wydarzenia

Klasa B - sezon 2010/11

Juniorzy i Trampkarze » Archiwum TRAMPKARZE » Wyniki » Klasa B - sezon 2010/11


T E R M I N A R Z 
=========== 
rozgrywek o mistrzostwo kl. „B” Juniorów z przedmeczem Trampkarzy 
sezon 2010 / 11 - runda wiosenna.


XII kolejka - 09.04.2011, godz. 14:30 i 16:00 
KKS Spójnia Zebrzydowice - UGKS Sokół Zebrzydowice - x i 2:1 
LKS Victoria Hażlach - LKS Wisła Strumień - 0:1 i 3:5 
LKS Rudnik - LKS Iskra Iskrzyczyn - 0:2 i x 
LKS Strażak Dębowiec - KP Beskid 09 Skoczów - 1:2 i 1:3 
KS Brzezówka - LKS 99 Pruchna - 2:0 i 0:4 
LKS Beskid Brenna i KS Nierodzim - pauzowały 

XIII kolejka - 16.04.2011 
LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Brzezówka - 0:1 i 0:5 
LKS 99 Pruchna - LKS Victoria Hażlach - 0:5 i 1:6 
LKS Wisła Strumień - KS Nierodzim - x i 5:0 
UGKS Sokół Zebrzydowice - KP Beskid 09 Skoczów - x i 1:0 
LKS Rudnik - LKS Strażak Dębowiec - ??? i x 
LKS Beskid Brenna - KKS Spójnia Zebrzydowice - 3:1 i x 

XIV kolejka - 26.04.2011, godz. 14:30 i 16:00 
KP Beskid 09 Skoczów - LKS Beskid Brenna - 3:1 i x 
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Wisła Strumień - 2:0 i 2:0 
KS Nierodzim - LKS 99 Pruchna - x i 6:1 
LKS Victoria Hażlach - LKS Iskra Iskrzyczyn - 1:1 i 13:0 
LKS Strażak Dębowiec - UGKS Sokół Zebrzydowice - x i 0:0 
KS Brzezówka - LKS Rudnik - 1:4 i x 

XV kolejka - 30.04.2011 
LKS Wisła Strumień - KP Beskid 09 Skoczów - 0:3 i 2:1 
LKS 99 Pruchna - KKS Spójnia Zebrzydowice - 0:4 i 0:6 
LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim - x i 2:1 
LKS Rudnik - LKS Victoria Hażlach - 2:8 i x 
KS Brzezówka - LKS Strażak Dębowiec - 2:1 i 3:4 
LKS Beskid Brenna i UGKS Sokół Zebrzydowice - pauzowały 

XVI kolejka - 07-08.05.2011 
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Iskra Iskrzyczyn - 4:0 i 9:2 
UGKS Sokół Zebrzydowice - LKS Wisła Strumień - x i 0:2 
LKS Strażak Dębowiec - LKS Beskid Brenna - 2:0 i x 
LKS Victoria Hażlach - KS Brzezówka - 5:2 i 1:4 (?) 
KP Beskid 09 Skoczów - LKS 99 Pruchna - 2:0 i 7:0 
KS Nierodzim i LKS Rudnik - pauzowały 

XVII kolejka - 14.05.2011 
LKS Wisła Strumień - LKS Beskid Brenna - 1:3 i x 
LKS 99 Pruchna - UGKS Sokół Zebrzydowice - x i 0:7 
LKS Rudnik - KKS Spójnia Zebrzydowice - 1:5 i x 
LKS Victoria Hażlach - LKS Strażak Dębowiec - 5:1 i 3:3 
KS Brzezówka - KS Nierodzim - x i 3:1 
LKS Iskra Iskrzyczyn - KP Beskid 09 Skoczów - 0:4 i 0:20 

XVIII kolejka - 21-22.05.2011, godz. 15:30 i 17:00 
KKS Spójnia Zebrzydowice - KS Brzezówka - 9:1 i 1:0 
UGKS Sokół Zebrzydowice - LKS Iskra Iskrzyczyn - x i 10:0 
LKS Beskid Brenna - LKS 99 Pruchna - 7:0 i x 
LKS Strażak Dębowiec - LKS Wisła Strumień - 3:0 i 2:9 
KS Nierodzim - LKS Victoria Hażlach - x i 1:4 
KP Beskid 09 Skoczów - LKS Rudnik - 3:0 i x 

XIX kolejka - 28.05.2011, godz. 15:30 i 17:00 
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Beskid Brenna - 2:2 i x 
KS Brzezówka - KP Beskid 09 Skoczów - 1:6 i 0:3 w.o. 
LKS 99 Pruchna - LKS Wisła Strumień - 1:0 i 3:4 
LKS Victoria Hażlach - KKS Spójnia Zebrzydowice - 3:5 i 3:4 
KS Nierodzim - LKS Strażak Dębowiec - x i 0:3 
LKS Rudnik i UGKS Sokół Zebrzydowice - pauzowały 

XX kolejka - 01-02 i 04-05.06.2011 
KP Beskid 09 Skoczów - LKS Victoria Hażlach - 2:0 i 4:0 (mecz w Hażlachu) 
UGKS Sokół Zebrzydowice - KS Brzezówka - x i 4:0 
KKS Spójnia Zebrzydowice - KS Nierodzim - x i 3:0 w.o. 
LKS Strażak Dębowiec - LKS 99 Pruchna - 4:0 i 3:2 
LKS Beskid Brenna - LKS Rudnik - 4:0 i x 
LKS Wisła Strumień - LKS Iskra Iskrzyczyn - 6:1 i 3:0 w.o. 

XXI kolejka - 11.06.2011 
KS Nierodzim - KP Beskid 09 Skoczów - x i 0:13 (awansem - 25.05) 
LKS Victoria Hażlach - UGKS Sokół Zebrzydowice - x i 1:2 
LKS Rudnik - LKS Wisła Strumień - 3:1 i x 
KS Brzezówka - LKS Beskid Brenna - 3:4 i x 
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS 99 Pruchna - 1:0 i 0:12 w.o. 
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Strażak Dębowiec - 1:1 i 5:0 

XXII kolejka - 18.06.2011 
LKS Wisła Strumień - KS Brzezówka - 1:4 i 4:1 
UGKS Sokół Zebrzydowice - KS Nierodzim - x i 3:0 w.o. 
LKS 99 Pruchna - LKS Rudnik - 4:2 i x 
KP Beskid 09 Skoczów - KKS Spójnia Zebrzydowice - 2:0 i 1:1 
LKS Strażak Dębowiec - LKS Iskra Iskrzyczyn - 1:0 i 8:1 
LKS Beskid Brenna - LKS Victoria Hażlach - 2:3 i x 


Uwaga!!! 
KS Nierodzim i UGKS Sokół Zebrzydowice rozgrywają mecze mistrzowskie tylko drużyną juniorów 
LKS Beskid Brenna i LKS Rudnik rozgrywają mecze mistrzowskie tylko drużyną trampkarzy 
 
T E R M I N A R Z 
=========== 
rozgrywek o mistrzostwo kl. „B” Juniorów z przedmeczem Trampkarzy 
sezon 2010 / 11 - runda jesienna.


I kolejka - 21.08.2010 
LKS Wisła Strumień - LKS Victoria Hażlach - 0:3 i 3:2 
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Rudnik - 8:2 i x 
LKS 99 Pruchna - KS Brzezówka - 7:0 i 2:1 
KP Beskid 09 Skoczów - LKS Strażak Dębowiec (01.09) 
UGKS Sokół Zebrzydowice - KKS Spójnia Zebrzydowice (01.09, godz. 16:00) 
LKS Beskid Brenna i KS Nierodzim - pauzowały 

II kolejka - 28.08.2010, godz. 15:30 i 17:00 
28.08.2010 - sobota 
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Beskid Brenna - x i ? 
KS Brzezówka - LKS Iskra Iskrzyczyn - 1:12 i 1:2 
LKS Victoria Hażlach - LKS 99 Pruchna - 4:0 i 2:4 
KS Nierodzim - LKS Wisła Strumień - x i 5:2 
LKS Strażak Dębowiec - LKS Rudnik - 8:1 i x 
29.08.2010 - niedziela 
KP Beskid 09 Skoczów - UGKS Sokół Zebrzydowice (godz. 12:30) 

III kolejka - 04.09.2010 
LKS Wisła Strumień - KKS Spójnia Zebrzydowice - 1:6 i 1:2 
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Victoria Hażlach - 0:11 i 0:7 
UGKS Sokół Zebrzydowice - LKS Strażak Dębowiec - x i 1:0 
LKS 99 Pruchna - KS Nierodzim - x i 1:1 
LKS Rudnik - KS Brzezówka - 12:0 i x 
LKS Beskid Brenna - KP Beskid 09 Skoczów - 3:2 i x 

IV kolejka - 11.09.2010, godz. 15:30 i 17:00 
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS 99 Pruchna - 4:1 i 2:0 
LKS Strażak Dębowiec - KS Brzezówka - 18:0 i 5:1 
LKS Victoria Hażlach - LKS Rudnik - 11:0 i x 
KS Nierodzim - LKS Iskra Iskrzyczyn - x i 3:1 
KP Beskid 09 Skoczów - LKS Wisła Strumień - 5:0 i 8:0 
LKS Beskid Brenna i UGKS Sokół Zebrzydowice - pauzowały 

V kolejka - 18.09.2010 
LKS Iskra Iskrzyczyn - KKS Spójnia Zebrzydowice - 2:1 i 0:17 
LKS Wisła Strumień - UGKS Sokół Zebrzydowice - x i 0:2 
LKS Beskid Brenna - LKS Strażak Dębowiec - 5:2 i x 
LKS 99 Pruchna - KP Beskid 09 Skoczów - 1:2 i 2:4 
KS Brzezówka - LKS Victoria Hażlac 

VI kolejka - 25.09.2010, godz. 14:30 i 16:00 
LKS Strażak Dębowiec - LKS Victoria Hażlach - 0:2 i 1:3 
LKS Beskid Brenna - LKS Wisła Strumień - 3:2 i x 
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Rudnik - 6:3 i x 
UGKS Sokół Zebrzydowice - LKS 99 Pruchna - x i 4:0 
KS Nierodzim - KS Brzezówka - x i 1:1 
KP Beskid 09 Skoczów - LKS Iskra Iskrzyczyn - 1:0 i 3:0 w.o. 

VII kolejka - 02.10.2010 
LKS Wisła Strumień - LKS Strażak Dębowiec - 1:6 i 3:3 
LKS 99 Pruchna - LKS Beskid Brenna - 1:4 i x 
LKS Iskra Iskrzyczyn - UGKS Sokół Zebrzydowice - x i 1:2 
KS Brzezówka - KKS Spójnia Zebrzydowice - 0:7 i 0:8 
LKS Victoria Hażlach - KS Nierodzim - x i ??? 
LKS Rudnik - KP Beskid 09 Skoczów - 2:2 i x 

VIII kolejka - 09.10.2010, godz. 13:30 i 15:00 
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Victoria Hażlach - 1:2 i 3:0 
LKS Wisła Strumień - LKS 99 Pruchna - 2:0 i 2:2 
LKS Beskid Brenna - LKS Iskra Iskrzyczyn - 3:0 i x 
LKS Strażak Dębowiec - KS Nierodzim - x i 3:2 
KP Beskid 09 Skoczów - KS Brzezówka - 15:0 w.o. i 12:0 
UGKS Sokół Zebrzydowice i LKS Rudnik - pauzowały 

IX kolejka - 16.10.2010 
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Wisła Strumień - 2:0 i 0:11 
LKS 99 Pruchna - LKS Strażak Dębowiec - 1:6 i 1:4 
KS Brzezówka - UGKS Sokół Zebrzydowice - x i 0:4 
LKS Rudnik - LKS Beskid Brenna - 0:5 i x 
LKS Victoria Hażlach - KP Beskid 09 Skoczów - 1:3 i 2:3 
KS Nierodzim - KKS Spójnia Zebrzydowice - x i 1:1 

X kolejka - 23.10.2010, godz. 13:30 i 15:00 
LKS Wisła Strumień - LKS Rudnik - 1:2 i x 
LKS 99 Pruchna - LKS Iskra Iskrzyczyn - 0:4 i 8:0 
UGKS Sokół Zebrzydowice - LKS Victoria Hażlach - x i 3:1 
LKS Beskid Brenna - KS Brzezówka - 23:0 i x 
LKS Strażak Dębowiec - KKS Spójnia Zebrzydowice - 1:1 i 2:1 
KP Beskid 09 Skoczów - KS Nierodzim - x i 4:0 

XI kolejka - 30.10.2010, godz. 12:30 i 14:00 
KKS Spójnia Zebrzydowice - KP Beskid 09 Skoczów - 2:0 i 1:3 
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Strażak Dębowiec - 1:2 i 1:11 
LKS Rudnik - LKS 99 Pruchna - 1:1 i x 
KS Brzezówka - LKS Wisła Strumień - 0:2 i 1:2 
KS Nierodzim - UGKS Sokół Zebrzydowice - x i 0:3 
LKS Victoria Hażlach - LKS Beskid Brenna - 2:1 i x 


Uwaga!!! 
KS Nierodzim i UGKS Sokół Zebrzydowice rozgrywają mecze mistrzowskie tylko drużyną juniorów 
LKS Beskid Brenna i LKS Rudnik rozgrywają mecze mistrzowskie tylko drużyną trampkarzy 
LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim - 5:2 LKS Victoria Hażlach - LKS Iskra Iskrzyczyn - 4:2 LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:0 LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim - 1:1 [2020r]