wydarzenia

Klasa C - sezon 2009/10

Juniorzy i Trampkarze » Archiwum TRAMPKARZE » Wyniki » Klasa C - sezon 2009/10

T E R M I N A R Z

==============

rozgrywek o mistrzostwo gr. „C” trampkarzy,

sezon 2009 / 10 - runda wiosenna. 




X kolejka - 24.04.2010 
LKS Rudnik - LKS Iskra Iskrzyczyn - 1:5 
KS Nierodzim - KP Beskid 09 Skoczów - 0:4 

XI kolejka - 01-02.05.2010 
LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim - 3:1 
KP Beskid 09 Skoczów - LKS Rudnik - 8:0 

XII kolejka - 08 i 10.05.2010 
KS Nierodzim - LKS Rudnik - 0:1 
KP Beskid 09 Skoczów - LKS Iskra Iskrzyczyn - 6:0 

XIII kolejka - 15.05.2010 
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Rudnik - 3:1 
KP Beskid 09 Skoczów - KS Nierodzim - 3:1 

XIV kolejka - 22.05.2010 
KS Nierodzim - LKS Iskra Iskrzyczyn - 0:6 (31.05) 
LKS Rudnik - KP Beskid 09 Skoczów - 1:3 (awansem - 13.05) 

XV kolejka - 26 i 29.05.2010 
LKS Rudnik - KS Nierodzim - 2:2 
LKS Iskra Iskrzyczyn - KP Beskid 09 Skoczów - 0:5 

XVI kolejka - 02.06.2010 
LKS Iskra Iskrzyczyn - KP Beskid 09 Skoczów - 1:4 
LKS Rudnik - KS Nierodzim - przełożony na 10.06, godz. 18:00 

XVII kolejka - 05 i 08.06.2010 
LKS Rudnik - LKS Iskra Iskrzyczyn - 0:4 
KS Nierodzim - KP Beskid 09 Skoczów - 1:8 

VI kolejka - 12.06.2010 
LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim - 3:0 w.o. 
KP Beskid 09 Skoczów - LKS Rudnik - 3:0
 
T E R M I N A R Z rozgrywek o mistrzostwo gr. „C” trampkarzy, sezon 2009 / 10 - runda jesienna. 
Wykaz drużyn biorących udział w rozgrywkach : 
1. LKS „Iskra” Iskrzyczyn
2. KS Nierodzim
3. LKS Rudnik 
4. KP „Beskid 09” Skoczów 

TERMIN I - 22.08.09 r. - godz. 16.00 
KP Skoczów 1 - 1 LKS Iskrzyczyn
KS Nierodzim 4 - 0 LKS Rudnik godz. 11.00 

TERMIN II - 29.08.09 r. - godz. 16.00 
LKS Iskrzyczyn 7 - 0 LKS Rudnik godz. 10.00
KP Skoczów - KS Nierodzim

TERMIN III - 05.09.09 r. - godz. 16.00 
KS Nierodzim 1 - 4 LKS Iskrzyczyn godz. 11.00 
LKS Rudnik 0 - 10 KP Skoczów

TERMIN IV - 12.09.09 r. - godz. 15.00 
LKS Iskrzyczyn 2 - 3 KP Skoczów godz. 10.00 
LKS Rudnik 0 - 2 KS Nierodzim

TERMIN V - 19.09.09 r. - godz. 15.00 
LKS Rudnik 3 - 0 LKS Iskrzyczyn godz. 10.00
KS Nierodzim 0 - 4 KP Skoczów godz. 11.00 

TERMIN VI - 26.09.09 r. - godz. 15.00 
LKS Iskrzyczyn 2 - 0 KS Nierodzim godz. 10.00 
KP Skoczów 6 - 0 LKS Rudnik

TERMIN VII - 03.10.09 r. - godz. 14.00 
KP Skoczów 0-6 LKS Iskrzyczyn godz. 10.00
KS Nierodzim - LKS Rudnik godz. 11.00

TERMIN VIII - 10.10.09 r. - godz. 14.00 
LKS Iskrzyczyn 1-0 LKS Rudnik godz. 10.00 
KP Skoczów 10-0 KS Nierodzim

TERMIN IX - 17.10.09 r. - godz. 14.00 
KS Nierodzim 1-1 LKS Iskrzyczyn godz. 11.00 
LKS Rudnik 1-4 KP Skoczów
LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim - 5:2 LKS Victoria Hażlach - LKS Iskra Iskrzyczyn - 4:2 LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:0 LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim - 1:1 [2020r]