wydarzenia

Klasa B - sezon 2014/15

Juniorzy i Trampkarze » Archiwum TRAMPKARZE » Wyniki » Klasa B - sezon 2014/15

Uwaga!!! - Drużyna trampkarzy LKS Błękitni Pierściec wycofała się z rozgrywek, a wyniki spotkań z jej udziałem zostały anulowane

 

I kolejka - 23-24.08.2014
LKS Strażak Dębowiec - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:0 i x (09.08)
GKS Morcinek Kaczyce - KS Brzezówka - x i 3:3
KS Nierodzim - KP Beskid Skoczów - 8:3 i x
MKS Promyk Golasowice - LKS Tempo Puńców - 1:9 i x
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Błękitni Pierściec - 7:0 i 0:3 w.o. (w meczu 2:3)
LKS Victoria-Polifarb Hażlach - LKS Ochaby 96 - 6:1 i x

II kolejka - 30-31.08.2014
LKS Ochaby 96 - MKS Promyk Golasowice - 6:2 i x
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Strażak Dębowiec - 7:0 i x
KS Nierodzim - LKS Orzeł Zabłocie - 1:4 i 0:3 w.o. (w meczu 7:2)
KS Brzezówka - LKS Tempo Puńców - x i 2:7
LKS Iskra Iskrzyczyn - KP Beskid Skoczów - 0:9 i x
LKS Victoria-Polifarb Hażlach - LKS Błękitni Pierściec - 3:1 i x

III kolejka - 06-07.09.2014
LKS Tempo Puńców - LKS Ochaby 96 - 3:1 i 10:1
GKS Morcinek Kaczyce - KP Beskid Skoczów - 3:0 w.o. i x
MKS Promyk Golasowice - LKS Błękitni Pierściec - 0:9 i x
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Iskra Iskrzyczyn - 8:0 i 1:11
LKS Victoria-Polifarb Hażlach - KS Nierodzim - 3:2 i x
LKS Strażak Dębowiec i KS Brzezówka - pauzowały

IV kolejka - 09.09.2014
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Victoria-Polifarb Hażlach - 2:3 i x
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Orzeł Zabłocie - 1:1 i 8:0
LKS Strażak Dębowiec - KP Beskid Skoczów - 0:10 i x
KS Brzezówka - LKS Ochaby 96 - x i 2:2
LKS Błękitni Pierściec - LKS Tempo Puńców - 0:6 i 0:1 (w Puńcowie)
KS Nierodzim - MKS Promyk Golasowice - 10:1 i x

V kolejka - 13-14.09.2014
LKS Tempo Puńców - KS Nierodzim - 3:0 i 3:0
LKS Ochaby 96 - LKS Błękitni Pierściec - 0:3 i 6:0
MKS Promyk Golasowice - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:4 i x
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Strażak Dębowiec - 9:0 i x
LKS Victoria-Polifarb Hażlach - GKS Morcinek Kaczyce - 3:5 i x
KS Brzezówka i KP Beskid Skoczów - pauzowały

VI kolejka - 20.09.2014
GKS Morcinek Kaczyce - MKS Promyk Golasowice - 13:0 i x
KS Nierodzim - LKS Ochaby 96 - 0:3 i 9:0
LKS Strażak Dębowiec - LKS Victoria-Polifarb Hażlach - 1:1 i x
KS Brzezówka - LKS Błękitni Pierściec - x i 2:0
KP Beskid Skoczów - LKS Orzeł Zabłocie - 0:3 i x
LKS Iskra Iskrzyczyn  - LKS Tempo Puńców - 1:12 i 2:3

VII kolejka - 27-28.09.2014
LKS Tempo Puńców - GKS Morcinek Kaczyce - 6:1 i 3:0 w.o.
MKS Promyk Golasowice - LKS Strażak Dębowiec - 2:4 i x
LKS Błękitni Pierściec - KS Nierodzim - 0:3 w.o. i 0:3 w.o. (w meczu 1:3) w Nierodzimiu
LKS Ochaby 96 - LKS Iskra Iskrzyczyn - 6:1 i 0:6
LKS Orzeł Zabłocie - KS Brzezówka - x i 0:5
LKS Victoria-Polifarb Hażlach - KP Beskid Skoczów - 7:3 i x

VIII kolejka - 04-05.10.2014
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Ochaby 96 - 7:0 i 7:0
LKS Strażak Dębowiec - LKS Tempo Puńców - 0:1 i x
MKS Promyk Golasowice - KP Beskid Skoczów - 1:5 i x
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Błękitni Pierściec - 3:0 w.o. i 3:0
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Victoria-Polifarb Hażlach - 4:1 i x
KS Brzezówka - KS Nierodzim - x i 2:1

IX kolejka - 11.10.2014
LKS Tempo Puńców - KP Beskid Skoczów - 2:3 i x
LKS Ochaby 96 - LKS Strażak Dębowiec - 6:0 i x
MKS Promyk Golasowice - LKS Orzeł Zabłocie - 1:3 i x
KS Nierodzim - LKS Iskra Iskrzyczyn - 3:2 i 0:2
LKS Błękitni Pierściec - GKS Morcinek Kaczyce - x i 3:4
LKS Victoria-Polifarb Hażlach i KS Brzezówka - pauzowały

X kolejka - 18-19.10.2014
GKS Morcinek Kaczyce - KS Nierodzim - 4:1 i 0:5
KP Beskid Skoczów - LKS Ochaby 96 - 2:2 i x  (w Ochabach)
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Tempo Puńców - 3:0 i 0:12
LKS Victoria-Polifarb Hażlach - MKS Promyk Golasowice - 7:3 i x
KS Brzezówka - LKS Iskra Iskrzyczyn - x i 3:2
LKS Strażak Dębowiec - pauzował

XI kolejka - 25.10.2014
KS Nierodzim - LKS Strażak Dębowiec - 2:1 i x
LKS Tempo Puńców - LKS Victoria-Polifarb Hażlach - 6:2 i x
LKS Ochaby 96 - LKS Orzeł Zabłocie - 1:4 i 5:1
LKS Iskra Iskrzyczyn - GKS Morcinek Kaczyce - 2:6 i 3:0 w.o.
KP Beskid Skoczów, KS Brzezówka i MKS Golasowice - pauzowały

Runda rewanżowa

XII kolejka - 11.04.2015
LKS Ochaby 96 - LKS Victoria-Polifarb Hażlach - 0:4 i x
LKS Tempo Puńców - MKS Promyk Golasowice - 9:0 i x
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Strażak Dębowiec - 1:1 i x
KS Brzezówka - GKS Morcinek Kaczyce - x i 1:6
KP Beskid Skoczów - KS Nierodzim - 4:1 w.o. i x
LKS Błękitni Pierściec - LKS Orzeł Zabłocie - x i 6:0

XIII kolejka - 18-19.04.2015
LKS Strażak Dębowiec - GKS Morcinek Kaczyce - 4:1 i x
LKS Tempo Puńców - KS Brzezówka - x i 2:2
MKS Promyk Golasowice - LKS Ochaby 96 - 1:2 i x
KP Beskid Skoczów - LKS Iskra Iskrzyczyn - 10:0 i x
LKS Orzeł Zabłocie - KS Nierodzim - 13:0 i 1:8
LKS Victoria-Polifarb Hażlach i LKS Błękitni Pierściec - pauzowały

XIV kolejka - 22 i 25-26.04.2015
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Orzeł Zabłocie - 0:6 i 5:0
LKS Ochaby 96 - LKS Tempo Puńców - 2:4 i 0:8
KS Nierodzim - LKS Victoria-Polifarb Hażlach - 2:3 i x
KP Beskid Skoczów - GKS Morcinek Kaczyce - 3:2 i x
KS Brzezówka, LKS Błękitni Pierściec - pauzowały
LKS Strażak Dębowiec, MKS Promyk Golasowice - pauzowały

XV kolejka - 02-03.05.2015
LKS Tempo Puńców - LKS Błękitni Pierściec - x i 4:1
MKS Promyk Golasowice - KS Nierodzim - 2:3 i x
LKS Victoria-Polifarb Hażlach - LKS Iskra Iskrzyczyn - 5:0 i x
KP Beskid Skoczów - LKS Strażak Dębowiec - 4:2 i x
LKS Ochaby 96 - KS Brzezówka - x i 7:0 w.o.
LKS Orzeł Zabłocie - GKS Morcinek Kaczyce - 2:1 i 4:16

XVI kolejka - 09.05.2015
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Victoria-Polifarb Hażlach - 1:5 i x
LKS Strażak Dębowiec - LKS Orzeł Zabłocie - 0:2 i x
LKS Iskra Iskrzyczyn - MKS Promyk Golasowice - 2:2 i x
KS Nierodzim - LKS Tempo Puńców - 2:1 i 1:4
LKS Błękitni Pierściec - LKS Ochaby 96 - x i 0:3 w.o. (w meczu 3:1)
KS Brzezówka i KP Beskid Skoczów - pauzowały

XVII kolejka - 16-17.05.2015
LKS Tempo Puńców - LKS Iskra Iskrzyczyn - 10:1 i 0:3 w.o. (w meczu 1:2)
MKS Promyk Golasowice - GKS Morcinek Kaczyce - 0:3 i x
LKS Victoria-Polifarb Hażlach - LKS Strażak Dębowiec - 4:2 i x
LKS Ochaby 96 - KS Nierodzim - 2:3 i 0:1
LKS Błękitni Pierściec - KS Brzezówka - x i 4:7
LKS Orzeł Zabłocie - KP Beskid Skoczów - 0:1 i x

XVIII kolejka - 23.05.2015
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Tempo Puńców - 2:0 i 1:6
LKS Strażak Dębowiec - MKS Promyk Golasowice - 4:3 i x
KP Beskid Skoczów - LKS Victoria-Polifarb Hażlach - 0:4 i x
KS Brzezówka - LKS Orzeł Zabłocie - x i 9:0
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Ochaby 96 - 2:4 i 9:0
KS Nierodzim - LKS Błękitni Pierściec - x i 11:1

XIX kolejka - 30.05.2015
LKS Tempo Puńców - LKS Strażak Dębowiec - 12:3 i x
LKS Ochaby 96 - GKS Morcinek Kaczyce - 2:6 i 3:0 w.o.
KS Nierodzim - KS Brzezówka - x i 0:4
KP Beskid Skoczów - MKS Promyk Golasowice - 7:0 i x
LKS Błękitni Pierściec - LKS Iskra Iskrzyczyn - x i 2:16
LKS Victoria-Polifarb Hażlach - LKS Orzeł Zabłocie - 3:2 i x

XX kolejka - 06-07.06.2015
LKS Strażak Dębowiec - LKS Ochaby 96 - 0:2 i x
LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim - 2:1 i 5:1
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Błękitni Pierściec - x i 14:0
KP Beskid Skoczów - LKS Tempo Puńców - 1:0 i x
LKS Orzeł Zabłocie - MKS Promyk Golasowice - 13:1 i x
KS Brzezówka i LKS Victoria-Polifarb Hażlach - pauzowały

XXI kolejka - 13.06.2015
LKS Ochaby 96 - KP Beskid Skoczów - 2:3 i x
MKS Promyk Golasowice - LKS Victoria-Polifarb Hażlach - 2:8 i x
LKS Tempo Puńców - LKS Orzeł Zabłocie - 1:1 i 3:0 w.o.
KS Nierodzim - GKS Morcinek Kaczyce - 1:1 i 3:0 w.o. (w meczu 2:0)
LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Brzezówka - x i 2:1
LKS Strażak Dębowiec i LKS Błękitni Pierściec - pauzowały

XXII kolejka - 20.06.2015
LKS Victoria-Polifarb Hażlach - LKS Tempo Puńców - 2:2 i x
LKS Strażak Dębowiec - KS Nierodzim - 3:3 i x
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Ochaby 96 - 8:1 i 3:0 w.o. (w meczu 3:3)
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Iskra Iskrzyczyn - 8:0 i 0:4 w.o.
KS Brzezówka, MKS Promyk Golasowice, LKS Błękitni Pierściec i KP Beskid Skoczów - pauzowały


Uwaga!!!

LKS Strażak Dębowiec, MKS Promyk Golasowice, LKS Victoria-Polifarb Hażlach i KP Beskid Skoczów rozgrywają mecze mistrzowskie drużyną trampkarzy. Drużyny juniorów pauzują.

KS Brzezówka i LKS Błękitni Pierściec rozgrywają mecze mistrzowskie drużyną  juniorów. Drużyny trampkarzy pauzują.

LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim - 5:2 LKS Victoria Hażlach - LKS Iskra Iskrzyczyn - 4:2 LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:0 LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim - 1:1 [2020r]