wydarzenia
X

Komentarze

Skład

Juniorzy i Trampkarze » Archiwum TRAMPKARZE » Skład

Trampkarze - sezon 2013/2014

 

 

 

zdjecieIMIĘ I NAZWISKO: Piotr Szwajlik
DATA URODZENIA: 08,08,1982
MIEJSCE URODZENIA: Jastrzębie Zdrój
POZYCJA: Trener
zdjęcieIMIĘ I NAZWISKO: Michał Biegun
DATA URODZENIA: 18,10,2000
MIEJSCE URODZENIA: Cieszyn
POZYCJA:
NUMER NA KOSZULCE:
PSEUDONIM: 
zdjęcieIMIĘ I NAZWISKO: Wojciech Biegun
DATA URODZENIA: 18,10,2000
MIEJSCE URODZENIA: Cieszyn
POZYCJA:
NUMER NA KOSZULCE:
PSEUDONIM: 
zdjęcieIMIĘ I NAZWISKO: Jakub Chodura
DATA URODZENIA: 24,04,1999
MIEJSCE URODZENIA: Cieszyn
POZYCJA:
NUMER NA KOSZULCE:
PSEUDONIM: 
zdjęcieIMIĘ I NAZWISKO: Gill Piotr
DATA URODZENIA: 10,01,2003
MIEJSCE URODZENIA: Cieszyn
POZYCJA:
NUMER NA KOSZULCE:
PSEUDONIM: Andżo
IMIĘ I NAZWISKO: Szymala Marcin 
DATA URODZENIA: 11.04.1999
MIEJSCE URODZENIA: Cieszyn
POZYCJA: Napastnik
NUMER NA KOSZULCE: 6
PSEUDONIM: Cino
zdjecieIMIĘ I NAZWISKO: Marcel Kojma
DATA URODZENIA: 16,01,2004
MIEJSCE URODZENIA: Cieszyn
POZYCJA:
NUMER NA KOSZULCE:
PSEUDONIM: 
IMIĘ I NAZWISKO: Krzysztof Stec
DATA URODZENIA: -
MIEJSCE URODZENIA: -
POZYCJA: Napastnik
NUMER NA KOSZULCE: 8
PSEUDONIM: -
IMIĘ I NAZWISKO: Mateusz Mola
DATA URODZENIA: 2000-
MIEJSCE URODZENIA: -
POZYCJA: -
NUMER NA KOSZULCE: 20
PSEUDONIM: -
IMIĘ I NAZWISKO: Dominika Dytko
DATA URODZENIA: -
MIEJSCE URODZENIA: -
POZYCJA: Napastnik
NUMER NA KOSZULCE: 5
PSEUDONIM: -
IMIĘ I NAZWISKO: Jakub Gaszczyk
DATA URODZENIA: 05.08.2001
MIEJSCE URODZENIA: Cieszyn
POZYCJA: Napastnik
NUMER NA KOSZULCE: 10
PSEUDONIM: -
 zdjęcieIMIĘ I NAZWISKO: Michał Strządała
DATA URODZENIA: 22,05,2003
MIEJSCE URODZENIA: Cieszyn
POZYCJA:
NUMER NA KOSZULCE:
PSEUDONIM: 
zdjęcieIMIĘ I NAZWISKO: Samol Tomasz
DATA URODZENIA:
MIEJSCE URODZENIA:
POZYCJA:
NUMER NA KOSZULCE:
PSEUDONIM:
 zdjęcieIMIĘ I NAZWISKO: Barchański Dawid
DATA URODZENIA:
MIEJSCE URODZENIA:
POZYCJA:
NUMER NA KOSZULCE:
PSEUDONIM: -
zdjęcieIMIĘ I NAZWISKO:
DATA URODZENIA: -
MIEJSCE URODZENIA: -
POZYCJA:
NUMER NA KOSZULCE:
PSEUDONIM: -
zdjęcieIMIĘ I NAZWISKO:
DATA URODZENIA: -
MIEJSCE URODZENIA: -
POZYCJA:
NUMER NA KOSZULCE: -
PSEUDONIM: -
 zdjęcieIMIĘ I NAZWISKO:
DATA URODZENIA: -
MIEJSCE URODZENIA: -
POZYCJA:
NUMER NA KOSZULCE:
PSEUDONIM: -
zdjęcieIMIĘ I NAZWISKO:
DATA URODZENIA: 2000-
MIEJSCE URODZENIA: -
POZYCJA: -
NUMER NA KOSZULCE:
PSEUDONIM: -
Klasa B (Podokręg Skoczów) -- 2018/2019
. . m pkt bramki
1 LKS Błękitni Pierściec 13 39 42:4
2 LKS Iskra Iskrzyczyn 13 26 47:24
3 LKS Błyskawica II Kończyce Wielkie 13 24 39:25
4 KS Nierodzim 12 24 34:21
5 LKS Spójnia Górki Wielkie 12 14 33:41
6 GKS Morcinek Kaczyce 12 12 23:26
7 LKS Ochaby 96 12 12 16:26
8 LKS Rudnik 12 9 21:43
9 MKS Promyk Golasowice 13 3 11:56

 

Liga Wojewódzka Młodzików (V liga - Skoczów) -- jesień 2018
. . m pkt bramki
1 LKS Zryw Bąków 5 15 23:4
2 KKS Spójnia Zebrzydowice 5 12 38:11
3 LKS Strażak Dębowiec 5 9 35:8
4 LKS Błękitni Pierściec 5 6 17:23
5 LKS Iskra Iskrzyczyn 5 3 9:31
6 LKS Rudnik 5 0 1:46



reklama

Najczęściej czytane
Wizyty:
Dziś: 13Wszystkie: 115397
LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim - 5:2 LKS Victoria Hażlach - LKS Iskra Iskrzyczyn - 4:2 LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:0 LKS Victoria Hażlach - LKS Iskra Iskrzyczyn - 1:1