wydarzenia

Klasa B - sezon 2011/12

Juniorzy i Trampkarze » Archiwum TRAMPKARZE » Wyniki » Klasa B - sezon 2011/12

 

Piłka nożna - Grupa B trampkarzy i juniorów (Podokręg Skoczów) - 2011/2012 

 

XII kolejka - 10.04.2012, godz. 14:30 i 16:00 
LKS Wisła Strumień - LKS Beskid Brenna - 1:1 i 1:0
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Victoria Hażlach - 2:5 i 2:4
LKS Strażak Dębowiec - KS Brzezówka - 1:9 i 0:3 w.o.
LKS 99 Pruchna - LKS Pogórze / KS Nierodzim - 9:0 i 0:2
LKS Rudnik / UGKS Zebrzydowice - LKS Iskra Iskrzyczyn - 1:0 i 6:0
RKS Cukrownik Chybie i LKS Wyzwolenie Simoradz - pauzowały

XIII kolejka - 14.04.2012, godz. 14:30 i 16:00 
LKS 99 Pruchna - LKS Wisła Strumień - 0:0 i 1:0
LKS Beskid Brenna - RKS Cukrownik Chybie - x i 1:0
LKS Pogórze / KS Nierodzim - LKS Strażak Dębowiec - 0:2 i 3:0 w.o.
LKS Victoria Hażlach - LKS Rudnik / UGKS Zebrzydowice - ??? i 2:3
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Wyzwolenie Simoradz - 0:2 i x
KS Brzezówka - LKS Orzeł Zabłocie - 7:0 i 1:1

XIV kolejka - 21.04.2012, godz. 14:30 i 16:00 
LKS Wisła Strumień - RKS Cukrownik Chybie - x i 1:0
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Victoria Hażlach - ??? i x
LKS Beskid Brenna - LKS Iskra Iskrzyczyn - 14:0 i 6:1
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Pogórze / KS Nierodzim - 3:1 i 2:1
LKS Strażak Dębowiec - LKS 99 Pruchna - 0:8 i 0:3 w.o.
LKS Rudnik / UGKS Zebrzydowice - KS Brzezówka (26.04, godz. 16:30 i 18:00)

XV kolejka - 28.04.2012, godz. 15:30 i 17:00 
LKS 99 Pruchna - LKS Orzeł Zabłocie - 8:0 i 7:0
LKS Strażak Dębowiec - LKS Wisła Strumień - 0:6 i 0:3 w.o.
LKS Victoria Hażlach - LKS Beskid Brenna - 2:4 i 1:4
LKS Pogórze / KS Nierodzim - LKS Rudnik / UGKS Zebrzydowice - 2:7 i 1:4
KS Brzezówka - LKS Wyzwolenie Simoradz - 1:3 i x
LKS Iskra Iskrzyczyn - RKS Cukrownik Chybie - x i 3:3

XVI kolejka - 01.05.2012, godz. 15:30 i 17:00 
LKS Rudnik / UGKS Zebrzydowice - LKS 99 Pruchna - 0:2 i 6:0
RKS Cukrownik Chybie - LKS Victoria Hażlach - x i 3:2
LKS Wisła Strumień - LKS Iskra Iskrzyczyn - 6:0 i 2:0
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Pogórze / KS Nierodzim - 9:0 i x
LKS Beskid Brenna - KS Brzezówka - 6:1 i 4:0
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Strażak Dębowiec - 1:4 i 3:0 w.o.

XVII kolejka - 05.05.2012, godz. 15:30 i 17:00) 
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Wisła Strumień - 0:1 i 2:2
LKS 99 Pruchna - LKS Wyzwolenie Simoradz - 3:1 i x
LKS Strażak Dębowiec - LKS Rudnik / UGKS Zebrzydowice 0:7 i 0:3 w.o.
LKS Pogórze / KS Nierodzim - LKS Beskid Brenna - 0:9 i 4:5
LKS Victoria Hażlach - LKS Iskra Iskrzyczyn - 7:0 i 2:1
KS Brzezówka - RKS Cukrownik Chybie - x i 4:5

XVIII kolejka - 12-13.05.2012, godz. 15:30 i 17:00 
LKS Beskid Brenna - LKS 99 Pruchna - 2:0 i 4:2
LKS Rudnik / UGKS Zebrzydowice - LKS Orzeł Zabłocie - 15:0 i 6:0
LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Brzezówka - 1:1 i 2:2
LKS Wisła Strumień - LKS Victoria Hażlach - 1:0 i 3:2
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Strażak Dębowiec - 4:2 i x
RKS Cukrownik Chybie - LKS Pogórze / KS Nierodzim - x i 0:2

XIX kolejka - 19.05.2012, godz. 15:30 i 17:00 
LKS Rudnik / UGKS Zebrzydowice - LKS Wisła Strumień - 1:0 i 3:1
LKS 99 Pruchna - RKS Cukrownik Chybie - x i 0:2
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Wyzwolenie Simoradz - 0:7 i x
LKS Strażak Dębowiec - LKS Beskid Brenna - 2:9 i 0:3 w.o.
LKS Pogórze / KS Nierodzim - LKS Iskra Iskrzyczyn - 1:2 i 6:2
KS Brzezówka - LKS Victoria Hażlach

XX kolejka - 26-27.05.2012, godz. 15:30 i 17:00 
LKS Wisła Strumień - KS Brzezówka - 4:0 i 2:0
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS 99 Pruchna - 1:4 i 0:5
LKS Victoria Hażlach - LKS Pogórze / KS Nierodzim - ??? i 2:0
LKS Beskid Brenna - LKS Orzeł Zabłocie - 11:0 i 3:0
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Rudnik / UGKS Zebrzydowice - 1:2 i x
RKS Cukrownik Chybie - LKS Strażak Dębowiec - x i 3:0 w.o.

XXI kolejka - 02.06.2012, godz. 15:30 i 17:00 
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Wisła Strumień - 2:0 i x
LKS Pogórze / KS Nierodzim - KS Brzezówka - 0:3 i 11:1
LKS Strażak Dębowiec - LKS Iskra Iskrzyczyn - 0:4 i 0:3 w.o.
LKS Rudnik / UGKS Zebrzydowice - LKS Beskid Brenna - 1:7 i 5:0
LKS 99 Pruchna - LKS Victoria Hażlach - 1:10 i 2:1
LKS Orzeł Zabłocie - RKS Cukrownik Chybie - x i 3:3

 

XXII kolejka - 09.06.2012, godz. 13:30 i 15:00 
LKS Beskid Brenna - LKS Wyzwolenie Simoradz - 3:0 i x
RKS Cukrownik Chybie - LKS Rudnik / UGKS Zebrzydowice - x i (godz. 15:00)
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Orzeł Zabłocie - 5:1 i 1:0
LKS Victoria Hażlach - LKS Strażak Dębowiec - 9:0 i 0:3 w.o.
KS Brzezówka - LKS 99 Pruchna - 2:1 i 1:8
LKS Wisła Strumień - LKS Pogórze / KS Nierodzim - 10:1 i 2:0


Uwaga!!! 
RKS Cukrownik Chybie rozgrywa mecze mistrzowskie tylko drużyną juniorów. 
LKS Wyzwolenie Simoradz rozgrywa mecze mistrzowskie tylko drużyną trampkarzy. 
LKS Rudnik (trampkarze) i UGKS Zebrzydowice (juniorzy) rozgrywają mecz mistrzowskie na boisku Sokoła w Marklowicach Górnych. 
LKS Pogórze (trampkarze) i KS Nierdzim (juniorzy) rozgrywają mecze mistrzowskie na boisku KS Nierodzim. 

 

Sezon  2011 / 12  -  runda  jesienna. 


I kolejka - 20.08.2011 
LKS Pogórze / KS Nierodzim - LKS 99 Pruchna - 0:6 i 0:1 
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Rudnik / UGKS Zebrzydowice - 1:3 i 1:5 
LKS Beskid Brenna - LKS Wisła Strumień - 7:2 i 6:3 
KS Brzezówka - LKS Strażak Dębowiec - 6:1 i 4:3 
LKS Victoria Hażlach - LKS Orzeł Zabłocie - przełożony na 31.08 (godz. 15:30 i 17:00) 
RKS Cukrownik Chybie i LKS Wyzwolenie Simoradz - pauzowały 

II kolejka - 27.08.2011, godz. 15:30 i 17:00 
LKS Wisła Strumień - LKS 99 Pruchna - 1:2 i 1:3 
LKS Rudnik / UGKS Zebrzydowice - LKS Victoria Hażlach - 1:3 i 7:1 
LKS Orzeł Zabłocie - KS Brzezówka - 0:16 i 3:4 
LKS Strażak Dębowiec - LKS Pogórze / KS Nierodzim - 4:0 i 2:7 
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:0 i x 
RKS Cukrownik Chybie - LKS Beskid Brenna - x i 0:10 

III kolejka - 01 i 03-04.09.2011 
KS Brzezówka - LKS Rudnik / UGKS Zebrzydowice - 3:2 i 0:3 
LKS Pogórze / KS Nierodzim - LKS Orzeł Zabłocie - 4:2 i 3:1 
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Beskid Brenna - 2:6 i 1:13 
LKS 99 Pruchna - LKS Strażak Dębowiec - 6:2 i 3:0 
LKS Victoria Hażlach - LKS Wyzwolenie Simoradz - 3:2 i x 
RKS Cukrownik Chybie - LKS Wisła Strumień - x i 3:3 

IV kolejka - 10-11.09.2011, godz. 15:30 i 17:00 
LKS Rudnik / UGKS Zebrzydowice - LKS Pogórze / KS Nierodzim - 7:0 i 3:1 
LKS Wisła Strumień - LKS Strażak Dębowiec - 5:0 i 3:1 
LKS Wyzwolenie Simoradz - KS Brzezówka - 1:1 i x 
LKS Orzeł Zabłocie - LKS 99 Pruchna - 0:13 i 1:1 
LKS Beskid Brenna - LKS Victoria Hażlach - 1:1 i 1:0 
RKS Cukrownik Chybie - LKS Iskra Iskrzyczyn - x i 7:1 

V kolejka - 17.09.2011, godz. 14:30 i 16:00 
LKS 99 Pruchna - LKS Rudnik / UGKS Zebrzydowice - 2:1 i 1:0 
LKS Pogórze - LKS Wyzwolenie Simoradz - 0:6 i x 
KS Brzezówka - LKS Beskid Brenna - 2:4 i 0:3 
LKS Victoria Hażlach - RKS Cukrownik Chybie - x i 2:1 
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Wisła Strumień - 0:6 i 2:7 
LKS Strażak Dębowiec - LKS Orzeł Zabłocie - 5:2 i 0:6 w.o.
KS Nierodzim - pauzował 

VI kolejka - 24-25.09.2011, godz. 14:30 i 16:00 
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS 99 Pruchna - 4:0 i x 
LKS Rudnik / UGKS Zebrzydowice - LKS Strażak Dębowiec - 1:4 i 11:0 
LKS Wisła Strumień - LKS Orzeł Zabłocie - 13:0 i 1:2 
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Victoria Hażlach - 0:11 i 0:10 
LKS Beskid Brenna - LKS Pogórze / KS Nierodzim - 9:0 i 5:0 
RKS Cukrownik Chybie - KS Brzezówka - x i 8:2 

VII kolejka - 01.10.2011, godz. 14:30 i 16:00 
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Rudnik / UGKS Zebrzydowice - 0:31 i 0:8 
LKS 99 Pruchna - LKS Beskid Brenna - 1:1 i 1:6 
LKS Pogórze / KS Nierodzim - RKS Cukrownik Chybie - x i ??? 
LKS Victoria Hażlach - LKS Wisła Strumień - 4:0 i 4:2 
KS Brzezówka - LKS Iskra Iskrzyczyn - 6:0 i 6:1 
LKS Strażak Dębowiec - LKS Wyzwolenie Simoradz - 0:3 i x 

VIII kolejka - 08-09.10.2011, godz. 13:30 i 15:00 
LKS Wisła Strumień - LKS Rudnik / UGKS Zebrzydowice - 0:4 i 3:2 
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Orzeł Zabłocie - 11:0 i x 
LKS Beskid Brenna - LKS Strażak Dębowiec - 7:1 i 4:0 
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Pogórze / KS Nierodzim - 2:4 i 0:10 
LKS Victoria Hażlach - KS Brzezówka - 2:1 i 1:2 
RKS Cukrownik Chybie - LKS 99 Pruchna - x i 2:1 

IX kolejka - 15.10.2011, godz. 13:30 i 15:00 
LKS Rudnik / UGKS Sokół Zebrzydowice - LKS Wyzwolenie Simoradz - 0:1 i x 
LKS Pogórze / KS Nierodzim - LKS Victoria Hażlach 
LKS 99 Pruchna - LKS Iskra Iskrzyczyn - 9:0 i 4:0 
LKS Strażak Dębowiec - RKS Cukrownik Chybie - x i ??? 
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Beskid Brenna - 0:3 i 1:6 
KS Brzezówka - LKS Wisła Strumień - 3:2 i 0:2 
UKGS Sokół Zebrzydowice - pauzuje 

X kolejka - 22-23.10.2011, godz. 13:30 i 15:00 
LKS Wisła Strumień - LKS Wyzwolenie Simoradz - 1:2 i x 
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Strażak Dębowiec - 0:4 i 0:1 
LKS Beskid Brenna - LKS Rudnik / UGKS Zebrzydowice - 4:0 i 2:1 
LKS Victoria Hażlach - LKS 99 Pruchna - 5:0 i 0:1 
KS Brzezówka - LKS Pogórze / KS Nierodzim - 3:0 i 2:5 
RKS Cukrownik Chybie - LKS Orzeł Zabłocie - x i 3:1 

XI kolejka - 29.10.2011 
LKS Pogórze / KS Nierodzim - LKS Wisła Strumień - 0:8 i 2:3 
LKS 99 Pruchna - KS Brzezówka - 0:1 i 7:0 
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Beskid Brenna - 2:0 i x 
LKS Rudnik / UGKS Zebrzydowice - RKS Cukrownik Chybie - x i 4:2 
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:4 i 5:0 
LKS Strażak Dębowiec - LKS Victoria Hażlach 


Uwaga!!!


RKS Cukrownik Chybie rozgrywa mecze mistrzowskie tylko drużyną juniorów. 
LKS Wyzwolenie Simoradz rozgrywa mecze mistrzowskie tylko drużyną trampkarzy. 
LKS Rudnik (trampkarze) i UGKS Zebrzydowice (juniorzy) rozgrywają mecz mistrzowskie na boisku Sokoła w Marklowicach Górnych. 
LKS Pogórze (trampkarze) i KS Nierodzim (juniorzy) rozgrywają mecze mistrzowskie na boisku KS Nierodzim.
LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim - 5:2 LKS Victoria Hażlach - LKS Iskra Iskrzyczyn - 4:2 LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:0 LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim - 1:1 [2020r]