wydarzenia
X

Komentarze

Liga Wojewódzka Młodzików (V liga - Skoczów) -- wiosna 2019

Juniorzy i Trampkarze » Liga Wojewódzka Młodzików (V liga - Skoczów) -- wiosna 2019



. . m pkt bramki
1 KKS Spójnia Zebrzydowice 10 27 80:11
2 LKS Zryw Bąków 10 27 46:12
3 LKS Strażak Dębowiec 10 18 56:23
4 LKS Błękitni Pierściec 10 12 34:46
5 LKS Iskra Iskrzyczyn 10 4 14:65
6 LKS Rudnik 10 1 7:80

 

Liga Wojewódzka Młodzików (V liga - Skoczów) -- wiosna 2019

 

I kolejka - 13-14.04.2019
LKS Zryw Bąków - KKS Spójnia Zebrzydowice (13.04, godz. 10:00)
LKS Strażak Dębowiec - LKS Iskra Iskrzyczyn (13.04, godz. 10:00)
LKS Rudnik - LKS Błękitni Pierściec (14.04, godz. 10:00)

II kolejka - 23.04.2019
LKS Zryw Bąków - LKS Strażak Dębowiec 
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Rudnik 
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Błękitni Pierściec 

III kolejka - 27-28.04.2019
LKS Strażak Dębowiec - KKS Spójnia Zebrzydowice (27.04, godz. 10:00)
LKS Błękitni Pierściec - LKS Iskra Iskrzyczyn (27.04, godz. 10:00)
LKS Rudnik - LKS Zryw Bąków (28.04, godz. 10:00)

IV kolejka - 04-05.05.2019
LKS Zryw Bąków - LKS Błękitni Pierściec (04.05, godz. 10:00)
LKS Strażak Dębowiec - LKS Rudnik (04.05, godz. 10:00) 
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Iskra Iskrzyczyn (05.05, godz. 11:00)

V kolejka - 11-12.05.2019
LKS Błękitni Pierściec - LKS Strażak Dębowiec (11.05, godz. 10:00)
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Zryw Bąków (12.05, godz. 10:00)
LKS Rudnik - KKS Spójnia Zebrzydowice (12.05, godz. 10:00)

VI kolejka - 19.05.2019
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Strażak Dębowiec (godz. 10:00)
LKS Błękitni Pierściec - LKS Rudnik (godz. 10:00) 
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Zryw Bąków (godz. 11:00)

VII kolejka - 25-26.05.2019
LKS Strażak Dębowiec - LKS Zryw Bąków (25.05, godz. 10:00)
LKS Błękitni Pierściec - KKS Spójnia Zebrzydowice (26.05, godz. 10:00)
LKS Rudnik - LKS Iskra Iskrzyczyn (26.05, godz. 10:00)

VIII kolejka - 01-02.06.2019
LKS Zryw Bąków - LKS Rudnik (01.06, godz. 10:00)
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Błękitni Pierściec (02.06, godz. 10:00)
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Strażak Dębowiec (02.06, godz. 11:00)

IX kolejka - 09.06.2019, godz. 10:00
LKS Iskra Iskrzyczyn - KKS Spójnia Zebrzydowice 
LKS Błękitni Pierściec - LKS Zryw Bąków 
LKS Rudnik - LKS Strażak Dębowiec 

X kolejka - 15-16.06.2019
LKS Zryw Bąków - LKS Iskra Iskrzyczyn (15.06, godz. 10:00)
LKS Strażak Dębowiec - LKS Błękitni Pierściec (15.06, godz. 10:00)
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Rudnik (16.06, godz. 11:00)

Piłka nożna - Klasa A (Podokręg Skoczów) -- 2019/2020
 
. . m pkt bramki
1 LKS Pogórze 13 37 59:11
2 UKS APN Góral Istebna 13 33 39:18
3 LKS Kończyce Małe 13 25 33:17
4 LKS Błyskawica Kończyce Wielkie 13 23 32:15
5 LKS Błękitni Pierściec 13 20 32:31
6 KP Beskid II Skoczów 13 20 27:24
7 LKS Olza Pogwizdów 13 18 26:26
8 LKS Zryw Bąków 13 17 21:30
9 LKS Beskid Brenna 13 15 19:23
10 LKS Iskra Iskrzyczyn 13 12 26:44
11 LKS Victoria Hażlach 13 12 14:22
12 LKS Orzeł Zabłocie 13 10 20:34
13 LKS Strażak Pielgrzymowice 13 8 16:40
14 KS Nierodzim 13 8 25:54


reklama

Najczęściej czytane
Wizyty:
Dziś: 15Wszystkie: 132393
LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim - 5:2 LKS Victoria Hażlach - LKS Iskra Iskrzyczyn - 4:2 LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:0 LKS Victoria Hażlach - LKS Iskra Iskrzyczyn - 1:1