Wyniki i tabela 2016/2017

SENIORZY »  Wyniki i tabela 2016/2017

 
. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 TS 1909 Piast Cieszyn 22 66 107:17 11-0-0 (64:7) 11-0-0 (43:10)
2 LKS Orzeł Zabłocie 22 49 60:37 9-1-1 (31:11) 7-0-4 (29:26)
3 KP Trójwieś Istebna 22 43 72:36 9-0-2 (41:15) 5-1-5 (31:21)
4 LKS Błyskawica II Kończyce Wielkie 22 40 60:51 6-1-4 (35:28) 7-0-4 (25:23)
5 LKS Błękitni Pierściec 22 39 66:53 7-0-4 (39:26) 6-0-5 (27:27)
6 LKS Iskra Iskrzyczyn 22 34 60:45 4-1-6 (27:26) 6-3-2 (33:19)
7 KS Nierodzim 22 31 42:51 7-0-4 (25:21) 3-1-7 (17:30)
8 LKS Spójnia Górki Wielkie 22 28 70:58 5-0-6 (36:25) 4-1-6 (34:33)
9 LKS Victoria Hażlach 22 24 41:61 5-3-3 (22:17) 2-0-9 (19:44)
10 LKS Rudnik 22 17 17:58 3-1-7 (10:21) 2-1-8 (7:37)
11 MKS Promyk Golasowice 22 15 22:65 3-0-8 (15:26) 2-0-9 (7:39)
12 KS Brzezówka 22 3 20:105 1-0-10 (15:54) 0-0-11 (5:51)

Klasa B (Podokręg Skoczów) -- 2016/2017 - SENIORZY

Terminarz rozgrywek

I kolejka - 20-21.08.2016
LKS Błyskawica II Kończyce Wlk - KS Brzezówka - 4:1
TS 1909 Piast Cieszyn - LKS Rudnik - 7:0
KS Nierodzim - LKS Orzeł Zabłocie - 4:1
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Iskra Iskrzyczyn - 0:4
KP Trójwieś Istebna - LKS Victoria Hażlach - 3:1
MKS Promyk Golasowice - LKS Błękitni Pierściec - 0:2

II kolejka - 27-28.08.2016
LKS Orzeł Zabłocie - MKS Promyk Golasowice - 2:0
LKS Błękitni Pierściec - TS 1909 Piast Cieszyn - 0:6
LKS Rudnik - LKS Spójnia Górki Wielkie - 1:2
KP Trójwieś Istebna - KS Nierodzim - 3:0
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Błyskawica II Kończyce Wlk - 0:1
LKS Victoria Hażlach - KS Brzezówka - 3:1

III kolejka - 03-04.09.2016
TS 1909 Piast Cieszyn - LKS Orzeł Zabłocie - 7:2
KS Nierodzim - LKS Victoria Hażlach - 3:0
MKS Promyk Golasowice - KP Trójwieś Istebna - 3:2
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Błękitni Pierściec - 1:3
LKS Błyskawica II Kończyce Wlk - LKS Rudnik - 2:1 (w Rudniku)
KS Brzezówka - LKS Iskra Iskrzyczyn - 0:5

IV kolejka - 10-11.09.2016
KS Nierodzim - MKS Promyk Golasowice - 1:0
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Spójnia Górki Wielkie - 3:2
LKS Błękitni Pierściec - LKS Błyskawica II Kończyce Wlk - 0:3
KP Trójwieś Istebna - TS 1909 Piast Cieszyn - 2:5
LKS Rudnik - KS Brzezówka - 3:0
LKS Victoria Hażlach - LKS Iskra Iskrzyczyn - 1:1

V kolejka - 17-18.09.2016
LKS Błyskawica II Kończyce Wlk - LKS Orzeł Zabłocie - 2:3
TS 1909 Piast Cieszyn - KS Nierodzim - 6:2
LKS Spójnia Górki Wielkie - KP Trójwieś Istebna - 1:4
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Rudnik - 1:2
KS Brzezówka - LKS Błękitni Pierściec - 1:4
MKS Promyk Golasowice - LKS Victoria Hażlach - 1:2

VI kolejka - 24-25.09.2016
KS Nierodzim - LKS Spójnia Górki Wielkie - 3:0
LKS Orzeł Zabłocie - KS Brzezówka - 3:0 w.o.
LKS Błękitni Pierściec - LKS Iskra Iskrzyczyn - 1:5
MKS Promyk Golasowice - TS 1909 Piast Cieszyn - 1:2
KP Trójwieś Istebna - LKS Błyskawica II Kończyce Wlk - 3:2
LKS Victoria Hażlach - LKS Rudnik - 1:1

VII kolejka - 01-02.10.2016
LKS Rudnik - LKS Błękitni Pierściec - 1:5
LKS Błyskawica II Kończyce Wlk - KS Nierodzim - 3:1
TS 1909 Piast Cieszyn - LKS Victoria Hażlach - 5:0
KS Brzezówka - KP Trójwieś Istebna - 0:3 w.o.
LKS Spójnia Górki Wielkie - MKS Promyk Golasowice - 5:1
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Orzeł Zabłocie - 0:3

VIII kolejka - 08-09.10.2016
TS 1909 Piast Cieszyn - LKS Spójnia Górki Wielkie - 8:2
KS Nierodzim - KS Brzezówka - 4:0 w.o.
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Rudnik - 4:0
MKS Promyk Golasowice - LKS Błyskawica II Kończyce Wlk - 0:4
KP Trójwieś Istebna - LKS Iskra Iskrzyczyn - 1:4
LKS Victoria Hażlach - LKS Błękitni Pierściec - 0:4

IX kolejka - 15-16.10.2016
LKS Błyskawica II Kończyce Wlk - TS 1909 Piast Cieszyn - 2:6
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Victoria Hażlach - 5:2
LKS Błękitni Pierściec - LKS Orzeł Zabłocie - 3:6
LKS Rudnik - KP Trójwieś Istebna - 1:4
LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim - 2:5
KS Brzezówka - MKS Promyk Golasowice - 1:2

X kolejka - 22-23.10.2016
TS 1909 Piast Cieszyn - KS Brzezówka - 3:0 w.o.
KS Nierodzim - LKS Rudnik - 3:0
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Błyskawica II Kończyce Wlk - 3:4
KP Trójwieś Istebna - LKS Błękitni Pierściec - 4:1
MKS Promyk Golasowice - LKS Iskra Iskrzyczyn - 1:3
LKS Victoria Hażlach - LKS Orzeł Zabłocie - 1:0

XI kolejka - 29-30.10.2016
LKS Rudnik - MKS Promyk Golasowice - 0:2
LKS Orzeł Zabłocie - KP Trójwieś Istebna - 2:0
LKS Błękitni Pierściec - KS Nierodzim - 3:1
LKS Błyskawica II Kończyce Wlk - LKS Victoria Hażlach - 6:4
LKS Iskra Iskrzyczyn - TS 1909 Piast Cieszyn - 1:6
KS Brzezówka - LKS Spójnia Górki Wielkie - 2:12

Runda rewanżowa

XII kolejka - 09.04.2017
LKS Błękitni Pierściec - MKS Promyk Golasowice - 4:0
KS Brzezówka - LKS Błyskawica II Kończyce Wlk - 2:5
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Spójnia Górki Wielkie - 1:1
LKS Orzeł Zabłocie - KS Nierodzim - 2:1
LKS Victoria Hażlach - KP Trójwieś Istebna - 3:3
LKS Rudnik - TS 1909 Piast Cieszyn - 0:4

XIII kolejka - 15 i 17.04.2017
KS Nierodzim - KP Trójwieś Istebna - 0:8
TS 1909 Piast Cieszyn - LKS Błękitni Pierściec - 7:0
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Rudnik - 6:0
MKS Promyk Golasowice - LKS Orzeł Zabłocie - 0:2
KS Brzezówka - LKS Victoria Hażlach - 1:6
LKS Błyskawica II Kończyce Wlk - LKS Iskra Iskrzyczyn - 4:4
 
XIV kolejka - 23.04.2017
LKS Błękitni Pierściec - LKS Spójnia Górki Wielkie - 4:2
LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Brzezówka - 5:0
LKS Rudnik - LKS Błyskawica II Kończyce Wlk  - 0:2
LKS Victoria Hażlach - KS Nierodzim - 0:2
LKS Orzeł Zabłocie - TS 1909 Piast Cieszyn - 2:4
KP Trójwieś Istebna - MKS Promyk Golasowice - 8:0 (03.05)

XV kolejka - 07.05.2017
KS Nierodzim - TS 1909 Piast Cieszyn - 0:2
LKS Błękitni Pierściec - KS Brzezówka - 9:1
LKS Rudnik - LKS Iskra Iskrzyczyn - 1:0
KP Trójwieś Istebna - LKS Spójnia Górki Wielkie - 2:1
LKS Victoria Hażlach - MKS Promyk Golasowice - 4:1
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Błyskawica II Kończyce Wlk - 5:0
 
XVI kolejka - 10-11.05.2017 (przełożona z 29-30.04)
TS 1909 Piast Cieszyn - KP Trójwieś Istebna - 3:0
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Orzeł Zabłocie - 1:2
MKS Promyk Golasowice - KS Nierodzim - 0:1
KS Brzezówka - LKS Rudnik - 2:3
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Victoria Hażlach - 7:1
LKS Błyskawica II Kończyce Wlk - LKS Błękitni Pierściec - przełożony na 17.05

XVII kolejka - 13-14.05.2017
TS 1909 Piast Cieszyn - MKS Promyk Golasowice - 5:0
LKS Spójnia Górki Wielkie - KS Nierodzim - 6:3
KS Brzezówka - LKS Orzeł Zabłocie - 0:8
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Błękitni Pierściec - 3:5  
LKS Rudnik - LKS Victoria Hażlach - 3:1
LKS Błyskawica II Kończyce Wlk - KP Trójwieś Istebna - 2:4

Przełożony mecz XVII kolejki - 17.05.2017
LKS Błyskawica II Kończyce Wlk - LKS Błękitni Pierściec - 4:0 (w Rudniku)

XVIII kolejka - 20-21.05.2017
KS Nierodzim - LKS Błyskawica II Kończyce Wlk - 2:3
LKS Victoria Hażlach - TS 1909 Piast Cieszyn - 1:2
LKS Błękitni Pierściec - LKS Rudnik - 6:0
KP Trójwieś Istebna - KS Brzezówka - 5:0
MKS Promyk Golasowice - LKS Spójnia Górki Wielkie - 2:7
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Iskra Iskrzyczyn - 1:1

XIX kolejka - 28.05.2017
LKS Błękitni Pierściec - LKS Victoria Hażlach - 6:0
LKS Spójnia Górki Wielkie - TS 1909 Piast Cieszyn - 0:1
KS Brzezówka - KS Nierodzim - 5:1
LKS Iskra Iskrzyczyn - KP Trójwieś Istebna - 3:1
LKS Rudnik - LKS Orzeł Zabłocie - 0:1
LKS Błyskawica II Kończyce Wlk - MKS Promyk Golasowice - 5:0

XX kolejka - 03-04.06.2017
KS Nierodzim - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:5
TS 1909 Piast Cieszyn - LKS Błyskawica II Kończyce Wlk - 6:0
KP Trójwieś Istebna - LKS Rudnik - 2:0
MKS Promyk Golasowice - KS Brzezówka - 4:1
LKS Victoria Hażlach - LKS Spójnia Górki Wielkie - 6:1
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Błękitni Pierściec - 3:1

XXI kolejka - 11.06.2017
LKS Błyskawica II Kończyce Wlk - LKS Spójnia Górki Wielkie - 1:4
KS Brzezówka - TS 1909 Piast Cieszyn - 1:5 w.o.
LKS Iskra Iskrzyczyn - MKS Promyk Golasowice - 4:1  
LKS Rudnik - KS Nierodzim - 0:0
LKS Błękitni Pierściec - KP Trójwieś Istebna - 3:2
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Victoria Hażlach - 4:2

XXII kolejka - 17-18.06.2017
LKS Victoria Hażlach - LKS Błyskawica II Kończyce Wlk - 2:1
TS 1909 Piast Cieszyn - LKS Iskra Iskrzyczyn - 7:1
KP Trójwieś Istebna - LKS Orzeł Zabłocie - 8:1
KS Nierodzim - LKS Błękitni Pierściec - 3:2
MKS Promyk Golasowice - LKS Rudnik - 3:0
LKS Spójnia Górki Wielkie - KS Brzezówka - 8:1

Klasa B (Podokręg Skoczów) -- 2018/2019

 

. . m pkt bramki
1 LKS Błękitni Pierściec 7 21 19:3
2 KS Nierodzim 8 18 27:11
3 LKS Błyskawica II Kończyce Wielkie 8 15 29:15
4 LKS Iskra Iskrzyczyn 8 14 31:17
5 LKS Ochaby 96 8 11 14:14
6 GKS Morcinek Kaczyce 8 8 17:19
7 LKS Spójnia Górki Wielkie 8 8 23:32
8 LKS Rudnik 7 6 12:33
9 MKS Promyk Golasowice 8 0 7:35



Liga Wojewódzka Młodzików (V liga - Skoczów) -- jesień 2018

 

. . m pkt bramki
1 RKS Cukrownik Chybie 9 24 63:12
2 KKS Spójnia Zebrzydowice 9 22 64:7
3 LKS Strażak Dębowiec 9 18 46:27
4 LKS Zryw Bąków 10 13 27:33
5 LKS Iskra Iskrzyczyn 10 3 9:72
6 LKS Błękitni Pieściec 9 3 4:62

 

reklama

Najczęściej czytane
Wizyty:
Dziś: 36Wszystkie: 111277
LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim - 5:2 LKS Victoria Hażlach - LKS Iskra Iskrzyczyn - 4:2 LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:0 LKS Victoria Hażlach - LKS Iskra Iskrzyczyn - 1:1