wydarzenia

Klasa C - sezon 2008/09

Juniorzy i Trampkarze » Archiwum TRAMPKARZE » Wyniki » Klasa C - sezon 2008/09

Terminarz rozgrywek o mistrzostwo gr. „C”  trampkarzy, sezon 2008 / 09 - runda wiosenna. 

TERMIN XI - 18.04.09 r. - godz. 14.30 / 16.00
LKS Zamek Grodziec Śląski - LKS II Goleszów - 1:6 (?) i 2:8 (?) 
LKS Iskra Iskrzyczyn - MKS Promyk Golasowice - 4:1 (3-0 w.o.) 
LKS Wisła Strumień - KS Brzezówka - 2:0 i x 

TERMIN XII - 25.04.09 r. - godz. 14.30 / 16.00 
LKS Wisła Strumień - LKS Zamek Grodziec Śląski - 1:2 i x 
KS Brzezówka - LKS Iskra Iskrzyczyn - 1:0
MKS Promyk Golasowice - LKS II Goleszów - 4:0 i 6:2 

TERMIN XIII - 01.05.09 r. - godz. 15.30 / 17.00 
LKS II Goleszów - KS Brzezówka - 0:11 i 1:4 
LKS Zamek Grodziec Śląski - MKS Promyk Golasowice - 4:1 i ?
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Wisła Strumień - 0:3 i x

TERMIN XIV - 09.05.09 r. - godz. 15.30 / 17.00 
LKS Iskrzyczyn 2 - 2 LKS Grodziec (godz. 10.00)
LKS Wisła Strumień - LKS II Goleszów - 3:0 w.o. i x 
KS Brzezówka - MKS Promyk Golasowice - 2:1 i 0:3 

TERMIN XV - 16.05.09 r. - godz. 15.30 / 17.00 
LKS II Goleszów - LKS Iskra Iskrzyczyn - 0:2
LKS Zamek Grodziec Śląski - KS Brzezówka - 6:2 i ? 
MKS Promyk Golasowice - LKS Wisła Strumień - 1:2 i x 

TERMIN XVI - 23.05.09 r. - godz. 15.30 / 17.00 
LKS II Goleszów - LKS Zamek Grodziec Śląski - 0:9 i 1:7 
MKS Promyk Golasowice - LKS Iskra Iskrzyczyn - 0:1 i x
KS Brzezówka - LKS Wisła Strumień - 1:4 i x 

TERMIN XVII - 30.05.09 r. - godz. 15.30 / 17.00 
LKS Zamek Grodziec Śląski - LKS Wisła Strumień - 5:2 i x 
LKS II Goleszów - MKS Promyk Golasowice - 0:5 i 0:3 
LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Brzezówka - 2:1 i x 

TERMIN XVIII - 06.06.09 r. - godz. 15.30 / 17.00 
KS Brzezówka - LKS II Goleszów - wygrana B. i 7:4 
LKS Wisła Strumień - LKS Iskra Iskrzyczyn - 3:1 i x
MKS Promyk Golasowice - LKS Zamek Grodziec Śląski - 0:8 i 5:3 

TERMIN XIX - 13.06.09 r. - godz. 15.30 / 17.00 
LKS Zamek Grodziec Śląski - LKS Iskra Iskrzyczyn - 4:3 i x
LKS II Goleszów - LKS Wisła Strumień - 0:10 i x 
KS Brzezówka - MKS Promyk Golasowice - 7:1 i 0:5 w.o. 

TERMIN XX - 20.06.09 r. - godz. 15.30 / 17.00 
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS II Goleszów - 1:3 i x 
LKS Wisła Strumień - MKS Promyk Golasowice - 5:1 i x 
KS Brzezówka - LKS Zamek Grodziec Śląski 
U W A G A : 
LKS „Iskra” Iskrzyczyn i LKS „Wisła” Strumień rozgrywają mecze mistrzowskie drużyną trampkarzy, przeciwnicy drużyny juniorów pauzują. 

 

Terminarz rozgrywek o mistrzostwo gr. „C” trampkarzy, sezon 2008 / 09 - runda jesienna. 

I kolejka - 23.08.2008 
LKS II Goleszów - LKS Zamek Grodziec Śląski - 0:9 i 0:5 
MKS Promyk Golasowice - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:5 i x 
KS Brzezówka - LKS Wisła Strumień - 3:2 i x 

II kolejka - 30.08.2008 
LKS Zamek Grodziec Śląski - LKS Wisła Strumień - 4:2 i x 
LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Brzezówka - 1:3 i x 
LKS II Goleszów - MKS Promyk Golasowice - 3:2 i 1:4 (?) 

III kolejka - 06-07.09.2008 
KS Brzezówka - LKS II Goleszów - 11:0 i 4:0 
LKS Wisła Strumień - LKS Iskra Iskrzyczyn - 6:0 i x 
MKS Promyk Golasowice - LKS Zamek Grodziec Śląski - 1:12 i 4:1 

IV kolejka - 13.09.2008, godz. 14:30 i 16:00 
LKS Zamek Grodziec Śląski - LKS Iskra Iskrzyczyn - 8:0 i x
LKS II Goleszów - LKS Wisła Strumień - 0:14 i x 
MKS Promyk Golasowice - KS Brzezówka 

V kolejka - 20.09.2008, godz. 14:30 i 16:00 
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS II Goleszów - 21:1 i x 
LKS Wisła Strumień - MKS Promyk Golasowice - 17:0 i x 
KS Brzezówka - LKS Zamek Grodziec Śląski - 2:4 i 3:1 

VI kolejka - 27.09.2008, godz. 14:30 i 16:00 
LKS Zamek Grodziec Śląski - LKS II Goleszów - 21:0 i 11:0 
LKS Iskra Iskrzyczyn - MKS Promyk Golasowice - 2:1 i x 
LKS Wisła Strumień - KS Brzezówka - x i 8:0 

VII kolejka - 04.10.2008, godz. 14:30 i 16:00 
KS Brzezówka - LKS Iskra Iskrzyczyn - x i 1:1 
LKS Wisła Strumień - LKS Zamek Grodziec Śląski - x i 3:0 w.o. 
MKS Promyk Golasowice - LKS II Goleszów - 11:0 i 5:0 

VIII kolejka - 11.10.2008, godz. 13:30 i 15:00 
LKS Zamek Grodziec Śląski - MKS Promyk Golasowice - 10:0 i 5:1 
LKS II Goleszów - KS Brzezówka - 0:11 i 1:5 
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Wisła Strumień - 1:8 i x 

IX kolejka - 18.10.2008, godz. 13:30 i 15:00 
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Zamek Grodziec Śląski - 0:5 i x
LKS Wisła Strumień - LKS II Goleszów - 18:0 i x 
MKS Promyk Golasowice - KS Brzezówka 

X kolejka - 25.10.2008, godz. 12:30 i 14:00 
LKS II Goleszów - LKS Iskra Iskrzyczyn - 0:2 
MKS Promyk Golasowice - LKS Wisła Strumień - 1:8 i x 
KS Brzezówka - LKS Zamek Grodziec Śląski - 2:2 i ?

LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim - 5:2 LKS Victoria Hażlach - LKS Iskra Iskrzyczyn - 4:2 LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:0 LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim - 1:1 [2020r]