wydarzenia

Klasa B - sezon 2010/11

SENIORZY » Archiwum » Wyniki » Klasa B - sezon 2010/11

T E R M I N A R Z 
=========== 
rozgrywek o mistrzostwo kl. „B” 
sezon 2010 / 11 - runda wiosenna. 

Wykaz drużyn biorących udział w rozgrywkach : 
1. ZKS „Polifarb” Cieszyn 8. LKS „Strażak” Pielgrzymowice 
2. MKS „Promyk” Golasowice 9. LKS „Błękitni” Pierściec 
3. LKS Goleszów 10. LKS „Olza” Pogwizdów 
4. LKS „Iskra” Iskrzyczyn 11. LKS Rudnik 
5. KP „Trójwieś” Istebna 12. LKS „Wyzwolenie” Simoradz 
6. LKS Kończyce Małe 13. LKS Wiślica 
7. LKS „Ochaby 96” w Ochabach 14. LKS „Lutnia” Zamarski 

TERMIN XIV - 03.04.11 r. - godz. 15.00 
LKS Goleszów - ZKS Polifarb Cieszyn - 1:1 
LKS Błękitni Pierściec - LKS Olza Pogwizdów - 1:4 
LKS Iskra Iskrzyczyn - KP Trójwieś Istebna - 2:2 
LKS Wiślica - LKS Strażak Pielgrzymowice - 0:4 
LKS Rudnik - LKS Ochaby 96 - 2:4 
LKS Wyzwolenie Simoradz - MKS Promyk Golasowice - 5:0 
LKS Kończyce Małe - LKS Lutnia Zamarski - 0:3 

TERMIN XV -10.04.11 r. - godz. 15.00 
ZKS Polifarb Cieszyn - LKS Błękitni Pierściec - 8:0 
LKS Lutnia Zamarski - LKS Wyzwolenie Simoradz - 2:1 
LKS Ochaby 96 - LKS Wiślica - 3:2 
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Goleszów - 4:2 
LKS Olza Pogwizdów - KP Trójwieś Istebna - 1:1 
LKS Kończyce Małe - LKS Iskra Iskrzyczyn - 0:0 
MKS Promyk Golasowice - LKS Rudnik - 0:5 

TERMIN XVI - 17.04.11 r. - godz. 15.00 
LKS Goleszów - LKS Ochaby 96 - 1:0 
LKS Błękitni Pierściec - LKS Strażak Pielgrzymowice - 2:6 
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Kończyce Małe - 2:1 
LKS Wiślica - MKS Promyk Golasowice - 6:4 
LKS Rudnik - LKS Lutnia Zamarski - 2:3 
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Olza Pogwizdów - 2:3 
KP Trójwieś Istebna - ZKS Polifarb Cieszyn - 3:3 

TERMIN XVII - 25.04.11 r. - godz. 16.00 
ZKS Polifarb Cieszyn - LKS Olza Pogwizdów - 2:1 
MKS Promyk Golasowice - LKS Goleszów - 0:3 
LKS Ochaby 96 - LKS Błękitni Pierściec - 2:1 
LKS Strażak Pielgrzymowice - KP Trójwieś Istebna - 5:1 
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Iskra Iskrzyczyn - 3:1 
LKS Kończyce Małe - LKS Rudnik - 1:0 
LKS Lutnia Zamarski - LKS Wiślica - 4:1 

TERMIN XVIII - 01.05.11 r. - godz. 16.00 
LKS Goleszów - LKS Lutnia Zamarski - 0:2 
LKS Wiślica - LKS Kończyce Małe - 1:5 
LKS Rudnik - LKS Wyzwolenie Simoradz - 1:2 
LKS Błękitni Pierściec - MKS Promyk Golasowice - 2:0 
LKS Iskra Iskrzyczyn - ZKS Polifarb Cieszyn - 1:5 
LKS Olza Pogwizdów - LKS Strażak Pielgrzymowice - 2:5 
KP Trójwieś Istebna - LKS Ochaby 96 - 1:1 

TERMIN XIX - 03.05.11 r. - godz. 16.00 
LKS Lutnia Zamarski - LKS Błękitni Pierściec - 8:0 
LKS Ochaby 96 - LKS Olza Pogwizdów - 5:0 
LKS Strażak Pielgrzymowice - ZKS Polifarb Cieszyn - 3:0 
LKS Rudnik - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:0 
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Wiślica - 6:0 
LKS Kończyce Małe - LKS Goleszów - 2:2 
MKS Promyk Golasowice - KP Trójwieś Istebna - 1:8 

TERMIN XX - 08.05.11 r. - godz. 16.00 
LKS Goleszów - LKS Wyzwolenie Simoradz - 2:3 
ZKS Polifarb Cieszyn - LKS Ochaby 96 - 1:4 
KP Trójwieś Istebna - LKS Lutnia Zamarski - 1:3 
LKS Błękitni Pierściec - LKS Kończyce Małe - 1:2 
LKS Wiślica - LKS Rudnik - 2:1 
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Strażak Pielgrzymowice - 2:3 
LKS Olza Pogwizdów - MKS Promyk Golasowice - 5:0 

TERMIN XXI - 15.05.11 r. - godz. 16.00 
LKS Wiślica - LKS Iskra Iskrzyczyn - 3:3 
LKS Rudnik - LKS Goleszów - 3:1 
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Błękitni Pierściec - 1:0 
LKS Kończyce Małe - KP Trójwieś Istebna - 1:2 
LKS Lutnia Zamarski - LKS Olza Pogwizdów - 8:0 
MKS Promyk Golasowice - ZKS Polifarb Cieszyn - 0:7 
LKS Ochaby 96 - LKS Strażak Pielgrzymowice - 0:2 

TERMIN XXII - 22.05.11 r. - godz. 16.00 
LKS Goleszów - LKS Wiślica - 6:1 
ZKS Polifarb Cieszyn - LKS Lutnia Zamarski - 2:3 
LKS Błękitni Pierściec - LKS Rudnik - 2:2 
LKS Strażak Pielgrzymowice - MKS Promyk Golasowice - 3:0 
LKS Olza Pogwizdów - LKS Kończyce Małe - 4:1 
KP Trójwieś Istebna - LKS Wyzwolenie Simoradz - 3:1 
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Ochaby 96 - 0:1 

TERMIN XXIII - 29.05.11 r. - godz. 17.00 
LKS Goleszów - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:1 
LKS Kończyce Małe - ZKS Polifarb Cieszyn - 3:1 
LKS Rudnik - KP Trójwieś Istebna - 3:4 
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Olza Pogwizdów - 4:2 
LKS Lutnia Zamarski - LKS Strażak Pielgrzymowice - 6:4 
MKS Promyk Golasowice - LKS Ochaby 96 - 1:2 
LKS Wiślica - LKS Błękitni Pierściec - 1:0

TERMIN XXIV - 05.06.11 r. - godz. 17.00 
LKS Błękitni Pierściec - LKS Goleszów - 2:6 
ZKS Polifarb Cieszyn - LKS Wyzwolenie Simoradz - 1:6 
KP Trójwieś Istebna - LKS Wiślica - 6:3 
LKS Olza Pogwizdów - LKS Rudnik - 2:2 
LKS Iskra Iskrzyczyn - MKS Promyk Golasowice - 3:2 
LKS Ochaby 96 - LKS Lutnia Zamarski - 2:2 
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Kończyce Małe - 4:0 

TERMIN XXV - 12.06.11 r. - godz. 14.00 
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Strażak Pielgrzymowice - 5:0 
LKS Kończyce Małe - LKS Ochaby 96 - 1:3 
LKS Lutnia Zamarski - MKS Promyk Golasowice - 3:0 w.o. 
LKS Błękitni Pierściec - LKS Iskra Iskrzyczyn - 1:2 
LKS Goleszów - KP Trójwieś Istebna - 3:2 
LKS Wiślica - LKS Olza Pogwizdów - 1:4 
LKS Rudnik - ZKS Polifarb Cieszyn - 0:3

TERMIN XXVI - 19.06.11 r. - godz. 14.00 
KP Trójwieś Istebna - LKS Błękitni Pierściec - 7:0 
LKS Olza Pogwizdów - LKS Goleszów - 0:0 
ZKS Polifarb Cieszyn - LKS Wiślica - 9:2 
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Rudnik - 3:2 
LKS Ochaby 96 - LKS Wyzwolenie Simoradz - 1:3 
MKS Promyk Golasowice - LKS Kończyce Małe - 1:5 
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Lutnia Zamarski - 0:1 

T E R M I N A R Z 
=========== 
rozgrywek o mistrzostwo kl. „B” SENIORZY 
sezon 2010 / 11 - runda jesienna.


I kolejka - 08.08.2010, godz. 17:00 
ZKS Polifarb Cieszyn - LKS Goleszów - 3:1 
KP Trójwieś Istebna - LKS Iskra Iskrzyczyn - 3:2 
LKS Olza Pogwizdów - LKS Błękitni Pierściec - 4:3 
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Wiślica - 1:2 
LKS Ochaby 96 - LKS Rudnik - 6:0 
MKS Promyk Golasowice - LKS Wyzwolenie Simoradz - 0:8 
LKS Lutnia Zamarski - LKS Kończyce Małe - 4:3 

II kolejka - 14-15.08.2010, godz. 17:00 
LKS Goleszów - LKS Strażak Pielgrzymowice - 2:4 
LKS Błękitni Pierściec - ZKS Polifarb Cieszyn - 2:5 
KP Trójwieś Istebna - LKS Olza Pogwizdów - 4:3 
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Lutnia Zamarski - 2:2 
LKS Wiślica - LKS Ochaby 96 - 6:2 
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Kończyce Małe - 2:0 
LKS Rudnik - MKS Promyk Golasowice - 4:0 

III kolejka - 22.08.2010, godz. 17:00 
ZKS Polifarb Cieszyn - KP Trójwieś Istebna - 2:0 
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Błękitni Pierściec - 3:0 
LKS Ochaby 96 - LKS Goleszów - 6:2 
MKS Promyk Golasowice - LKS Wiślica - 0:2 
LKS Lutnia Zamarski - LKS Rudnik - 4:0 
LKS Kończyce Małe - LKS Wyzwolenie Simoradz - 0:2 
LKS Olza Pogwizdów - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:0 

IV kolejka - 28-29.08.2010, godz. 17:00 
LKS Goleszów - MKS Promyk Golasowice - 8:1 
LKS Błękitni Pierściec - LKS Ochaby 96 - 1:6 
KP Trójwieś Istebna - LKS Strażak Pielgrzymowice - 1:3 
LKS Olza Pogwizdów - ZKS Polifarb Cieszyn - 0:2 
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Wyzwolenie Simoradz - 1:3 
LKS Rudnik - LKS Kończyce Małe - 1:6 
LKS Wiślica - LKS Lutnia Zamarski - 0:4 

V kolejka - 05.09.2010, godz. 17:00 
LKS Lutnia Zamarski - LKS Goleszów - 4:0 
ZKS Polifarb Cieszyn - LKS Iskra Iskrzyczyn - 5:2 
LKS Kończyce Małe - LKS Wiślica - 1:2 
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Rudnik - 3:0 
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Olza Pogwizdów - 7:1 
LKS Ochaby 96 - KP Trójwieś Istebna - 0:4 
MKS Promyk Golasowice - LKS Błękitni Pierściec - 5:2 

VI kolejka - 11-12.09.2010, godz. 16:00 
LKS Goleszów - LKS Kończyce Małe - 4:2 
ZKS Polifarb Cieszyn - LKS Strażak Pielgrzymowice - 3:1 
LKS Błękitni Pierściec - LKS Lutnia Zamarski - 0:6 
LKS Olza Pogwizdów - LKS Ochaby 96 
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Rudnik - 7:1 
LKS Wiślica - LKS Wyzwolenie Simoradz - 2:0 
KP Trójwieś Istebna - MKS Promyk Golasowice - 10:1 

VII kolejka - 19.09.2010, godz. 16:00 
LKS Ochaby 96 - ZKS Polifarb Cieszyn - 2:0 
LKS Rudnik - LKS Wiślica - 1:1 
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Iskra Iskrzyczyn - 4:2 
MKS Promyk Golasowice - LKS Olza Pogwizdów - 1:6 
LKS Lutnia Zamarski - KP Trójwieś Istebna - 9:1 
LKS Kończyce Małe - LKS Błękitni Pierściec - 2:1 
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Goleszów - 4:3 

VIII kolejka - 25-26.09.2010, godz. 16:00 
LKS Goleszów - LKS Rudnik - 2:0 
LKS Błękitni Pierściec - LKS Wyzwolenie Simoradz - 0:0 
ZKS Polifarb Cieszyn - MKS Promyk Golasowice - 6:2 
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Wiślica - 1:0 
KP Trójwieś Istebna - LKS Kończyce Małe - 2:2 
LKS Olza Pogwizdów - LKS Lutnia Zamarski - 1:6 
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Ochaby 96 - 7:1 
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Ochaby 96 

IX kolejka - 03.10.2010, godz. 16:00 
MKS Promyk Golasowice - LKS Strażak Pielgrzymowice - 3:1 
LKS Lutnia Zamarski - ZKS Polifarb Cieszyn - 4:1 
LKS Kończyce Małe - LKS Olza Pogwizdów - 0:0 
LKS Wyzwolenie Simoradz - KP Trójwieś Istebna - 1:3 
LKS Rudnik - LKS Błękitni Pierściec - 0:2 
LKS Wiślica - LKS Goleszów - 3:2 
LKS Ochaby 96 - LKS Iskra Iskrzyczyn - 4:0 

X kolejka - 10.10.2010, godz. 15:00 
ZKS Polifarb Cieszyn - LKS Kończyce Małe - 3:0 
LKS Błękitni Pierściec - LKS Wiślica - 4:2 
KP Trójwieś Istebna - LKS Rudnik - 5:1 
LKS Olza Pogwizdów - LKS Wyzwolenie Simoradz - 0:2 
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Lutnia Zamarski - 1:1 
LKS Ochaby 96 - MKS Promyk Golasowice - 13:0 
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Goleszów - 1:1 

XI kolejka - 16-17.10.2010, godz. 15:00 
LKS Goleszów - LKS Błękitni Pierściec - 2:0 
LKS Wyzwolenie Simoradz - ZKS Polifarb Cieszyn - 2:2 
LKS Rudnik - LKS Olza Pogwizdów - 1:2 
LKS Wiślica - KP Trójwieś Istebna - 0:2 
MKS Promyk Golasowice - LKS Iskra Iskrzyczyn - 0:4 
LKS Lutnia Zamarski - LKS Ochaby 96 - 3:2 
LKS Kończyce Małe - LKS Strażak Pielgrzymowice - 0:1 

XII kolejka - 24.10.2010, godz. 15:00 
ZKS Polifarb Cieszyn - LKS Rudnik - 2:1 
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Wyzwolenie Simoradz - 5:1 
LKS Ochaby 96 - LKS Kończyce Małe - 4:3 
MKS Promyk Golasowice - LKS Lutnia Zamarski - 1:9 
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Błękitni Pierściec - 1:0 
KP Trójwieś Istebna - LKS Goleszów - 1:2 
LKS Olza Pogwizdów - LKS Wiślica - 6:1 

XIII kolejka - 30-31.10.2010, godz. 14:00 
LKS Rudnik - LKS Strażak Pielgrzymowice - 1:4 
LKS Wiślica - ZKS Polifarb Cieszyn - 1:1 
LKS Błękitni Pierściec - KP Trójwieś Istebna - 1:1 
LKS Goleszów - LKS Olza Pogwizdów - 5:2 
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Ochaby 96 - 0:1 
LKS Kończyce Małe - MKS Promyk Golasowice - 2:2 
LKS Lutnia Zamarski - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:1 
LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim - 5:2 LKS Victoria Hażlach - LKS Iskra Iskrzyczyn - 4:2 LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:0 LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim - 1:1 [2020r]