wydarzenia

Klasa B - sezon 2013/14

SENIORZY » Archiwum » Wyniki » Klasa B - sezon 2013/14

 

I kolejka - 17-18.08.2013, godz. 17:00
17.08.2013 - sobota
LKS Strażak Dębowiec - LKS Zryw Bąków
18.08.2013 - niedziela
KS Nierodzim - LKS Goleszów II (godz. 11:00)
LKS Ochaby 96 - LKS Błękitni Pierściec
MKS Promyk Golasowice - LKS Tempo II Puńców
LKS Rudnik - LKS Orzeł Zabłocie
LKS Iskra Iskrzyczyn - pauzuje

II kolejka - 24-25.08.2013, godz. 17:00
24.08.2013 - sobota
LKS Zryw Bąków - KS Nierodzim
25.08.2013 - niedziela
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Rudnik
LKS Orzeł Zabłocie - MKS Promyk Golasowice
LKS Tempo II Puńców - LKS Strażak Dębowiec
LKS Goleszów II - LKS Ochaby 96
LKS Błękitni Pierściec - pauzuje

III kolejka - 31.08 - 01.09.2013, godz. 17:00
31.08.2013 - sobota
LKS Strażak Dębowiec - LKS Orzeł Zabłocie
01.09.2013 - niedziela
LKS Błękitni Pierściec - LKS Goleszów II (godz. 11:00)
KS Nierodzim - LKS Tempo II Puńców (godz. 11:00)
LKS Ochaby 96 - LKS Zryw Bąków
MKS Promyk Golasowice - LKS Iskra Iskrzyczyn
LKS Rudnik - pauzuje

IV kolejka - 07-08.09.2013, godz. 16:00
07.09.2013 - sobota
LKS Zryw Bąków - LKS Błękitni Pierściec
08.09.2013 - niedziela
LKS Rudnik - MKS Promyk Golasowice
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Strażak Dębowiec
LKS Orzeł Zabłocie - KS Nierodzim
LKS Tempo II Puńców - LKS Ochaby 96
LKS Goleszów II - pauzuje

V kolejka - 15.09.2013, godz. 16:00
LKS Goleszów II - LKS Zryw Bąków
LKS Błękitni Pierściec - LKS Tempo II Puńców
LKS Ochaby 96 - LKS Orzeł Zabłocie
KS Nierodzim - LKS Iskra Iskrzyczyn
LKS Strażak Dębowiec - LKS Rudnik
MKS Promyk Golasowice - pauzuje

VI kolejka - 22.09.2013, godz. 16:00
MKS Promyk Golasowice - LKS Strażak Dębowiec
LKS Rudnik - KS Nierodzim
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Ochaby 96
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Błękitni Pierściec
LKS Tempo II Puńców - LKS Goleszów II
LKS Zryw Bąków - pauzuje

VII kolejka - 28-29.09.2013, godz. 16:00
28.09.2013 - sobota
LKS Zryw Bąków - LKS Tempo II Puńców
29.09.2013 - niedziela
LKS Błękitni Pierściec - LKS Iskra Iskrzyczyn (godz. 11:00)
KS Nierodzim - MKS Promyk Golasowice (godz. 11:00)
LKS Goleszów II - LKS Orzeł Zabłocie
LKS Ochaby 96 - LKS Rudnik
LKS Strażak Dębowiec - pauzuje

VIII kolejka - 05-06.10.2013, godz. 15:00
05.10.2013 - sobota
LKS Strażak Dębowiec - KS Nierodzim
06.10.2013 - niedziela
MKS Promyk Golasowice - LKS Ochaby 96
LKS Rudnik - LKS Błękitni Pierściec
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Goleszów II II
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Zryw Bąków
LKS Tempo II Puńców - pauzuje

IX kolejka - 12-13.10.2013, godz. 15:00
12.10.2013 - sobota
LKS Zryw Bąków - LKS Iskra Iskrzyczyn
13.10.2013 - niedziela
LKS Błękitni Pierściec - MKS Promyk Golasowice (godz. 11:00)
LKS Tempo II Puńców - LKS Orzeł Zabłocie
LKS Goleszów II - LKS Rudnik
LKS Ochaby 96 - LKS Strażak Dębowiec
KS Nierodzim - pauzuje

X kolejka - 19-20.10.2013, godz. 15:00
19.10.2013 - sobota
LKS Strażak Dębowiec - LKS Błękitni Pierściec
20.10.2013 - niedziela
KS Nierodzim - LKS Ochaby 96 (godz. 11:00)
MKS Promyk Golasowice - LKS Goleszów II
LKS Rudnik - LKS Zryw Bąków
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Tempo II Puńców
LKS Orzeł Zabłocie - pauzuje

XI kolejka - 26-27.10.2013, godz. 14:00
26.10.2013 - sobota
LKS Zryw Bąków - MKS Promyk Golasowice
27.10.2013 - niedziela
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Iskra Iskrzyczyn
LKS Tempo II Puńców - LKS Rudnik
LKS Goleszów II - LKS Strażak Dębowiec
LKS Błękitni Pierściec - KS Nierodzim
LKS Ochaby 96 - pauzuje

LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim - 5:2 LKS Victoria Hażlach - LKS Iskra Iskrzyczyn - 4:2 LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:0 LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim - 1:1 [2020r]