wydarzenia
X

Komentarze

Skład

SENIORZY » Archiwum » Skład

Skład drużyny w sezonie 2013/2014:

 

zdjecie:IMIĘ I NAZWISKO: Tomasz Matuszek
DATA URODZENIA: 02,08,1981
MIEJSCE URODZENIA: Cieszyn
POZYCJA: Trener/Pomocnik 
NUMER NA KOSZULCE: 
PSEUDONIM:-----
IMIĘ I NAZWISKO: Szymon Staniek 
DATA URODZENIA: 03.02.1990 
MIEJSCE URODZENIA: Cieszyn 
POZYCJA: Napastnik
NUMER NA KOSZULCE: 10 
PSEUDONIM: Toudi
 zdjęcieIMIĘ I NAZWISKO: Sebastian Iwaniec
DATA URODZENIA: 16.06.1981
MIEJSCE URODZENIA: Cieszyn
POZYCJA: Obrońca
NUMER NA KOSZULCE:
PSEUDONIM:
zdjęcieIMIĘ I NAZWISKO: Matuszek Dawid
DATA URODZENIA: 12.01.1987
MIEJSCE URODZENIA: Cieszyn
POZYCJA: Bramkarz
NUMER NA KOSZULCE:
PSEUDONIM:
zdjęcieIMIĘ I NAZWISKO:Patryk Stec
DATA URODZENIA: 07.11.1985
MIEJSCE URODZENIA: Cieszyn
POZYCJA: Bramkarz 
NUMER NA KOSZULCE:
PSEUDONIM:
IMIE I NAZWISKO: Dariusz Fryda 
DATA URODZENIA:20.09.1985 
MIEJSCE URODZENIA: Cieszyn 
POZYCJA: Obrońca 
NUMER NA KOSZULCE: 6 
PSEUDONIM: Daro
zdjęcieIMIĘ I NAZWISKO: Grzegorz Szarek
DATA URODZENIA: 06,01,1984
MIEJSCE URODZENIA:
POZYCJA: Obrońca
NUMER NA KOSZULCE:
PSEUDONIM
zdjęcieIMIĘ I NAZWISKO: Marek Bakun
DATA URODZENIA: 11,03,1979
MIEJSCE URODZENIA: Cieszyn
POZYCJA: Obrońca/Pomocnik
NUMER NA KOSZULCE:18
PSEUDONIM:
 IMIĘ I NAZWISKO: Bartłomiej Jędrzejko
DATA URODZENIA: 03,04,1988
MIEJSCE URODZENIA:
POZYCJA: Pomocnik
NUMER NA KOSZULCE:----  
PSEUDONIM:
IMIĘ I NAZWISKO: Andrzej Ciosk  
DATA URODZENIA: 18.11.1988  
MIEJSCE URODZENIA: Cieszyn  
POZYCJA: Pomocnik  
NUMER NA KOSZULCE: 7  
PSEUDONIM: Jędruś
zdjęcieIMIĘ I NAZWISKO: Patryk Kabiesz
DATA URODZENIA: 13,06,1994
MIEJSCE URODZENIA: Cieszyn
POZYCJA: Pomocnik
NUMER NA KOSZULCE:---  
PSEUDONIM:
IMIĘ I NAZWISKO: Michał Staniek  
DATA URODZENIA: 17.08.1986  
MIEJSCE URODZENIA: Cieszyn  
POZYCJA: Obrońca/Pomocnik  
NUMER NA KOSZULCE: 5  
PSEUDONIM: Stancio
zdjęcieIMIĘ I NAZWISKO: Damian Szczypka  
DATA URODZENIA: 23.02.1984  
MIEJSCE URODZENIA: Cieszyn  
POZYCJA: Pomocnik  
NUMER NA KOSZULCE: 8  
PSEUDONIM: Szczapior
zdjęcieIMIĘ I NAZWISKO: Bogdan Lęgięć
DATA URODZENIA: 16,08,1987
MIEJSCE URODZENIA:
POZYCJA: Obrońca
NUMER NA KOSZULCE:
PSEUDONIM:-----
zdjęcieIMIĘ I NAZWISKO: Krystian Łoza
DATA URODZENIA:  23,07.1983
MIEJSCE URODZENIA:
POZYCJA: Pomocnik
NUMER NA KOSZULCE:
PSEUDONIM:-----
zdjęcieIMIĘ I NAZWISKO:Łukasz Kisiała
DATA URODZENIA: 16.02.1984
MIEJSCE URODZENIA  
POZYCJA: Pomocnik/Napastnik
NUMER NA KOSZULCE:
PSEUDONIM: 
zdjęcieIMIĘ I NAZWISKO: Szymala Arkadiusz 
DATA URODZENIA: 12.02.1996
MIEJSCE URODZENIA: Cieszyn
POZYCJA: Pomocnik
NUMER NA KOSZULCE:
PSEUDONIM: Aro
zdjęcieIMIĘ I NAZWISKO: Kamil Jarco 
DATA URODZENIA:  02.06.1995
MIEJSCE URODZENIA: Cieszyn
POZYCJA: Pomocnik
NUMER NA KOSZULCE: -
PSEUDONIM: -
zdjęcieIMIĘ I NAZWISKO: Przemysław Tylkowski
DATA URODZENIA: 29.09.1991
MIEJSCE URODZENIA:
POZYCJA: Obrońca/ Pomocnik
NUMER NA KOSZULCE: -
PSEUDONIM:
zdjęcieIMIĘ I NAZWISKO: Szymon Kaźmierczak
DATA URODZENIA: 01,07,1980
MIEJSCE URODZENIA: Cieszyn
POZYCJA: Obrońca
NUMER NA KOSZULCE: -
PSEUDONIM:  
zdjęcieIMIĘ I NAZWISKO: Damian Paszek
DATA URODZENIA: 17,03,1995
MIEJSCE URODZENIA: Ceszyn
POZYCJA: Pomocnik
NUMER NA KOSZULCE: -
PSEUDONIM:  
zdjęcieIMIĘ I NAZWISKO: Andrzej Gill
DATA URODZENIA: 26,02,1997
MIEJSCE URODZENIA: Cieszyn
POZYCJA: Pomocnik/Napastnik
NUMER NA KOSZULCE: -
PSEUDONIM:  
zdjęcieIMIĘ I NAZWISKO: Kamil Staniek
DATA URODZENIA: 26,11,1996
MIEJSCE URODZENIA: Cieszyn
POZYCJA: Pomocnik
NUMER NA KOSZULCE: -
PSEUDONIM:  
zdjęcieIMIĘ I NAZWISKO: Dominik Jarco
DATA URODZENIA: 05,06,1997
MIEJSCE URODZENIA: Cieszyn
POZYCJA: Napastnik
NUMER NA KOSZULCE: -
PSEUDONIM:  
zdjęcieIMIĘ I NAZWISKO: Krzysztof Kocur
DATA URODZENIA: 16,07,1996
MIEJSCE URODZENIA: Cieszyn
POZYCJA: Pomocnik
NUMER NA KOSZULCE: -
PSEUDONIM:  
zdjęcieIMIĘ I NAZWISKO: Bartłomiej Gruszczyński
DATA URODZENIA: 22.03.1990
MIEJSCE URODZENIA: -
POZYCJA: Pomocnik/Napastnik
NUMER NA KOSZULCE: -
PSEUDONIM:  

 

Klasa B (Podokręg Skoczów) -- 2018/2019
. . m pkt bramki
1 LKS Błękitni Pierściec 13 39 42:4
2 LKS Iskra Iskrzyczyn 13 26 47:24
3 LKS Błyskawica II Kończyce Wielkie 13 24 39:25
4 KS Nierodzim 12 24 34:21
5 LKS Spójnia Górki Wielkie 12 14 33:41
6 GKS Morcinek Kaczyce 12 12 23:26
7 LKS Ochaby 96 12 12 16:26
8 LKS Rudnik 12 9 21:43
9 MKS Promyk Golasowice 13 3 11:56

 

Liga Wojewódzka Młodzików (V liga - Skoczów) -- jesień 2018
. . m pkt bramki
1 LKS Zryw Bąków 5 15 23:4
2 KKS Spójnia Zebrzydowice 5 12 38:11
3 LKS Strażak Dębowiec 5 9 35:8
4 LKS Błękitni Pierściec 5 6 17:23
5 LKS Iskra Iskrzyczyn 5 3 9:31
6 LKS Rudnik 5 0 1:46



reklama

Najczęściej czytane
Wizyty:
Dziś: 13Wszystkie: 115397
LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim - 5:2 LKS Victoria Hażlach - LKS Iskra Iskrzyczyn - 4:2 LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:0 LKS Victoria Hażlach - LKS Iskra Iskrzyczyn - 1:1