wydarzenia

Klasa B - sezon 2009/10

SENIORZY » Archiwum » Wyniki » Klasa B - sezon 2009/10

T E R M I N A R Z

===========

rozgrywek o mistrzostwo kl. „B”

sezon 2009 / 10 - runda wiosenna. 



XIV kolejka - 03 i 05.04.2010 
LKS Goleszów - KP Beskid 09 Skoczów - 0:3 
LKS Zryw Bąków - LKS Strażak Pielgrzymowice - 3:0 
LKS Błękitni Pierściec - LKS Zamek Grodziec Śląski - 3:0 
LKS Wyzwolenie Simoradz - ZKS Polifarb Cieszyn - 0:3 w.o. (w meczu 1:1) 
LKS Lutnia Zamarski - KP Trójwieś Istebna - 3:0 
LKS Ochaby 96 - LKS Wiślica - 2:1 
LKS Wiki Kisielów - LKS Iskra Iskrzyczyn - 0:3 w.o. 

XV kolejka - 24-25.04.2010 
LKS Zryw Bąków - LKS Lutnia Zamarski - 2:0 
KP Beskid 09 Skoczów - LKS Ochaby 96 - 11:0 
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Strażak Pielgrzymowice - 2:1 
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Błękitni Pierściec - 0:3 
LKS Wiślica - KP Trójwieś Istebna - 2:7 
ZKS Polifarb Cieszyn - LKS Zamek Grodziec Śląski - 1:1 
LKS Goleszów - LKS Wiki Kisielów - 3:0 w.o. 

XVI kolejka - 01-02.05.2010 
KP Beskid 09 Skoczów - LKS Wyzwolenie Simoradz - 3:1 
KP Trójwieś Istebna - LKS Iskra Iskrzyczyn - 6:0 
LKS Błękitni Pierściec - LKS Strażak Pielgrzymowice - 1:1 
LKS Lutnia Zamarski - ZKS Polifarb Cieszyn - 0:0 
LKS Zamek Grodziec Śląski - LKS Wiślica - 6:2 
LKS Ochaby 96 - LKS Goleszów - 1:1 
LKS Wiki Kisielów - LKS Zryw Bąków - 0:3 w.o. 

XVII kolejka - 05.05.2010 
KP Beskid 09 Skoczów - LKS Zryw Bąków - 4:1 
LKS Goleszów - LKS Lutnia Zamarski - 1:3 
LKS Wiślica - LKS Wyzwolenie Simoradz - 3:5 
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Ochaby 96 - 1:3 
ZKS Polifarb Cieszyn - LKS Błękitni Pierściec - 2:3 
LKS Zamek Grodziec Śląski - KP Trójwieś Istebna - 3:8 
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Wiki Kisielów - 3:0 w.o. 

XVIII kolejka - 08-09.05.2010, godz. 16:00 
08.05.2010 - sobota 
LKS Zryw Bąków - LKS Ochaby 96 - 3:2 
LKS Goleszów - LKS Wyzwolenie Simoradz - 1:5 
KP Beskid 09 Skoczów - LKS Błękitni Pierściec - 4:0 
09.05.2010 - niedziela 
LKS Strażak Pielgrzymowice - KP Trójwieś Istebna - 3:1 
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Zamek Grodziec Śląski - 0:3 
LKS Wiślica - ZKS Polifarb Cieszyn - 1:3 
LKS Wiki Kisielów - LKS Lutnia Zamarski - 0:3 w.o. 

XIX kolejka - 15-16.05.2010 
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Zryw Bąków - 2:4 
KP Trójwieś Istebna - KP Beskid 09 Skoczów - 0:8 
ZKS Polifarb Cieszyn - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:0 
LKS Lutnia Zamarski - LKS Wiślica - przełożony na 26.05 
LKS Błękitni Pierściec - LKS Goleszów - przełożony na 09.06 
LKS Zamek Grodziec Śląski - LKS Strażak Pielgrzymowice - przełożony na 09.06 
LKS Ochaby 96 - LKS Wiki Kisielów - 3:0 w.o. 

XX kolejka - 22-26.05.2010 
LKS Zryw Bąków - LKS Błękitni Pierściec - 3:1 
LKS Ochaby 96 - LKS Lutnia Zamarski - 2:0 
LKS Wiki Kisielów - LKS Wyzwolenie Simoradz - 0:3 w.o. 
LKS Strażak Pielgrzymowice - ZKS Polifarb Cieszyn - 4:1 
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Wiślica - 4:3 
LKS Goleszów - KP Trójwieś Istebna - 5:3 
KP Beskid 09 Skoczów - LKS Zamek Grodziec Śląski - 7:2 

Przełożony mecz XIX kolejki - 26.05.2010 
LKS Lutnia Zamarski - LKS Wiślica - 7:2 

XXI kolejka - 29-30.05.2010 
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Ochaby 96 - 2:3 
KP Trójwieś Istebna - LKS Zryw Bąków - 0:3 
LKS Zamek Grodziec Śląski - LKS Goleszów - 0:7 w.o. (w meczu 2:7) 
LKS Lutnia Zamarski - LKS Iskra Iskrzyczyn - 3:1 
LKS Wiślica - LKS Strażak Pielgrzymowice - 1:5 
ZKS Polifarb Cieszyn - KP Beskid 09 Skoczów - 1:6 
LKS Błękitni Pierściec - LKS Wiki Kisielów - 3:0 w.o. 

XXII kolejka - 02-03.06.2010 
KP Beskid 09 Skoczów - LKS Wiślica - 7:1 
LKS Ochaby 96 - LKS Błękitni Pierściec - 4:2 
LKS Zryw Bąków - LKS Zamek Grodziec Śląski - 1:3 
LKS Goleszów - ZKS Polifarb Cieszyn - 0:2 
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Iskra Iskrzyczyn - 3:0 w.o. (w meczu 3:2) 
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Lutnia Zamarski - przełożony na 09.06 
LKS Wiki Kisielów - KP Trójwieś Istebna - 0:3 w.o. 

XXIII kolejka - 06.06.2010 
KP Trójwieś Istebna - LKS Ochaby 96 - 8:0 
LKS Błękitni Pierściec - LKS Wyzwolenie Simoradz - 1:3 
LKS Lutnia Zamarski - LKS Strażak Pielgrzymowice - 3:1 
LKS Iskra Iskrzyczyn - KP Beskid 09 Skoczów - 2:3 
LKS Wiślica - LKS Goleszów - 2:3 
ZKS Polifarb Cieszyn - LKS Zryw Bąków - 0:3 
LKS Zamek Grodziec Śląski - LKS Wiki Kisielów - 3:0 w.o. 

Przełożone mecze XIX kolejki - 09.06.2010 
LKS Zamek Grodziec Śląski - LKS Strażak Pielgrzymowice - 3:5 
LKS Błękitni Pierściec - LKS Goleszów - 0:3 w.o. 

Przełożony mecz XXII kolejki - 09.06.2010 
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Lutnia Zamarski - 1:1 

XXIV kolejka - 13.06.2010 
KP Trójwieś Istebna - ZKS Polifarb Cieszyn - 1:1 
LKS Błękitni Pierściec - LKS Wiślica - 1:2 
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Iskra Iskrzyczyn - 4:1 
LKS Zryw Bąków - LKS Goleszów - 4:4 
LKS Lutnia Zamarski - LKS Zamek Grodziec Śląski - 7:1 
LKS Ochaby 96 - LKS Strażak Pielgrzymowice - 0:3 w.o. (w meczu 0:3) 
LKS Wiki Kisielów - KP Beskid 09 Skoczów - 0:3 w.o. 

XXV kolejka - 20.06.2010 
LKS Błękitni Pierściec - LKS Lutnia Zamarski - 4:1 
LKS Wyzwolenie Simoradz - KP Trójwieś Istebna - 3:3 
LKS Ochaby 96 - LKS Zamek Grodziec Śląski - 6:1 
LKS Zryw Bąków - LKS Wiślica - 0:3 
LKS Goleszów - LKS Iskra Iskrzyczyn - 3:2 
KP Beskid 09 Skoczów - LKS Strażak Pielgrzymowice - 1:0 
LKS Wiki Kisielów - ZKS Polifarb Cieszyn - 0:3 w.o. 

XXVI kolejka - 26-27.06.2010 
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Zryw Bąków - 2:3 (mecz w Bąkowie) 
LKS Zamek Grodziec Śląski - LKS Wyzwolenie Simoradz - 4:2 
LKS Lutnia Zamarski - KP Beskid 09 Skoczów - 4:1 
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Goleszów - 2:3 
ZKS Polifarb Cieszyn - LKS Ochaby 96 - 4:1 
KP Trójwieś Istebna - LKS Błękitni Pierściec - 6:4 
LKS Wiślica - LKS Wiki Kisielów - 3:0 w.o.
 
T E R M I N A R Z rozgrywek o mistrzostwo kl. „B” sezon 2009 / 10 - runda jesienna. 

Wykaz drużyn biorących udział w rozgrywkach : 
1. LKS „Zryw” Bąków
2. ZKS „Polifarb” Cieszyn
3. LKS Goleszów
4. LKS „Zamek” Grodziec Śląski
5. LKS „Iskra” Iskrzyczyn
6. KP „Trójwieś” Istebna
7. LKS Kisielów 14. LKS „Lutnia” Zamarski 
8. LKS „Ochaby 96” w Ochabach 
9. LKS „Strażak” Pielgrzymowice 
10. LKS „Błękitni” Pierściec
11. LKS „Wyzwolenie” Simoradz 
12. KP „Beskid 09” Skoczów 
13. LKS Wiślica 

TERMIN I - 09.08.09 r. - godz. 17.00 
KP Beskid 09 Skoczów - LKS Goleszów - 1:0 
KP Trójwieś Istebna - LKS Lutnia Zamarski - 6:2 
LKS Zamek Grodziec Śląski - LKS Błękitni Pierściec - 4:0 
ZKS Polifarb Cieszyn - LKS Wyzwolenie Simoradz - 0:1 
LKS Wiślica - LKS Ochaby 96 - 5:2 
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Wiki Kisielów - 8:2
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Zryw Bąków - 1:2 

TERMIN II -16.08.09 r. - godz. 17.00 
LKS Błękitni Pierściec - ZKS Polifarb Cieszyn - 3:1 
LKS Zryw Bąków - KP Beskid 09 Skoczów - 2:1 
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Wiślica - 2:3 
KP Trójwieś Istebna - LKS Zamek Grodziec Śląski - 3:0 
LKS Wiki Kisielów - LKS Strażak Pielgrzymowice - 0:7 
LKS Ochaby 96 - LKS Iskra Iskrzyczyn - 4:1 
LKS Lutnia Zamarski - LKS Goleszów - 1:0 

TERMIN III - 23.08.09 r. - godz. 17.00 
LKS Goleszów - LKS Zryw Bąków - 0:1 
KP Beskid 09 Skoczów - LKS Wiki Kisielów - 5:2 
LKS Wiślica - LKS Błękitni Pierściec - 4:2 
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Wyzwolenie Simoradz - 3:10 
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Ochaby 96 - 2:0 
LKS Zamek Grodziec Śląski - LKS Lutnia Zamarski - 1:0 
ZKS Polifarb Cieszyn - KP Trójwieś Istebna - 0:6 

TERMIN IV - 30.08.09 r. - godz. 17.00 
LKS Błękitni Pierściec - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:1 
KP Trójwieś Istebna - LKS Wiślica - 4:1 
LKS Zamek Grodziec Śląski - ZKS Polifarb Cieszyn - 1:1 
LKS Lutnia Zamarski - LKS Zryw Bąków - 1:2 
LKS Wiki Kisielów - LKS Goleszów - 2:5 
LKS Ochaby 96 - KP Beskid 09 Skoczów - 0:5 
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Wyzwolenie Simoradz - 3:1 

TERMIN V - 06.09.09 r. - godz. 17.00 
LKS Goleszów - LKS Ochaby 96 - 3:0 
LKS Zryw Bąków - LKS Wiki Kisielów - 3:0 w.o. (w meczu 6:0)* 
LKS Wyzwolenie Simoradz - KP Beskid 09 Skoczów - 0:2 
LKS Wiślica - LKS Zamek Grodziec Śląski - 3:5 
ZKS Polifarb Cieszyn - LKS Lutnia Zamarski - 0:1 
LKS Iskra Iskrzyczyn - KP Trójwieś Istebna - 1:2
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Błękitni Pierściec - 6:1 
* przerwano po 30 minutach gry 

TERMIN VI - 13.09.09 r. - godz. 16.00 
LKS Grodziec 6-2 LKS Iskrzyczyn 
ZKS Polifarb 2-4 LKS Wiślica
LKS Zamarski 6-0 LKS Kisielów
LKS Ochaby 1-7 LKS Bąków
LKS Simoradz 3-2 LKS Goleszów 12.09.09 r. godz. 16.00 
LKS Pierściec 3-5 KP Skoczów godz. 11.00 
KP Istebna 3-1 LKS Pielgrzymowice godz. 11.00 

TERMIN VII - 20.09.09 r. - godz. 16.00 
LKS Goleszów - LKS Błękitni Pierściec - 3:1 
LKS Zryw Bąków - LKS Wyzwolenie Simoradz - 5:0 
KP Beskid 09 Skoczów - KP Trójwieś Istebna - 4:2 
LKS Wiki Kisielów - LKS Ochaby 96 - 0:3 
LKS Wiślica - LKS Lutnia Zamarski - 2:3 
LKS Iskra Iskrzyczyn - ZKS Polifarb Cieszyn - 4:2 
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Zamek Grodziec Śląski - 3:2 

TERMIN VIII - 27.09.09 r. - godz. 16.00 
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Wiki Kisielów - 7:1 
LKS Błękitni Pierściec - LKS Zryw Bąków - 1:2 
KP Trójwieś Istebna - LKS Goleszów - 3:2 
LKS Lutnia Zamarski - LKS Ochaby 96 - 10:2 
LKS Zamek Grodziec Śląski - KP Beskid 09 Skoczów - 3:3 
ZKS Polifarb Cieszyn - LKS Strażak Pielgrzymowice - 0:2 
LKS Wiślica 1 - 3 LKS Iskrzyczyn

TERMIN IX - 04.10.09 r. - godz. 16.00 
LKS Goleszów - LKS Zamek Grodziec Śląski - 0:1 
LKS Zryw Bąków - KP Trójwieś Istebna - 3:1 
KP Beskid 09 Skoczów - ZKS Polifarb Cieszyn - 6:1 
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Wiślica - 5:1 
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Lutnia Zamarski - 3:0 w.o. (w meczu 0:4)
LKS Wiki Kisielów - LKS Błękitni Pierściec - 1:8 
LKS Ochaby 96 - LKS Wyzwolenie Simoradz - 0:3 w.o. 

TERMIN X - 11.10.09 r. - godz. 15.00 
LKS Błękitni Pierściec - LKS Ochaby 96 - 5:2 
KP Trójwieś Istebna - LKS Wiki Kisielów - 16:0 
LKS Zamek Grodziec Śląski - LKS Zryw Bąków - 2:2 
ZKS Polifarb Cieszyn - LKS Goleszów - 0:1 
LKS Wiślica - KP Beskid 09 Skoczów - 2:8 
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Strażak Pielgrzymowice - 0:5
LKS Lutnia Zamarski - LKS Wyzwolenie Simoradz - 1:2 

TERMIN (XI) - 17-18.10.2009, godz. 15:00 
17.10.2009 - sobota 
LKS Zryw Bąków - ZKS Polifarb Cieszyn - 4:2 
LKS Goleszów - LKS Wiślica - 0:3 w.o. (w meczu 3:0) 
KP Beskid 09 Skoczów - LKS Iskra Iskrzyczyn - 14:0 
LKS Wiki Kisielów - LKS Zamek Grodziec Śląski - 0:5 
LKS Ochaby 96 - KP Trójwieś Istebna - 1:4 
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Lutnia Zamarski - 2:0 
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Błękitni Pierściec - przełożony na 07.11 

TERMIN XII - 25.10.09 r. - godz. 14.00 
KP Trójwieś Istebna - LKS Wyzwolenie Simoradz - 9:0 
LKS Wiślica - LKS Zryw Bąków - 1:5 
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Goleszów - 0:1 
LKS Strażak Pielgrzymowice - KP Beskid 09 Skoczów - 1:1 
LKS Lutnia Zamarski - LKS Błękitni Pierściec - 6:1 
LKS Zamek Grodziec Śląski - LKS Ochaby 96 - 5:0 
ZKS Polifarb Cieszyn - LKS Wiki Kisielów - 4:0 

TERMIN XIII - 31.10.09 r. - godz. 14.00 
KP Beskid 09 Skoczów - LKS Lutnia Zamarski - 5:1 
LKS Goleszów - LKS Strażak Pielgrzymowice - 2:2 
LKS Zryw Bąków - LKS Iskra Iskrzyczyn - 4:0 
LKS Wiki Kisielów - LKS Wiślica - 1:5 
LKS Ochaby 96 - ZKS Polifarb Cieszyn - 5:3 
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Zamek Grodziec Śląski - 4:3 
LKS Błękitni Pierściec - KP Trójwieś Istebna - 2:4 
LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim - 5:2 LKS Victoria Hażlach - LKS Iskra Iskrzyczyn - 4:2 LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:0 LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim - 1:1 [2020r]