wydarzenia

Klasa B - sezon 2012/13

Juniorzy i Trampkarze » Archiwum TRAMPKARZE » Wyniki » Klasa B - sezon 2012/13

Grupa B trampkarzy i juniorów (Podokręg Skoczów) - 2012/2013 

 

I kolejka - 01.09.2012
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Orzeł Zabłocie - 5:1 i 3:1
LKS Rudnik - LKS Iskra Iskrzyczyn - x i 3:1
KS Nierodzim - LKS Strażak Dębowiec - 4:0 i 7:1
KS Brzezówka - LKS Victoria-Polifarb Hażlach

II kolejka - 05 i 08.09.2012
LKS Orzeł Zabłocie - KS Rudnik - x i 1:2
LKS Strażak Dębowiec - LKS Victoria-Polifarb Hażlach - 1:2 i 1:4
LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Brzezówka - x i 0:1
KS Nierodzim - LKS Wyzwolenie Simoradz - 0:1 i 0:2

III  kolejka - 15-16.09.2012
LKS Rudnik - KS Nierodzim - x i 0:5
KS Brzezówka - LKS Orzeł Zabłocie - x i 2:1
LKS Victoria-Polifarb Hażlach - LKS Iskra Iskrzyczyn - 13:6 i 8:0
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Strażak Dębowiec - 4:0 i 4:1

IV kolejka - 22-23.09.2012
LKS Strażak Dębowiec - LKS Iskra Iskrzyczyn - 1:1 i 2:1
KS Nierodzim - KS Brzezówka - x i 7:0
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Rudnik - x i 2:2
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Victoria-Polifarb Hażlach - 1:4 i 1:10

V kolejka - 29.09.2012
LKS Rudnik - LKS Strażak Dębowiec - x i 6:0
KS Brzezówka - LKS Wyzwolenie Simoradz - x i 2:1
LKS Victoria-Polifarb Hażlach - KS Nierodzim - 2:1 i 1:2
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Orzeł Zabłocie - przełożony na 20.10

VI kolejka - 06.10.2012
LKS Strażak Dębowiec - LKS Orzeł Zabłocie - 3:3 i 5:2
LKS Rudnik - KS Brzezówka - x i 7:1
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Victoria-Polifarb Hażlach - 5:0 i 1:3
KS Nierodzim - LKS Iskra Iskrzyczyn - 7:0 i 5:0

VII kolejka - 13 i 14.10.2012
KS Brzezówka - LKS Strażak Dębowiec - x i 1:7
LKS Victoria-Polifarb Hażlach - LKS Rudnik - x i 2:2
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Wyzwolenie Simoradz - 3:6 i 0:1
LKS Orzeł Zabłocie - KS Nierodzim - 0:2 i 0:5

 

Runda rewanżowa

VIII kolejka - 27-28.04.2013
LKS Strażak Dębowiec - KS Nierodzim - 0:3 i 1:7
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Rudnik - x i 1:2
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Wyzwolenie Simoradz - 0:2 i 0:2
LKS Victoria-Polifarb Hażlach - KS Brzezówka - x i 5:0

IX kolejka - 04-05.05.2013
KS Brzezówka - LKS Iskra Iskrzyczyn - x i 1:2
LKS Rudnik - LKS Orzeł Zabłocie - x i 3:0
LKS Wyzwolenie Simoradz - KS Nierodzim - 2:1 i 0:2
LKS Victoria-Polifarb Hażlach - LKS Strażak Dębowiec - 4:2 i 0:3 w.o. (w meczu 10:2)

X kolejka - 11 i 15.05.2013
LKS Strażak Dębowiec - LKS Wyzwolenie Simoradz - 0:8 i 0:4
KS Nierodzim - LKS Rudnik - x i 3:1
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Victoria-Polifarb Hażlach - 5:5 i 0:4
LKS Orzeł Zabłocie - KS Brzezówka - x i 3:0 w.o.

XI kolejka - 18-19.05.2013
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Strażak Dębowiec - 0:5 i 2:1
KS Brzezówka - KS Nierodzim - x i 0:3 w.o.
LKS Rudnik - LKS Wyzwolenie Simoradz - x i 1:0
LKS Victoria-Polifarb Hażlach - LKS Orzeł Zabłocie - 1:1 i 9:0

XII kolejka - 23 i 25.05.2013
KS Nierodzim - LKS Victoria-Polifarb Hażlach - 5:1 i 0:2
LKS Strażak Dębowiec - LKS Rudnik - x i 0:1
LKS Wyzwolenie Simoradz - KS Brzezówka - x i 2:1
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Iskra Iskrzyczyn - 10:1 i 3:1

XIII kolejka - 01-02.06.2013
KS Brzezówka - LKS Rudnik - x i 1:0
LKS Victoria-Polifarb Hażlach - LKS Wyzwolenie Simoradz - 0:4 i 2:1
LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim - 3:6 i 0:6
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Strażak Dębowiec - 3:2 i 3:0

XIV kolejka - 08.06.2013
LKS Strażak Dębowiec - KS Brzezówka - x i 1:2
LKS Rudnik - LKS Victoria-Polifarb Hażlach - x i 1:5
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Iskra Iskrzyczyn - 8:0 i 3:0
KS Nierodzim - LKS Orzeł Zabłocie - 0:0 i 2:1


Uwaga!!! - LKS Rudnik rozgrywa mecze mistrzowskie drużyną juniorów, przeciwnicy drużyny trampkarzy pauzują.

LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim - 5:2 LKS Victoria Hażlach - LKS Iskra Iskrzyczyn - 4:2 LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:0 LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim - 1:1 [2020r]