wydarzenia

Wyniki i tabela 2016/2017

SENIORZY »  Wyniki i tabela 2016/2017

 
. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 TS 1909 Piast Cieszyn 22 66 107:17 11-0-0 (64:7) 11-0-0 (43:10)
2 LKS Orzeł Zabłocie 22 49 60:37 9-1-1 (31:11) 7-0-4 (29:26)
3 KP Trójwieś Istebna 22 43 72:36 9-0-2 (41:15) 5-1-5 (31:21)
4 LKS Błyskawica II Kończyce Wielkie 22 40 60:51 6-1-4 (35:28) 7-0-4 (25:23)
5 LKS Błękitni Pierściec 22 39 66:53 7-0-4 (39:26) 6-0-5 (27:27)
6 LKS Iskra Iskrzyczyn 22 34 60:45 4-1-6 (27:26) 6-3-2 (33:19)
7 KS Nierodzim 22 31 42:51 7-0-4 (25:21) 3-1-7 (17:30)
8 LKS Spójnia Górki Wielkie 22 28 70:58 5-0-6 (36:25) 4-1-6 (34:33)
9 LKS Victoria Hażlach 22 24 41:61 5-3-3 (22:17) 2-0-9 (19:44)
10 LKS Rudnik 22 17 17:58 3-1-7 (10:21) 2-1-8 (7:37)
11 MKS Promyk Golasowice 22 15 22:65 3-0-8 (15:26) 2-0-9 (7:39)
12 KS Brzezówka 22 3 20:105 1-0-10 (15:54) 0-0-11 (5:51)

Klasa B (Podokręg Skoczów) -- 2016/2017 - SENIORZY

Terminarz rozgrywek

I kolejka - 20-21.08.2016
LKS Błyskawica II Kończyce Wlk - KS Brzezówka - 4:1
TS 1909 Piast Cieszyn - LKS Rudnik - 7:0
KS Nierodzim - LKS Orzeł Zabłocie - 4:1
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Iskra Iskrzyczyn - 0:4
KP Trójwieś Istebna - LKS Victoria Hażlach - 3:1
MKS Promyk Golasowice - LKS Błękitni Pierściec - 0:2

II kolejka - 27-28.08.2016
LKS Orzeł Zabłocie - MKS Promyk Golasowice - 2:0
LKS Błękitni Pierściec - TS 1909 Piast Cieszyn - 0:6
LKS Rudnik - LKS Spójnia Górki Wielkie - 1:2
KP Trójwieś Istebna - KS Nierodzim - 3:0
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Błyskawica II Kończyce Wlk - 0:1
LKS Victoria Hażlach - KS Brzezówka - 3:1

III kolejka - 03-04.09.2016
TS 1909 Piast Cieszyn - LKS Orzeł Zabłocie - 7:2
KS Nierodzim - LKS Victoria Hażlach - 3:0
MKS Promyk Golasowice - KP Trójwieś Istebna - 3:2
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Błękitni Pierściec - 1:3
LKS Błyskawica II Kończyce Wlk - LKS Rudnik - 2:1 (w Rudniku)
KS Brzezówka - LKS Iskra Iskrzyczyn - 0:5

IV kolejka - 10-11.09.2016
KS Nierodzim - MKS Promyk Golasowice - 1:0
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Spójnia Górki Wielkie - 3:2
LKS Błękitni Pierściec - LKS Błyskawica II Kończyce Wlk - 0:3
KP Trójwieś Istebna - TS 1909 Piast Cieszyn - 2:5
LKS Rudnik - KS Brzezówka - 3:0
LKS Victoria Hażlach - LKS Iskra Iskrzyczyn - 1:1

V kolejka - 17-18.09.2016
LKS Błyskawica II Kończyce Wlk - LKS Orzeł Zabłocie - 2:3
TS 1909 Piast Cieszyn - KS Nierodzim - 6:2
LKS Spójnia Górki Wielkie - KP Trójwieś Istebna - 1:4
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Rudnik - 1:2
KS Brzezówka - LKS Błękitni Pierściec - 1:4
MKS Promyk Golasowice - LKS Victoria Hażlach - 1:2

VI kolejka - 24-25.09.2016
KS Nierodzim - LKS Spójnia Górki Wielkie - 3:0
LKS Orzeł Zabłocie - KS Brzezówka - 3:0 w.o.
LKS Błękitni Pierściec - LKS Iskra Iskrzyczyn - 1:5
MKS Promyk Golasowice - TS 1909 Piast Cieszyn - 1:2
KP Trójwieś Istebna - LKS Błyskawica II Kończyce Wlk - 3:2
LKS Victoria Hażlach - LKS Rudnik - 1:1

VII kolejka - 01-02.10.2016
LKS Rudnik - LKS Błękitni Pierściec - 1:5
LKS Błyskawica II Kończyce Wlk - KS Nierodzim - 3:1
TS 1909 Piast Cieszyn - LKS Victoria Hażlach - 5:0
KS Brzezówka - KP Trójwieś Istebna - 0:3 w.o.
LKS Spójnia Górki Wielkie - MKS Promyk Golasowice - 5:1
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Orzeł Zabłocie - 0:3

VIII kolejka - 08-09.10.2016
TS 1909 Piast Cieszyn - LKS Spójnia Górki Wielkie - 8:2
KS Nierodzim - KS Brzezówka - 4:0 w.o.
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Rudnik - 4:0
MKS Promyk Golasowice - LKS Błyskawica II Kończyce Wlk - 0:4
KP Trójwieś Istebna - LKS Iskra Iskrzyczyn - 1:4
LKS Victoria Hażlach - LKS Błękitni Pierściec - 0:4

IX kolejka - 15-16.10.2016
LKS Błyskawica II Kończyce Wlk - TS 1909 Piast Cieszyn - 2:6
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Victoria Hażlach - 5:2
LKS Błękitni Pierściec - LKS Orzeł Zabłocie - 3:6
LKS Rudnik - KP Trójwieś Istebna - 1:4
LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim - 2:5
KS Brzezówka - MKS Promyk Golasowice - 1:2

X kolejka - 22-23.10.2016
TS 1909 Piast Cieszyn - KS Brzezówka - 3:0 w.o.
KS Nierodzim - LKS Rudnik - 3:0
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Błyskawica II Kończyce Wlk - 3:4
KP Trójwieś Istebna - LKS Błękitni Pierściec - 4:1
MKS Promyk Golasowice - LKS Iskra Iskrzyczyn - 1:3
LKS Victoria Hażlach - LKS Orzeł Zabłocie - 1:0

XI kolejka - 29-30.10.2016
LKS Rudnik - MKS Promyk Golasowice - 0:2
LKS Orzeł Zabłocie - KP Trójwieś Istebna - 2:0
LKS Błękitni Pierściec - KS Nierodzim - 3:1
LKS Błyskawica II Kończyce Wlk - LKS Victoria Hażlach - 6:4
LKS Iskra Iskrzyczyn - TS 1909 Piast Cieszyn - 1:6
KS Brzezówka - LKS Spójnia Górki Wielkie - 2:12

Runda rewanżowa

XII kolejka - 09.04.2017
LKS Błękitni Pierściec - MKS Promyk Golasowice - 4:0
KS Brzezówka - LKS Błyskawica II Kończyce Wlk - 2:5
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Spójnia Górki Wielkie - 1:1
LKS Orzeł Zabłocie - KS Nierodzim - 2:1
LKS Victoria Hażlach - KP Trójwieś Istebna - 3:3
LKS Rudnik - TS 1909 Piast Cieszyn - 0:4

XIII kolejka - 15 i 17.04.2017
KS Nierodzim - KP Trójwieś Istebna - 0:8
TS 1909 Piast Cieszyn - LKS Błękitni Pierściec - 7:0
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Rudnik - 6:0
MKS Promyk Golasowice - LKS Orzeł Zabłocie - 0:2
KS Brzezówka - LKS Victoria Hażlach - 1:6
LKS Błyskawica II Kończyce Wlk - LKS Iskra Iskrzyczyn - 4:4
 
XIV kolejka - 23.04.2017
LKS Błękitni Pierściec - LKS Spójnia Górki Wielkie - 4:2
LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Brzezówka - 5:0
LKS Rudnik - LKS Błyskawica II Kończyce Wlk  - 0:2
LKS Victoria Hażlach - KS Nierodzim - 0:2
LKS Orzeł Zabłocie - TS 1909 Piast Cieszyn - 2:4
KP Trójwieś Istebna - MKS Promyk Golasowice - 8:0 (03.05)

XV kolejka - 07.05.2017
KS Nierodzim - TS 1909 Piast Cieszyn - 0:2
LKS Błękitni Pierściec - KS Brzezówka - 9:1
LKS Rudnik - LKS Iskra Iskrzyczyn - 1:0
KP Trójwieś Istebna - LKS Spójnia Górki Wielkie - 2:1
LKS Victoria Hażlach - MKS Promyk Golasowice - 4:1
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Błyskawica II Kończyce Wlk - 5:0
 
XVI kolejka - 10-11.05.2017 (przełożona z 29-30.04)
TS 1909 Piast Cieszyn - KP Trójwieś Istebna - 3:0
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Orzeł Zabłocie - 1:2
MKS Promyk Golasowice - KS Nierodzim - 0:1
KS Brzezówka - LKS Rudnik - 2:3
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Victoria Hażlach - 7:1
LKS Błyskawica II Kończyce Wlk - LKS Błękitni Pierściec - przełożony na 17.05

XVII kolejka - 13-14.05.2017
TS 1909 Piast Cieszyn - MKS Promyk Golasowice - 5:0
LKS Spójnia Górki Wielkie - KS Nierodzim - 6:3
KS Brzezówka - LKS Orzeł Zabłocie - 0:8
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Błękitni Pierściec - 3:5  
LKS Rudnik - LKS Victoria Hażlach - 3:1
LKS Błyskawica II Kończyce Wlk - KP Trójwieś Istebna - 2:4

Przełożony mecz XVII kolejki - 17.05.2017
LKS Błyskawica II Kończyce Wlk - LKS Błękitni Pierściec - 4:0 (w Rudniku)

XVIII kolejka - 20-21.05.2017
KS Nierodzim - LKS Błyskawica II Kończyce Wlk - 2:3
LKS Victoria Hażlach - TS 1909 Piast Cieszyn - 1:2
LKS Błękitni Pierściec - LKS Rudnik - 6:0
KP Trójwieś Istebna - KS Brzezówka - 5:0
MKS Promyk Golasowice - LKS Spójnia Górki Wielkie - 2:7
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Iskra Iskrzyczyn - 1:1

XIX kolejka - 28.05.2017
LKS Błękitni Pierściec - LKS Victoria Hażlach - 6:0
LKS Spójnia Górki Wielkie - TS 1909 Piast Cieszyn - 0:1
KS Brzezówka - KS Nierodzim - 5:1
LKS Iskra Iskrzyczyn - KP Trójwieś Istebna - 3:1
LKS Rudnik - LKS Orzeł Zabłocie - 0:1
LKS Błyskawica II Kończyce Wlk - MKS Promyk Golasowice - 5:0

XX kolejka - 03-04.06.2017
KS Nierodzim - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:5
TS 1909 Piast Cieszyn - LKS Błyskawica II Kończyce Wlk - 6:0
KP Trójwieś Istebna - LKS Rudnik - 2:0
MKS Promyk Golasowice - KS Brzezówka - 4:1
LKS Victoria Hażlach - LKS Spójnia Górki Wielkie - 6:1
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Błękitni Pierściec - 3:1

XXI kolejka - 11.06.2017
LKS Błyskawica II Kończyce Wlk - LKS Spójnia Górki Wielkie - 1:4
KS Brzezówka - TS 1909 Piast Cieszyn - 1:5 w.o.
LKS Iskra Iskrzyczyn - MKS Promyk Golasowice - 4:1  
LKS Rudnik - KS Nierodzim - 0:0
LKS Błękitni Pierściec - KP Trójwieś Istebna - 3:2
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Victoria Hażlach - 4:2

XXII kolejka - 17-18.06.2017
LKS Victoria Hażlach - LKS Błyskawica II Kończyce Wlk - 2:1
TS 1909 Piast Cieszyn - LKS Iskra Iskrzyczyn - 7:1
KP Trójwieś Istebna - LKS Orzeł Zabłocie - 8:1
KS Nierodzim - LKS Błękitni Pierściec - 3:2
MKS Promyk Golasowice - LKS Rudnik - 3:0
LKS Spójnia Górki Wielkie - KS Brzezówka - 8:1

 Klasa A ( Skoczów - grupa I)

runda wstępna -- 2019/2020

. . m pkt bramki
1 CKS Piast Cieszyn 14 38 94:12
2 LKS Victoria Hażlach 14 34 37:17
3 LKS Olza Pogwizdów 15 26 49:37
4 LKS Kończyce Małe 14 23 37:31
5 LKS Błękitni Pierściec 14 22 30:35
6 KS Nierodzim 14 15 20:28
7 LKS Iskra Iskrzyczyn 14 13 44:36
8 GKS Kaczyce 14 7 26:67
9 MKS Promyk Golasowice 13 0 3:77

 



Komentarze

  • Iczyn
    2021-02-20 22:41
    W poniedziałek (22.02) orlik Miedzyswiec, środa i piątek sparingi Kaczyce. Później pewnie wtorki i czwartki Ale zmienia się to na bieżąco
    Kolo
    2021-02-13 22:57
    W jakie dni trenuje iskra i gdzie?
    Brzoza
    2020-06-30 13:12
    Przyjdź i posprzątaj ale najpierw się przedstaw :)
    Kibic
    2020-06-27 17:44
    Jaki syf w Iskrze był taki jest 😂
    Grajek:)
    2020-05-15 18:19
    Startujemy z treningami!!;)
    Iskry lecą:)
    2019-07-25 09:24
    Podoba mi się ta nowa stronka:)
    Bitcoin
    2019-06-24 21:43
    Wiadomo :)...Co tam Nierodzim, Ochaby i inni...Ważne żeby w Iskrze Iskrzyło:)))
    Euro
    2019-06-24 18:44
    Bo 3 awansują
    Dolar:)
    2019-06-23 15:51
    Taaa przeskoczył... i o płotek się potknął w tym biegu:)
    Zatroskany
    2019-06-17 17:10
    No i Nierodzim przeskoczył.. :(
    Do kibicowania !
    2019-05-10 16:58
    Ponoć iskry polecą :)
    Kibic
    2019-05-05 20:37
    Brawo Pany !!!
    Powodzenia!!!
    2018-07-03 20:39
    Ten sezon należy do Iskry:)
    widz
    2018-06-17 13:03
    W kolejnym sezonie będzie lepiej...
    kibic
    2017-08-24 19:31
    Niezły wynik Kaczyc: 0:43
    życzliwy
    2017-06-19 15:11
    Panowie CR7 jest do wzięcia :)
    widz
    2017-04-09 17:39
    Pierwszy punkt na koncie w tym sezonie.
    kibic nr. 2
    2016-10-08 11:06
    było minęło - czekamy na info o karach :) a póki co - ISKRA do boju !
    Kibic
    2016-10-05 17:07
    Czy wszyscy piłkarze klubu zachowują się tak jak Bartosz Popiołek podczas ostaniego meczu? Czy takie zachowanie jest normą w tym klubie? Wstyd dla całej druzyny!
    ktoś
    2016-10-03 21:02
    Mam nadzieję,ze OZPN tego buraka zdyskwalifikuje dożywotnio.Widać ,że naprawdę nie potrafi grać bo jest cieniutki więc czym innym chce zabłysnąć
    kibic
    2016-10-03 17:55
    zachowanie bardzo niesportowe, ale z tego co widać i słychać na nagraniu to prowokatorem był zawodnik z Zabłocia, który potem jeszcze symuluje..
    robo
    2016-10-03 16:08
    To zwierze od was chyba zadowolone ? Sławę osiągnął
    kibic
    2016-10-03 15:26
    w rozwinięciu ostatniej aktualności filmik - poszło niestety w świat
    admin
    2016-09-25 14:35
    chyba wszystko działa..
    admin
    2016-09-25 14:32
    pierwszy komentarz testowy :)
Dodaj komentarz
Uzupełnij małymi literami (antyspam)
LKS Iskrzyczyn
Najczęściej czytane
Wizyty:
Dziś: 8Wszystkie: 159683
LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim - 5:2 LKS Victoria Hażlach - LKS Iskra Iskrzyczyn - 4:2 LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:0 LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim - 1:1 [2020r]