wydarzenia

Klasa B - sezon 2011/12

SENIORZY » Archiwum » Wyniki » Klasa B - sezon 2011/12

Piłka nożna - klasa B (Podokręg Skoczów) - 2011/2012 -  sezon 2011 / 12 - runda jesienna.  

X kolejka - 15.04.2012, godz. 15:00 

LKS Błękitni Pierściec - LKS Ochaby 96 - 2:4
LKS Wyzwolenie Simoradz - KP Trójwieś Istebna - 1:6
LKS Strażak Dębowiec - LKS Rudnik - 1:2
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Olza Pogwizdów - 2:5
LKS Kończyce Małe - LKS Goleszów - 1:1

XI kolejka - 21-22.04.2012, godz. 15:00 
LKS Goleszów - LKS Błękitni Pierściec - 6:1
LKS Ochaby 96 - LKS Iskra Iskrzyczyn - 3:0
LKS Olza Pogwizdów - LKS Strażak Dębowiec - 6:0
LKS Rudnik - KP Trójwieś Istebna - 1:5
LKS Kończyce Małe - LKS Wyzwolenie Simoradz - 2:1

XII kolejka - 29.04.2012, godz. 16:00 
LKS Błękitni Pierściec - LKS Kończyce Małe - 2:4
LKS Strażak Dębowiec - LKS Ochaby 96 - 0:4
KP Trójwieś Istebna - LKS Olza Pogwizdów - 0:4
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Rudnik - 6:2
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Goleszów - 0:2

XIII kolejka - 05-06.05.2012, godz. 16:00 
LKS Goleszów - LKS Strażak Dębowiec - 6:2
LKS Błękitni Pierściec - LKS Wyzwolenie Simoradz - 0:6
LKS Ochaby 96 - KP Trójwieś Istebna - 0:0
LKS Kończyce Małe - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:3
LKS Olza Pogwizdów - LKS Rudnik - 3:0

XIV kolejka - 13.05.2012, godz. 16:00 
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Błękitni Pierściec - 3:2
LKS Strażak Dębowiec - LKS Kończyce Małe - 0:2
KP Trójwieś Istebna - LKS Goleszów - 2:1
LKS Rudnik - LKS Ochaby 96 - 0:1
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Olza Pogwizdów - 2:1

XV kolejka - 19-20.05.2012, godz. 16:00 
LKS Goleszów - LKS Rudnik - 4:1
LKS Błękitni Pierściec - LKS Strażak Dębowiec - 4:1
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Wyzwolenie Simoradz - 0:2
LKS Kończyce Małe - KP Trójwieś Istebna - 1:1
LKS Ochaby 96 - LKS Olza Pogwizdów - 2:4

XVI kolejka - 27.05.2012, godz. 17:00 
LKS Strażak Dębowiec - LKS Iskra Iskrzyczyn - 1:2
KP Trójwieś Istebna - LKS Błękitni Pierściec - 8:4
LKS Olza Pogwizdów - LKS Goleszów - 0:1
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Ochaby 96 - 3:1
LKS Rudnik - LKS Kończyce Małe - 1:1

XVII kolejka - 03.06.2012, godz. 17:00 
LKS Błękitni Pierściec - LKS Rudnik - 2:1
LKS Iskra Iskrzyczyn - KP Trójwieś Istebna - 1:7
LKS Strażak Dębowiec - LKS Wyzwolenie Simoradz - 1:7
LKS Kończyce Małe - LKS Olza Pogwizdów - 1:2
LKS Goleszów - LKS Ochaby 96 - 3:1

XVIII kolejka - 07.06.2012, godz. 17:00 
KP Trójwieś Istebna - LKS Strażak Dębowiec - 6:0
LKS Rudnik - LKS Iskra Iskrzyczyn - 0:3
LKS Olza Pogwizdów - LKS Błękitni Pierściec - 4:1
LKS Ochaby 96 - LKS Kończyce Małe - 5:2
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Goleszów - 1:5 (mecz w Goleszowie)


T E R M I N A R Z 
=========== 
rozgrywek o mistrzostwo kl. „B” 
sezon 2011 / 12 - runda jesienna. 


I kolejka - 20-21.08.2011, godz. 17:00 
LKS Goleszów - LKS Kończyce Małe - 1:1 
KP Trójwieś Istebna - LKS Wyzwolenie Simoradz - 0:1 
LKS Rudnik - LKS Strażak Dębowiec - 3:1 
LKS Olza Pogwizdów - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:0 
LKS Ochaby 96 - LKS Strażak Pierściec - przełożony na 23.10, godz. 15:00 

II kolejka - 28.08.2011, godz. 17:00 
LKS Błękitni Pierściec - LKS Goleszów - 1:5 
KP Trójwieś Istebna - LKS Rudnik - 9:0 
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Kończyce Małe - 0:1 
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Ochaby 96 - 3:2 
LKS Strażak Dębowiec - LKS Olza Pogwizdów - 0:6 

III kolejka - 03-04.09.2011, godz. 17:00 
LKS Goleszów - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:0 
LKS Kończyce Małe - LKS Błękitni Pierściec - 0:0 
LKS Ochaby 96 - LKS Strażak Dębowiec - 4:0 
LKS Olza Pogwizdów - KP Trójwieś Istebna - 1:1 
LKS Rudnik - LKS Wyzwolenie Simoradz - 1:3 

IV kolejka - 11.09.2011, godz. 16:00 
KP Trójwieś Istebna - LKS Ochaby 96 - 4:2 
LKS Strażak Dębowiec - LKS Goleszów - 0:5 
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Kończyce Małe - 2:2 
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Błękitni Pierściec - 3:3 
LKS Rudnik - LKS Olza Pogwizdów - 0:4 

V kolejka - 17-18.09.2011, godz. 16:00 
LKS Kończyce Małe - LKS Strażak Dębowiec - 2:1 
LKS Goleszów - KP Trójwieś Istebna - 4:2 
LKS Błękitni Pierściec - LKS Iskra Iskrzyczyn - 3:1 
LKS Olza Pogwizdów - LKS Wyzwolenie Simoradz - 5:2 
LKS Ochaby 96 - LKS Rudnik - 5:1 

VI kolejka - 25.09.2011, godz. 16:00 
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Iskra Iskrzyczyn - 4:3 
LKS Strażak Dębowiec - LKS Błękitni Pierściec - 1:4 
LKS Rudnik - LKS Goleszów - 1:3 
LKS Olza Pogwizdów - LKS Ochaby 96 - 2:1 
KP Trójwieś Istebna - LKS Kończyce Małe - przełożony na 23.10 

VII kolejka - 01-02.10.2011, godz. 15:00 
LKS Goleszów - LKS Olza Pogwizdów - 2:0 
LKS Kończyce Małe - LKS Rudnik - 3:2 
LKS Błękitni Pierściec - KP Trójwieś Istebna - 0:1 
LKS Ochaby 96 - LKS Wyzwolenie Simoradz - 2:0 
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Strażak Dębowiec - 2:1 

VIII kolejka - 09.10.2011, godz. 15:00 
LKS Rudnik - LKS Błękitni Pierściec - 2:3 
KP Trójwieś Istebna - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:3 
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Strażak Dębowiec - 6:1 
LKS Olza Pogwizdów - LKS Kończyce Małe - 4:1 
LKS Ochaby 96 - LKS Goleszów - 0:1 

IX kolejka - 15-16.10.2011, godz. 15:00 
LKS Kończyce Małe - LKS Ochaby 96 - 1:3 
LKS Goleszów - LKS Wyzwolenie Simoradz - 2:0 
LKS Błękitni Pierściec - LKS Olza Pogwizdów - 2:3 
LKS Strażak Dębowiec - KP Trójwieś Istebna - 2:3 
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Rudnik - 4:2 

LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim - 5:2 LKS Victoria Hażlach - LKS Iskra Iskrzyczyn - 4:2 LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:0 LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim - 1:1 [2020r]