wydarzenia
X

Komentarze

Skład

Juniorzy i Trampkarze » Archiwum JUNIORZY » Skład

 

Juniorzy - sezon 2013/2014

zdjęcie
IMIĘ I NAZWISKO: Piotr Szwajlik
DATA URODZENIA: 08,08,1982
MIEJSCE URODZENIA: Jastrzębie Zdrój
POZYCJA: Trener
 
zdjęcie
IMIĘ I NAZWISKO: Kamil Jarco 
DATA URODZENIA: -
MIEJSCE URODZENIA: -
POZYCJA: -
NUMER NA KOSZULCE: -
PSEUDONIM: -
 
IMIĘ I NAZWISKO: Szymala Arkadiusz 
DATA URODZENIA: 12.02.1996
MIEJSCE URODZENIA: Cieszyn
POZYCJA: Obrońca
NUMER NA KOSZULCE: 7
PSEUDONIM: Aro
 
IMIĘ I NAZWISKO: Staniek Kamil 
DATA URODZENIA: 26.11.1996
MIEJSCE URODZENIA: Cieszyn
POZYCJA: Napastnik
NUMER NA KOSZULCE: 9
PSEUDONIM: Stancio
 
IMIĘ I NAZWISKO: Kocur Krzysztof 
DATA URODZENIA: 16.07.1996
MIEJSCE URODZENIA: Cieszyn
POZYCJA: Obrońca
NUMER NA KOSZULCE: 13
PSEUDONIM: Kris
 
zdjęcie
IMIĘ I NAZWISKO: Kuba Chodura
DATA URODZENIA: -
MIEJSCE URODZENIA: -
POZYCJA: -
NUMER NA KOSZULCE: -
PSEUDONIM: -
 
zdjęcie
IMIĘ I NAZWISKO: Mateusz Nawrat
DATA URODZENIA: -
MIEJSCE URODZENIA: -
POZYCJA: -
NUMER NA KOSZULCE: -
PSEUDONIM: -
 
zdjęcie
IMIĘ I NAZWISKO: Błażej Mojeścik
DATA URODZENIA: -
MIEJSCE URODZENIA: -
POZYCJA: -
NUMER NA KOSZULCE: -
PSEUDONIM: -
 
zdjęcie
IMIĘ I NAZWISKO: Skiba Michał
DATA URODZENIA: -
MIEJSCE URODZENIA: -
POZYCJA: -
NUMER NA KOSZULCE: -
PSEUDONIM: -
 
zdjęcie
IMIĘ I NAZWISKO: Konrad Szalbot
DATA URODZENIA: -
MIEJSCE URODZENIA: -
POZYCJA: Bramkarz
NUMER NA KOSZULCE: -
PSEUDONIM: -
 
zdjęcie
IMIĘ I NAZWISKO: Matuszny Tomasz 
DATA URODZENIA: 03.05.1997
MIEJSCE URODZENIA: Cieszyn
POZYCJA: -
NUMER NA KOSZULCE: -
PSEUDONIM: Toma
 
zdjęcie
IMIĘ I NAZWISKO: Szymala Marcin
DATA URODZENIA: 
MIEJSCE URODZENIA: -
POZYCJA: -
NUMER NA KOSZULCE: -
PSEUDONIM: -
 
IMIĘ I NAZWISKO: Gill Andrzej 
DATA URODZENIA: 26.02.1997
MIEJSCE URODZENIA: Cieszyn
POZYCJA: Pomocnik
NUMER NA KOSZULCE: 17
PSEUDONIM: Andżo
 
zdjęcie
IMIĘ I NAZWISKO: Jarco Dominik
DATA URODZENIA:
MIEJSCE URODZENIA:
POZYCJA:
NUMER NA KOSZULCE:
PSEUDONIM: Domino
 
zdjęcie
IMIĘ I NAZWISKO: Paweł Neniczka
DATA URODZENIA:
MIEJSCE URODZENIA: Cieszyn
POZYCJA: Obrońca/ Pomocnik
NUMER NA KOSZULCE: 5
PSEUDONIM:
 
zdjęcie
IMIĘ I NAZWISKO:
DATA URODZENIA:
MIEJSCE URODZENIA:
POZYCJA:
NUMER NA KOSZULCE:
PSEUDONIM:
 
zdjęcie
IMIĘ I NAZWISKO:
DATA URODZENIA:
MIEJSCE URODZENIA:
POZYCJA:
NUMER NA KOSZULCE:
PSEUDONIM:
 
zdjęcie
IMIĘ I NAZWISKO:
DATA URODZENIA:
MIEJSCE URODZENIA:
POZYCJA:
NUMER NA KOSZULCE:
PSEUDONIM:
 
Klasa B (Podokręg Skoczów) -- 2018/2019
. . m pkt bramki
1 LKS Błękitni Pierściec 13 39 42:4
2 LKS Iskra Iskrzyczyn 13 26 47:24
3 LKS Błyskawica II Kończyce Wielkie 13 24 39:25
4 KS Nierodzim 12 24 34:21
5 LKS Spójnia Górki Wielkie 12 14 33:41
6 GKS Morcinek Kaczyce 12 12 23:26
7 LKS Ochaby 96 12 12 16:26
8 LKS Rudnik 12 9 21:43
9 MKS Promyk Golasowice 13 3 11:56

 

Liga Wojewódzka Młodzików (V liga - Skoczów) -- jesień 2018
. . m pkt bramki
1 LKS Zryw Bąków 5 15 23:4
2 KKS Spójnia Zebrzydowice 5 12 38:11
3 LKS Strażak Dębowiec 5 9 35:8
4 LKS Błękitni Pierściec 5 6 17:23
5 LKS Iskra Iskrzyczyn 5 3 9:31
6 LKS Rudnik 5 0 1:46



reklama

Najczęściej czytane
Wizyty:
Dziś: 15Wszystkie: 115399
LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim - 5:2 LKS Victoria Hażlach - LKS Iskra Iskrzyczyn - 4:2 LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:0 LKS Victoria Hażlach - LKS Iskra Iskrzyczyn - 1:1