godz. 17:00 
LKS Pogórze - LKS Wiślica - 4:2 
ZKS Polifarb Cieszyn - LKS Goleszów - 2:0 
LKS Iskra Iskrzyczyn - KP Trójwieś Istebna - 0:2 
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Strażak Dębowiec - 2:3 
LKS Wiki Kisielów - LKS Błękitni Pierściec - 0:5 
LKS Zryw Bąków - LKS Olza Pogwizdów - 1:0 
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Zamek Grodziec Śląski - 3:1 

VI kolejka - 07.09.2008, godz. 17:00 
LKS Błękitni Pierściec - LKS Zryw Bąków - 3:3 
LKS Wiślica - LKS Wiki Kisielów - 6:1 
LKS Strażak Dębowiec - LKS Pogórze - 5:3 (?) 
KP Trójwieś Istebna - LKS Stażak Pielgrzymowice - 4:1 
LKS Goleszów - LKS Iskra Iskrzyczyn - 3:3 
LKS Wyzwolenie Simoradz - ZKS Polifarb Cieszyn - 0:2 
LKS Zamek Grodziec Śląski - LKS Olza Pogwizdów - 2:3 

VII kolejka - 14.09.2008, godz. 16:00 
LKS Pogórze - KP Trójwieś Istebna - 1:1 
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Wyzwolenie Simoradz - 2:2 
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Goleszów - 3:3 
LKS Wiki Kisielów - LKS Strażak Dębowiec - 0:2 
LKS Zryw Bąków - LKS Wiślica - 7:1 
LKS Olza Pogwizdów - LKS Błękitni Pierściec - 3:0 
ZKS Polifarb Cieszyn - LKS Zamek Grodziec Śląski - 1:0 

VIII kolejka - 21.09.2008, godz. 16:00 
LKS Wiślica - LKS Olza Pogwizdów - 1:6 
LKS Strażak Dębowiec - LKS Zryw Bąków - 3:2 
KP Trójwieś Istebna - LKS Wiki Kisielów - 5:0 
LKS Goleszów - LKS Pogórze - 2:3 
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Strażak Pielgrzymowice - 1:3 
ZKS Polifarb Cieszyn - LKS Iskra Iskrzyczyn - 3:0 
LKS Zamek Grodziec Śląski - LKS Błękitni Pierściec - 0:2 

IX kolejka - 28.09.2008, godz. 16:00 
LKS Pogórze - LKS Wyzwolenie Simoradz - 2:0 
LKS Błękitni Pierściec - LKS Wiślica - 3:3 
LKS Strażak Pielgrzymowice - ZKS Polifarb Cieszyn - 3:1 
LKS Wiki Kisielów - LKS Goleszów - 1:6 
LKS Zryw Bąków - KP Trójwieś Istebna - 4:2 
LKS Olza Pogwizdów - LKS Strażak Dębowiec - 0:1 
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Zamek Grodziec Śląski - 2:4 

X kolejka - 05.10.2008, godz. 15:00 
LKS Goleszów - LKS Zryw Bąków - 0:1 
LKS Strażak Dębowiec - LKS Błękitni Pierściec - 1:2 
KP Trójwieś Istebna - LKS Olza Pogwizdów - 3:0 w.o. 
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Wiki Kisielów - 6:1 
ZKS Polifarb Cieszyn - LKS Pogórze - 0:2 
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Strażak Pielgrzymowice - 2:5 
LKS Zamek Grodziec Śląski - LKS Wiślica - 5:1 

XI kolejka - 12.10.2008, godz. 15:00 
LKS Wiślica - LKS Strażak Dębowiec - 2:2 
LKS Pogórze - LKS Iskra Iskrzyczyn - 3:1 
LKS Błękitni Pierściec - KP Trójwieś Istebna - 3:2 
LKS Wiki Kisielów - ZKS Polifarb Cieszyn - 2:4 
LKS Zryw Bąków - LKS Wyzwolenie Simoradz - 1:5 
LKS Olza Pogwizdów - LKS Goleszów - 3:1 
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Zamek Grodziec Śląski - 5:3 

XII kolejka - 19.10.2008, godz. 15:00 
KP Trójwieś Istebna - LKS Wiślica - 3:1* (mecz przerwany = 3:0) 
LKS Goleszów - LKS Błękitni Pierściec - 4:6 
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Olza Pogwizdów - 2:2 
ZKS Polifarb Cieszyn - LKS Zryw Bąków - 0:4 
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Wiki Kisielów - 4:1 
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Pogórze - 0:1 
LKS Zamek Grodziec Śląski - LKS Strażak Dębowiec - 1:2 

XIII kolejka - 26.10.2008, godz. 14:00 
LKS Błękitni Pierściec - LKS Wyzwolenie Simoradz - 3:4 
LKS Pogórze - LKS Zamek Grodziec Śląski - 0:0 
LKS Wiki Kisielów - LKS Strażak Pielgrzymowice - 1:6 
LKS Zryw Bąków - LKS Iskra Iskrzyczyn - 9:1 
LKS Olza Pogwizdów - ZKS Polifarb Cieszyn - 0:0 
LKS Wiślica - LKS Goleszów - 3:5 
LKS Strażak Dębowiec - KP Trójwieś Istebna - 2:1 

LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim - 5:2 LKS Victoria Hażlach - LKS Iskra Iskrzyczyn - 4:2 LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:0 LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim - 1:1 [2020r]