Skład

Juniorzy i Trampkarze » Archiwum TRAMPKARZE » Skład

Trampkarze - sezon 2013/2014

 

 

 

zdjecieIMIĘ I NAZWISKO: Piotr Szwajlik
DATA URODZENIA: 08,08,1982
MIEJSCE URODZENIA: Jastrzębie Zdrój
POZYCJA: Trener
zdjęcieIMIĘ I NAZWISKO: Michał Biegun
DATA URODZENIA: 18,10,2000
MIEJSCE URODZENIA: Cieszyn
POZYCJA:
NUMER NA KOSZULCE:
PSEUDONIM: 
zdjęcieIMIĘ I NAZWISKO: Wojciech Biegun
DATA URODZENIA: 18,10,2000
MIEJSCE URODZENIA: Cieszyn
POZYCJA:
NUMER NA KOSZULCE:
PSEUDONIM: 
zdjęcieIMIĘ I NAZWISKO: Jakub Chodura
DATA URODZENIA: 24,04,1999
MIEJSCE URODZENIA: Cieszyn
POZYCJA:
NUMER NA KOSZULCE:
PSEUDONIM: 
zdjęcieIMIĘ I NAZWISKO: Gill Piotr
DATA URODZENIA: 10,01,2003
MIEJSCE URODZENIA: Cieszyn
POZYCJA:
NUMER NA KOSZULCE:
PSEUDONIM: Andżo
IMIĘ I NAZWISKO: Szymala Marcin 
DATA URODZENIA: 11.04.1999
MIEJSCE URODZENIA: Cieszyn
POZYCJA: Napastnik
NUMER NA KOSZULCE: 6
PSEUDONIM: Cino
zdjecieIMIĘ I NAZWISKO: Marcel Kojma
DATA URODZENIA: 16,01,2004
MIEJSCE URODZENIA: Cieszyn
POZYCJA:
NUMER NA KOSZULCE:
PSEUDONIM: 
IMIĘ I NAZWISKO: Krzysztof Stec
DATA URODZENIA: -
MIEJSCE URODZENIA: -
POZYCJA: Napastnik
NUMER NA KOSZULCE: 8
PSEUDONIM: -
IMIĘ I NAZWISKO: Mateusz Mola
DATA URODZENIA: 2000-
MIEJSCE URODZENIA: -
POZYCJA: -
NUMER NA KOSZULCE: 20
PSEUDONIM: -
IMIĘ I NAZWISKO: Dominika Dytko
DATA URODZENIA: -
MIEJSCE URODZENIA: -
POZYCJA: Napastnik
NUMER NA KOSZULCE: 5
PSEUDONIM: -
IMIĘ I NAZWISKO: Jakub Gaszczyk
DATA URODZENIA: 05.08.2001
MIEJSCE URODZENIA: Cieszyn
POZYCJA: Napastnik
NUMER NA KOSZULCE: 10
PSEUDONIM: -
 zdjęcieIMIĘ I NAZWISKO: Michał Strządała
DATA URODZENIA: 22,05,2003
MIEJSCE URODZENIA: Cieszyn
POZYCJA:
NUMER NA KOSZULCE:
PSEUDONIM: 
zdjęcieIMIĘ I NAZWISKO: Samol Tomasz
DATA URODZENIA:
MIEJSCE URODZENIA:
POZYCJA:
NUMER NA KOSZULCE:
PSEUDONIM:
 zdjęcieIMIĘ I NAZWISKO: Barchański Dawid
DATA URODZENIA:
MIEJSCE URODZENIA:
POZYCJA:
NUMER NA KOSZULCE:
PSEUDONIM: -
zdjęcieIMIĘ I NAZWISKO:
DATA URODZENIA: -
MIEJSCE URODZENIA: -
POZYCJA:
NUMER NA KOSZULCE:
PSEUDONIM: -
zdjęcieIMIĘ I NAZWISKO:
DATA URODZENIA: -
MIEJSCE URODZENIA: -
POZYCJA:
NUMER NA KOSZULCE: -
PSEUDONIM: -
 zdjęcieIMIĘ I NAZWISKO:
DATA URODZENIA: -
MIEJSCE URODZENIA: -
POZYCJA:
NUMER NA KOSZULCE:
PSEUDONIM: -
zdjęcieIMIĘ I NAZWISKO:
DATA URODZENIA: 2000-
MIEJSCE URODZENIA: -
POZYCJA: -
NUMER NA KOSZULCE:
PSEUDONIM: -
Klasa B (Podokręg Skoczów) -- 2018/2019
. . m pkt bramki
1 LKS Błękitni Pierściec 8 24 24:3
2 KS Nierodzim 8 18 27:11
3 LKS Błyskawica II Kończyce Wielkie 8 15 29:15
4 LKS Iskra Iskrzyczyn 8 14 31:17
5 LKS Ochaby 96 8 11 14:14
6 GKS Morcinek Kaczyce 8 8 17:19
7 LKS Spójnia Górki Wielkie 8 8 23:32
8 LKS Rudnik 8 6 12:38
9 MKS Promyk Golasowice 8 0 7:35

 

 

Liga Wojewódzka Młodzików (V liga - Skoczów) -- jesień 2018
. . m pkt bramki
- LKS Zryw Bąków 0 0 0:0
- LKS Strażak Dębowiec 0 0 0:0
- LKS Iskra Iskrzyczyn 0 0 0:0
- LKS Błękitni Pierściec 0 0 0:0
- LKS Rudnik 0 0 0:0
- KKS Spójnia Zebrzydowice 0 0 0:0

 

 

reklama

Najczęściej czytane
Wizyty:
Dziś: 12Wszystkie: 113696
LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim - 5:2 LKS Victoria Hażlach - LKS Iskra Iskrzyczyn - 4:2 LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:0 LKS Victoria Hażlach - LKS Iskra Iskrzyczyn - 1:1