Skład

Juniorzy i Trampkarze » Archiwum JUNIORZY » Skład

 

Juniorzy - sezon 2013/2014

zdjęcie
IMIĘ I NAZWISKO: Piotr Szwajlik
DATA URODZENIA: 08,08,1982
MIEJSCE URODZENIA: Jastrzębie Zdrój
POZYCJA: Trener
 
zdjęcie
IMIĘ I NAZWISKO: Kamil Jarco 
DATA URODZENIA: -
MIEJSCE URODZENIA: -
POZYCJA: -
NUMER NA KOSZULCE: -
PSEUDONIM: -
 
IMIĘ I NAZWISKO: Szymala Arkadiusz 
DATA URODZENIA: 12.02.1996
MIEJSCE URODZENIA: Cieszyn
POZYCJA: Obrońca
NUMER NA KOSZULCE: 7
PSEUDONIM: Aro
 
IMIĘ I NAZWISKO: Staniek Kamil 
DATA URODZENIA: 26.11.1996
MIEJSCE URODZENIA: Cieszyn
POZYCJA: Napastnik
NUMER NA KOSZULCE: 9
PSEUDONIM: Stancio
 
IMIĘ I NAZWISKO: Kocur Krzysztof 
DATA URODZENIA: 16.07.1996
MIEJSCE URODZENIA: Cieszyn
POZYCJA: Obrońca
NUMER NA KOSZULCE: 13
PSEUDONIM: Kris
 
zdjęcie
IMIĘ I NAZWISKO: Kuba Chodura
DATA URODZENIA: -
MIEJSCE URODZENIA: -
POZYCJA: -
NUMER NA KOSZULCE: -
PSEUDONIM: -
 
zdjęcie
IMIĘ I NAZWISKO: Mateusz Nawrat
DATA URODZENIA: -
MIEJSCE URODZENIA: -
POZYCJA: -
NUMER NA KOSZULCE: -
PSEUDONIM: -
 
zdjęcie
IMIĘ I NAZWISKO: Błażej Mojeścik
DATA URODZENIA: -
MIEJSCE URODZENIA: -
POZYCJA: -
NUMER NA KOSZULCE: -
PSEUDONIM: -
 
zdjęcie
IMIĘ I NAZWISKO: Skiba Michał
DATA URODZENIA: -
MIEJSCE URODZENIA: -
POZYCJA: -
NUMER NA KOSZULCE: -
PSEUDONIM: -
 
zdjęcie
IMIĘ I NAZWISKO: Konrad Szalbot
DATA URODZENIA: -
MIEJSCE URODZENIA: -
POZYCJA: Bramkarz
NUMER NA KOSZULCE: -
PSEUDONIM: -
 
zdjęcie
IMIĘ I NAZWISKO: Matuszny Tomasz 
DATA URODZENIA: 03.05.1997
MIEJSCE URODZENIA: Cieszyn
POZYCJA: -
NUMER NA KOSZULCE: -
PSEUDONIM: Toma
 
zdjęcie
IMIĘ I NAZWISKO: Szymala Marcin
DATA URODZENIA: 
MIEJSCE URODZENIA: -
POZYCJA: -
NUMER NA KOSZULCE: -
PSEUDONIM: -
 
IMIĘ I NAZWISKO: Gill Andrzej 
DATA URODZENIA: 26.02.1997
MIEJSCE URODZENIA: Cieszyn
POZYCJA: Pomocnik
NUMER NA KOSZULCE: 17
PSEUDONIM: Andżo
 
zdjęcie
IMIĘ I NAZWISKO: Jarco Dominik
DATA URODZENIA:
MIEJSCE URODZENIA:
POZYCJA:
NUMER NA KOSZULCE:
PSEUDONIM: Domino
 
zdjęcie
IMIĘ I NAZWISKO: Paweł Neniczka
DATA URODZENIA:
MIEJSCE URODZENIA: Cieszyn
POZYCJA: Obrońca/ Pomocnik
NUMER NA KOSZULCE: 5
PSEUDONIM:
 
zdjęcie
IMIĘ I NAZWISKO:
DATA URODZENIA:
MIEJSCE URODZENIA:
POZYCJA:
NUMER NA KOSZULCE:
PSEUDONIM:
 
zdjęcie
IMIĘ I NAZWISKO:
DATA URODZENIA:
MIEJSCE URODZENIA:
POZYCJA:
NUMER NA KOSZULCE:
PSEUDONIM:
 
zdjęcie
IMIĘ I NAZWISKO:
DATA URODZENIA:
MIEJSCE URODZENIA:
POZYCJA:
NUMER NA KOSZULCE:
PSEUDONIM:
 
Klasa B (Podokręg Skoczów) -- 2018/2019
. . m pkt bramki
1 LKS Błękitni Pierściec 8 24 24:3
2 KS Nierodzim 8 18 27:11
3 LKS Błyskawica II Kończyce Wielkie 8 15 29:15
4 LKS Iskra Iskrzyczyn 8 14 31:17
5 LKS Ochaby 96 8 11 14:14
6 GKS Morcinek Kaczyce 8 8 17:19
7 LKS Spójnia Górki Wielkie 8 8 23:32
8 LKS Rudnik 8 6 12:38
9 MKS Promyk Golasowice 8 0 7:35

 

 

Liga Wojewódzka Młodzików (V liga - Skoczów) -- jesień 2018
. . m pkt bramki
- LKS Zryw Bąków 0 0 0:0
- LKS Strażak Dębowiec 0 0 0:0
- LKS Iskra Iskrzyczyn 0 0 0:0
- LKS Błękitni Pierściec 0 0 0:0
- LKS Rudnik 0 0 0:0
- KKS Spójnia Zebrzydowice 0 0 0:0

 

 

reklama

Najczęściej czytane
Wizyty:
Dziś: 13Wszystkie: 113697
LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim - 5:2 LKS Victoria Hażlach - LKS Iskra Iskrzyczyn - 4:2 LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:0 LKS Victoria Hażlach - LKS Iskra Iskrzyczyn - 1:1