wydarzenia

Klasa B - sezon 2013/14

Juniorzy i Trampkarze » Archiwum TRAMPKARZE » Wyniki » Klasa B - sezon 2013/14

Uwaga!!! - kolejność podawania wyników - młodzicy, juniorzy



I kolejka - 17-18.08.2013, godz. 15.30 i 17:00
LKS Strażak Dębowiec - LKS Zryw Bąków - 3:0 w.o. i 1:7
LKS Wyzwolenie Simoradz - KP Beskid Skoczów - 2:3 i x
MKS Promyk Golasowice - LKS Iskra Iskrzyczyn - 0:10 i x
LKS Rudnik - LKS Tempo Puńców - x i 1:1
LKS Błękitni Pierściec - GKS Morcinek Kaczyce - przełożony na 28.08
LKS Orzeł Zabłocie - KS Brzezówka - przełożony na 03.11

II kolejka - 24-25.08.2013, godz. 15:30 i 17:30
LKS Tempo Puńców - MKS Promyk Golasowice - 20:0 i x
LKS Błękitni Pierściec - LKS Rudnik - x i 2:0
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Strażak Dębowiec - 2:1 i 4:0
KP Beskid Skoczów - LKS Orzeł Zabłocie - 8:0 i x
GKS Kaczyce - KS Brzezówka - x i 0:0
LKS Zryw Bąków - LKS Wyzwolenie Simoradz - 1:3 i 5:2

III kolejka - 31.08 - 01.09.2013, godz. 15:30 i 17:00
LKS Strażak Dębowiec - LKS Tempo Puńców - 0:14 i 1:6
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:2 i 2:0
MKS Promyk Golasowice - LKS Błękitni Pierściec - 0:15 i x
LKS Rudnik - GKS Morcinek Kaczyce - x i 2:5
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Zryw Bąków - 3:3 i 0:3
KS Brzezówka, KP Beskid Skoczów - pauzowały

IV kolejka - 07-08.09.2013, godz. 15:30 i 17:00
LKS Tempo Puńców - LKS Wyzwolenie Simoradz - ??? i 2:5
GKS Morcinek Kaczyce - KP Beskid Skoczów - 2:0 i x
LKS Błękitni Pierściec - LKS Strażak Dębowiec - 11:0 i 2:1
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Orzeł Zabłocie - 1:2 i 8:2
08.09.2013 - niedziela
LKS Zryw Bąków - KS Brzezówka - x i
MKS Promyk Golasowice, LKS Rudnik - pauzowały

V kolejka - 14-15.09.2013, godz. 14:30 i 16:00
MKS Promyk Golasowice - GKS Morcinek Kaczyce - 2:2 i x
LKS Strażak Dębowiec - LKS Rudnik - x i 5:1
KS Brzezówka - LKS Iskra Iskrzyczyn - x i 0:2
KP Beskid Skoczów - LKS Zryw Bąków - 3:0 w.o. i x
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Tempo Puńców - 1:7 i 0:3
LKS Błękitni Pierściec - LKS Wyzwolenie Simoradz - 7:0 i 4:0

VI kolejka - 21.09.2013, godz. 14:30 i 16:00
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Zryw Bąków - 4:1 i 2:5
LKS Tempo Puńców - KS Brzezówka - x i 6:0
MKS Promyk Golasowice - LKS Strażak Dębowiec - 0:7 i x
LKS Rudnik - LKS Wyzwolenie Simoradz - x i 0:6
LKS Błękitni Pierściec - LKS Orzeł Zabłocie - 0:0 i 8:1
LKS Iskra Iskrzyczyn - KP Beskid Skoczów - 3:0 i x

VII kolejka - 28-29.09.2013, godz. 14:30 i 16:00
LKS Strażak Dębowiec - GKS Morcinek Kaczyce - 1:7 i 0:3
LKS Tempo Puńców - KP Beskid Skoczów - 5:3 i x
LKS Wyzwolenie Simoradz - MKS Promyk Golasowice - 5:0 i x
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Rudnik - x i 2:2
KS Brzezówka - LKS Błękitni Pierściec - x i 0:6
LKS Zryw Bąków - LKS Iskra Iskrzyczyn - 0:1 i 1:1

VIII kolejka - 05.10.2013, godz. 13:30 i 15:00
LKS Strażak Dębowiec - LKS Wyzwolenie Simoradz - 3:2 i 0:3
LKS Tempo Puńców - LKS Zryw Bąków - 9:0 i 0:2
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Iskra Iskrzyczyn - 7:0 i 3:3
MKS Promyk Golasowice - LKS Orzeł Zabłocie - 0:7 i x
LKS Rudnik - KS Brzezówka - x i 4:1
LKS Błękitni Pierściec - KP Beskid Skoczów - 0:1 i x

IX kolejka - 12-13.10.2013, godz. 13.30 i 15:30
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Tempo Puńców - 0:5 i 1:4
LKS Wyzwolenie Simoradz - GKS Morcinek Kaczyce - 1:4 i 5:2
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Strażak Dębowiec - 2:1 i 3:4
LKS Zryw Bąków - LKS Błękitni Pierściec - 0:7 i 3:1
KP Beskid Skoczów, KS Brzezówka, LKS Rudnik, MKS Promyk Golasowice - pauzowały

X kolejka - 19.10.2013, godz. 13:30 i 15:30
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Tempo Puńców - 2:3 i 4:1
LKS Strażak Dębowiec - KS Brzezówka - x i 2:0 (mecz zakończony po I połowie)
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Orzeł Zabłocie - 3:0 i 10:2
MKS Promyk Golasowice - KP Beskid Skoczów - 0:10 i x
LKS Rudnik - LKS Zryw Bąków - x i 1:2
LKS Błękitni Pierściec - LKS Iskra Iskrzyczyn - 5:0 i 3:4

XI kolejka - 26-27.10.2013, godz. 12:30 i 14:00
26.10.2013 - sobota
LKS Tempo Puńców - LKS Błękitni Pierściec - 5:0 i 3:0
LKS Orzeł Zabłocie - GKS Morcinek Kaczyce - 3:0 w.o. i 3:0. w.o
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Rudnik - x i 2:0
KP Beskid Skoczów - LKS Strażak Dębowiec - 33:0 i x
KS Brzezówka - LKS Wyzwolenie Simoradz - x i 1:11
LKS Zryw Bąków - MKS Promyk Golasowice - 6:0 i x

 

Runda rewanżowa

XII kolejka - 12.04.2014
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Błękitni Pierściec - 1:8 i 0:3 w.o.
LKS Tempo Puńców - LKS Rudnik - x i 9:1
KP Beskid II Skoczów - LKS Wyzwolenie Simoradz - 6:1 i x
LKS Iskra Iskrzyczyn - MKS Promyk Golasowice - 16:0 i x
LKS Zryw Bąków - LKS Strażak Dębowiec - 0:3 w.o. (w meczu 1:0) i 1:2
KS Brzezówka - LKS Orzeł Zabłocie - x i 3:3 (01.05)

XIII kolejka - 22.04.2014
LKS Rudnik - LKS Błękitni Pierściec - x i 1:3
MKS Promyk Golasowice - LKS Tempo Puńców - 3:0 w.o. (w meczu 0:6) i x
LKS Strażak Dębowiec - LKS Iskra Iskrzyczyn - 4:0 i 2:8
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Zryw Bąków - 3:4 i 6:2 w.o.
LKS Orzeł Zabłocie - KP Beskid II Skoczów - 1:7 w.o. i x
KS Brzezówka - GKS Morcinek Kaczyce - x i 0:2
 
XIV kolejka - 26.04.2014
LKS Tempo Puńców - LKS Strażak Dębowiec - 4:1 i 6:0
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Rudnik - x i 2:2
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Wyzwolenie Simoradz - 1:3 i 3:3
LKS Błękitni Pierściec - MKS Promyk Golasowice - 11:0 i x
LKS Zryw Bąków - LKS Orzeł Zabłocie - 2:3 i 4:0
KS Brzezówka, KP Beskid II Skoczów - pauzowały
 
XV kolejka - 03-04.05.2014
LKS Strażak Dębowiec - LKS Błękitni Pierściec - 0:4 i 0:5
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Tempo Puńców - 0:1 i 5:2
KP Beskid II Skoczów - GKS Morcinek Kaczyce - 6:0 w.o. i x
KS Brzezówka - LKS Zryw Bąków - x i 0:6
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Iskra Iskrzyczyn - 3:2 i 0:3
MKS Promyk Golasowice, LKS Rudnik - pauzowały
 
XVI kolejka - 10-11.05.2014
LKS Tempo Puńców - LKS Orzeł Zabłocie - 4:0 i 1:1
GKS Morcinek Kaczyce - MKS Promyk Golasowice - 6:0 i x
LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Brzezówka - x i 1:1
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Błękitni Pierściec - 0:5 i 0:0
LKS Rudnik - LKS Strażak Dębowiec - x i 8:3
LKS Zryw Bąków - KP Beskid II Skoczów - 2:10 i x
 
XVII kolejka - 17.05.2014
KS Brzezówka - LKS Tempo Puńców - x i 0:10
LKS Strażak Dębowiec - MKS Promyk Golasowice - 4:0 i x
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Błękitni Pierściec - 2:3 i 2:2 (28.05)
Przełożone na 05.06.2014, godz. 16:00 i 17:30
KP Beskid II Skoczów - LKS Iskra Iskrzyczyn - 13:1 i x
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Rudnik - x i 3:1 (12.06) ***
LKS Zryw Bąków - GKS Morcinek Kaczyce - 0:1 i 3:0 w.o.

*** 05.06, przerwany 45 min. przy stanie 2:1 (dokończony 12.06)

XVIII kolejka - 24.05.2014
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Strażak Dębowiec - 6:1 i obustronny w.o. (w meczu 7:2)
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Zryw Bąków - 7:0 i 0:2
MKS Promyk Golasowice - LKS Wyzwolenie Simoradz - 1:5 i x
LKS Błękitni Pierściec - KS Brzezówka - x i 8:2
KP Beskid II Skoczów - LKS Tempo Puńców - 1:0 i x
LKS Rudnik - LKS Orzeł Zabłocie - x i 2:0

XIX kolejka - 31.05 - 01.06.2014
LKS Iskra Iskrzyczyn - GKS Morcinek Kaczyce - 3:0 w.o. (w meczu 2:8) i 3:0 w.o.
KP Beskid II Skoczów - LKS Błękitni Pierściec - 0:1 i x
KS Brzezówka - LKS Rudnik - x i 1:3
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Strażak Dębowiec - 4:0 i 16:0
LKS Orzeł Zabłocie - MKS Promyk Golasowice - 7:1 i x
LKS Zryw Bąków - LKS Tempo Puńców - 0:6 i 2:0
 
XX kolejka - 07.06.2014
LKS Tempo Puńców - LKS Iskra Iskrzyczyn - 10:0 i 4:2
LKS Strażak Dębowiec - LKS Orzeł Zabłocie - 1:5 i 4:4
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Wyzwolenie Simoradz - 1:2 i 0:3 w.o.
LKS Błękitni Pierściec - LKS Zryw Bąków - 6:0 i 4:5
KP Beskid II Skoczów, KS Brzezówka, MKS Promyk Golasowice, LKS Rudnik - pauzowały
 
XXI kolejka - 14.06.2014
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Wyzwolenie Simoradz - 4:1 i 0:3
KS Brzezówka - LKS Strażak Dębowiec - x i ???
KP Beskid II Skoczów - MKS Promyk Golasowice - 8:1 i x
LKS Zryw Bąków - LKS Rudnik - x i 10:1
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Błękitni Pierściec - 3:1 i 5:1
LKS Tempo Puńców - GKS Morcinek Kaczyce - 3:0 w.o. i 9:1
 
XXII kolejka - 21.06.2014, godz. 10:00 i 11:30
LKS Błękitni Pierściec - LKS Tempo Puńców
LKS Rudnik - LKS Iskra Iskrzyczyn
MKS Promyk Golasowice - LKS Zryw Bąków
LKS Strażak Dębowiec - KP Beskid II Skoczów
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Orzeł Zabłocie
LKS Wyzwolenie Simoradz - KS Brzezówka



Uwaga!!!

MKS Promyk Golasowice i KP Beskid Skoczów rozgrywają mecze mistrzowskie drużyną trampkarzy. Drużyny juniorów pauzują.

KS Brzezówka i LKS Rudnik rozgrywają mecze mistrzowskie drużyną  juniorów. Drużyny trampkarzy pauzują.

LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim - 5:2 LKS Victoria Hażlach - LKS Iskra Iskrzyczyn - 4:2 LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:0 LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim - 1:1 [2020r]