wydarzenia

Klasa B - sezon 2013/14

SENIORZY » Archiwum » Wyniki » Klasa B - sezon 2013/14

I kolejka - 17-18.08.2013, godz. 17:00
LKS Strażak Dębowiec - LKS Zryw Bąków - 3:0
KS Nierodzim - LKS Goleszów II - 2:2
LKS Ochaby 96 - LKS Błękitni Pierściec - 5:2
MKS Promyk Golasowice - LKS Tempo II Puńców - 4:4
LKS Rudnik - LKS Orzeł Zabłocie - 1:4
LKS Iskra Iskrzyczyn - pauzował

II kolejka - 24-25.08.2013, godz. 17:00
LKS Zryw Bąków - KS Nierodzim - 6:3
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Rudnik - 3:1
LKS Orzeł Zabłocie - MKS Promyk Golasowice - 3:0
LKS Tempo II Puńców - LKS Strażak Dębowiec - 2:1
LKS Goleszów II - LKS Ochaby 96 - 0:2
LKS Błękitni Pierściec - pauzował

III kolejka - 31.08 - 01.09.2013, godz. 17:00
LKS Strażak Dębowiec - LKS Orzeł Zabłocie - 2:3
LKS Błękitni Pierściec - LKS Goleszów II  - 6:0
KS Nierodzim - LKS Tempo II Puńców - 1:4
LKS Ochaby 96 - LKS Zryw Bąków - 2:4
MKS Promyk Golasowice - LKS Iskra Iskrzyczyn - 1:1
LKS Rudnik - pauzował

IV kolejka - 07-08.09.2013, godz. 16:00
LKS Zryw Bąków - LKS Błękitni Pierściec - 6:3
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Strażak Dębowiec - 3:3
LKS Orzeł Zabłocie - KS Nierodzim - 5:3
LKS Tempo II Puńców - LKS Ochaby 96 - 0:6
LKS Rudnik - MKS Promyk Golasowice - 6:3
LKS Goleszów II - pauzował

V kolejka - 15.09.2013, godz. 16:00
LKS Goleszów II - LKS Zryw Bąków - 2:4
LKS Błękitni Pierściec - LKS Tempo II Puńców - 2:3
LKS Ochaby 96 - LKS Orzeł Zabłocie - 5:0
KS Nierodzim - LKS Iskra Iskrzyczyn - 1:2
LKS Strażak Dębowiec - LKS Rudnik - 2:0
MKS Promyk Golasowice - pauzował

VI kolejka - 22.09.2013, godz. 16:00
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Błękitni Pierściec - 3:0
LKS Rudnik - KS Nierodzim - 2:3
MKS Promyk Golasowice - LKS Strażak Dębowiec - 1:1
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Ochaby 96 - 3:0
LKS Tempo II Puńców - LKS Goleszów II - 9:1
LKS Zryw Bąków - pauzował

VII kolejka - 28-29.09.2013, godz. 16:00
LKS Zryw Bąków - LKS Tempo II Puńców - 8:2
LKS Błękitni Pierściec - LKS Iskra Iskrzyczyn - 1:3
KS Nierodzim - MKS Promyk Golasowice - 2:0
LKS Goleszów II - LKS Orzeł Zabłocie - 1:4
LKS Ochaby 96 - LKS Rudnik - 6:0
LKS Strażak Dębowiec - pauzował

VIII kolejka - 05-06.10.2013, godz. 15:00
LKS Strażak Dębowiec - KS Nierodzim - 1:3
MKS Promyk Golasowice - LKS Ochaby 96 - 0:3
LKS Rudnik - LKS Błękitni Pierściec - 3:3
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Goleszów II - 8:2
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Zryw Bąków - 3:2
LKS Tempo II Puńców - pauzował

IX kolejka - 12-13.10.2013, godz. 15:00
LKS Zryw Bąków - LKS Iskra Iskrzyczyn - 1:4
LKS Błękitni Pierściec - MKS Promyk Golasowice - 3:2
LKS Tempo II Puńców - LKS Orzeł Zabłocie - 0:2
LKS Goleszów II - LKS Rudnik - 1:3
LKS Ochaby 96 - LKS Strażak Dębowiec - 2:3
KS Nierodzim - pauzował

X kolejka - 19-20.10.2013, godz. 15:00
LKS Strażak Dębowiec - LKS Błękitni Pierściec - 4:1
KS Nierodzim - LKS Ochaby 96 - 3:5
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Tempo II Puńców - 3:0
MKS Promyk Golasowice - LKS Goleszów II - 2:2
LKS Rudnik - LKS Zryw Bąków - 1:5
LKS Orzeł Zabłocie - pauzował

XI kolejka - 26-27.10.2013, godz. 14:00
LKS Zryw Bąków - MKS Promyk Golasowice - 8:1
LKS Błękitni Pierściec - KS Nierodzim - 1:2
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Iskra Iskrzyczyn - 3:0
LKS Tempo II Puńców - LKS Rudnik - 2:4
LKS Goleszów II - LKS Strażak Dębowiec - 2:1
LKS Ochaby 96 - pauzował

 

Runda rewanżowa

XII kolejka - 12-13.04.2014
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Rudnik - 3:0
LKS Błękitni Pierściec - LKS Ochaby 96 - 2:5 (mecz w Ochabach)
LKS Zryw Bąków - LKS Strażak Dębowiec - 3:2 (mecz w Dębowcu)
LKS II Goleszów - KS Nierodzim - 3:1
LKS Tempo II Puńców - MKS Promyk Golasowice - 5:0
LKS Iskra Iskrzyczyn - pauzował
 
XIII kolejka - 19 i 21.04.2014
MKS Promyk Golasowice - LKS Orzeł Zabłocie - 2:7
LKS Strażak Dębowiec - LKS Tempo II Puńców - 2:1
KS Nierodzim - LKS Zryw Bąków - 3:0 w.o. (w meczu 2:5)
LKS Rudnik - LKS Iskra Iskrzyczyn - 0:8
LKS Ochaby 96 - LKS II Goleszów - 3:0
LKS Błękitni Pierściec - pauzował
 
XIV kolejka - 26-27.04.2014
LKS Tempo II Puńców - KS Nierodzim - 5:0
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Strażak Dębowiec - 1:0
LKS Zryw Bąków - LKS Ochaby 96 - 0:4 (mecz w Ochabach)
LKS II Goleszów - LKS Błękitni Pierściec - 6:2
LKS Iskra Iskrzyczyn - MKS Promyk Golasowice - 8:1
LKS Rudnik - pauzował
 
XV kolejka - 03-04.05.2014
MKS Promyk Golasowice - LKS Rudnik - 2:1
LKS Strażak Dębowiec - LKS Iskra Iskrzyczyn - 0:3
KS Nierodzim - LKS Orzeł Zabłocie - 2:7
LKS Błękitni Pierściec - LKS Zryw Bąków - 4:2 (w Iskrzyczynie)
LKS Ochaby 96 - LKS Tempo II Puńców - 6:0
LKS II Goleszów - pauzował
 
XVI kolejka - 11.05.2014
LKS Tempo II Puńców - LKS Błękitni Pierściec - 4:3
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Ochaby 96 - 2:1
LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim - 2:1
LKS Rudnik - LKS Strażak Dębowiec - 2:3
LKS Zryw Bąków - LKS II Goleszów - 3:0 w.o. (w meczu 3:1) w Goleszowie
MKS Promyk Golasowice - pauzował
                       
XVII kolejka - 17-18.05.2014
LKS Strażak Dębowiec - MKS Promyk Golasowice - 4:0
KS Nierodzim - LKS Rudnik - 3:1
LKS Błękitni Pierściec - LKS Orzeł Zabłocie - 0:6 (w Zabłociu)
LKS Ochaby 96 - LKS Iskra Iskrzyczyn - 3:1
LKS II Goleszów - LKS Tempo II Puńców - przełożony na 05.06, godz. 17:30
LKS Zryw Bąków - pauzował
 
XVIII kolejka - 25.05.2014
MKS Promyk Golasowice - KS Nierodzim - 0:5
LKS Tempo II Puńców - LKS Zryw Bąków - 1:7
LKS Orzeł Zabłocie - LKS II Goleszów - 7:2
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Błękitni Pierściec - 3:0
LKS Rudnik - LKS Ochaby 96 - 2:5
LKS Strażak Dębowiec - pauzował
 
XX kolejka - 31.05 - 01.06.2014
LKS Zryw Bąków - LKS Orzeł Zabłocie - 3:4 (mcz w Zabłociu)
KS Nierodzim - LKS Strażak Dębowiec - 0:1
LKS Błękitni Pierściec - LKS Rudnik - 1:3 (mecz w Rudniku)
LKS Ochaby 96 - MKS Promyk Golasowice - 14:0
LKS II Goleszów - LKS Iskra Iskrzyczyn - 0:9
LKS Tempo II Puńców - pauzował
 
Przełożony mecz XVII kolejki - 05.06.2014
LKS II Goleszów - LKS Tempo II Puńców - 2:3

XIX kolejka - 07-08.06.2014
MKS Promyk Golasowice - LKS Błękitni Pierściec - 6:3
LKS Strażak Dębowiec - LKS Ochaby 96 - 1:4
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Tempo II Puńców - 3:0 w.o.
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Zryw Bąków - 6:1
LKS Rudnik - LKS II Goleszów - 2:4
KS Nierodzim - pauzował
 
XXI kolejka - 15.06.2014
LKS Ochaby 96 - KS Nierodzim - 7:1
LKS Błękitni Pierściec - LKS Strażak Dębowiec - 2:7
LKS II Goleszów - MKS Promyk Golasowice - 3:4
LKS Zryw Bąków - LKS Rudnik - 4:2
LKS Tempo II Puńców - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:8
LKS Orzeł Zabłocie - pauzował
 
XXII kolejka - 19.06.2014
LKS Strażak Dębowiec - LKS II Goleszów - 4:1
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Orzeł Zabłocie - 3:4
LKS Rudnik - LKS Tempo II Puńców - 4:2
MKS Promyk Golasowice - LKS Zryw Bąków - 1:4
KS Nierodzim - LKS Błękitni Pierściec - 6:2
LKS Ochaby 96 - pauzował

LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim - 5:2 LKS Victoria Hażlach - LKS Iskra Iskrzyczyn - 4:2 LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:0 LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim - 1:1 [2020r]