Wyniki i tabela 2016/2017

Juniorzy i Trampkarze »  Wyniki i tabela 2016/2017


Tabela juniorów

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Ochaby 96 24 65 102:24 10-1-1 (51:11) 11-1-0 (51:13)
2 LKS Wyzwolenie Simoradz 24 60 96:21 10-1-1 (52:8) 9-2-1 (44:13)
3 LKS Tempo Puńców 24 51 78:39 8-3-1 (44:8) 8-0-4 (34:31)
4 LKS Błyskawica Kończyce Wielkie 24 37 85:71 6-1-5 (50:36) 5-3-4 (35:35)
5 LKS Iskra Iskrzyczyn 24 37 63:77 7-0-5 (36:34) 5-1-6 (27:43)
6 LKS Victoria Hażlach 24 33 53:60 5-2-5 (33:24) 5-1-6 (20:36)
7 LKS Błękitni Pierściec 24 32 83:70 6-1-5 (50:33) 3-4-5 (33:37)
8 LKS Orzeł Zabłocie 24 29 52:61 6-1-5 (32:28) 3-1-8 (20:33)
9 LKS Spójnia Górki Wielkie 24 28 45:79 5-1-6 (28:30) 4-0-8 (17:49)
10 GKS Morcinek Kaczyce 24 26 51:71 4-2-6 (25:31) 4-0-8 (26:40)
11 KS Nierodzim 24 14 39:117 0-1-11 (18:58) 4-1-7 (21:59)
12 LKS Zryw Bąków 24 14 32:97 4-0-7 (18:35) 0-2-11 (14:62)
- TS 1909 Piast Cieszyn 24 27 70:62 3-0-8 (34:33) 6-0-7 (36:29)

Liga Wojewódzka Juniorów i Trampkarzy (IV liga - Skoczów) -- 2016/2017

 

I kolejka - 13.08.2016
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 9:3 i 2:1
LKS Ochaby 96 - CKS Cieszyn / LKS Puńców - 0:7 i 0:1
LKS Orzeł Zabłocie - Beskid Skoczów / LKS Iskrzyczyn - 0:15 i 2:3
KS Nierodzim - LKS Drogomyśl / LKS Bąków - 0:13 i 3:3
LKS Błękitni Pierściec - TS 1909 Piast Cieszyn - x i 3:11
LKS Victoria Hażlach - GKS Morcinek Kaczyce - 0:7 i 3:2 (24.08)
LKS Wyzwolenie Simoradz - pauzował

II kolejka - 20-21.08.2016
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Wyzwolenie Simoradz - x i 2:10
TS 1909 Piast Cieszyn - LKS Orzeł Zabłocie - x i 8:3
CKS Cieszyn / LKS Puńców - LKS Błękitni Pierściec - 27:0 i 4:1
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Ochaby 96 - 2:3 i 0:3 w.o. (w meczu 6:2)
Beskid Skoczów / LKS Iskrzyczyn - KS Nierodzim - 21:0 i 3:0
LKS Drogomyśl / LKS Bąków - LKS Victoria Hażlach - 28:0 i 0:6
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - pauzował

III kolejka - 27.08.2016
LKS Orzeł Zabłocie - CKS Cieszyn / LKS Puńców - 2:16 i 3:1
LKS Victoria Hażlach - Beskid Skoczów / LKS Iskrzyczyn - 0:20 i 1:3
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Drogomyśl / LKS Bąków - x i 8:0
LKS Ochaby 96 - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 0:6 i 3:1
KS Nierodzim - TS 1909 Piast Cieszyn - x i 2:8
LKS Błękitni Pierściec - LKS Spójnia Górki Wielkie - 0:15 i 6:0
GKS Morcinek Kaczyce - pauzował

IV kolejka - 30.08.2016
CKS Cieszyn / LKS Puńców - KS Nierodzim - 12:0 i 6:1
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Orzeł Zabłocie - 9:1 i 4:2
LKS Ochaby 96 - LKS Błękitni Pierściec - 14:0 i 2:0
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - GKS Morcinek Kaczyce - 7:1 i 10:0
Beskid Skoczów / LKS Iskrzyczyn - LKS Wyzwolenie Simoradz - x i 0:4
TS 1909 Piast Cieszyn - LKS Victoria Hażlach - x i 18:0
LKS Drogomyśl / LKS Bąków - pauzowały

V kolejka - 03-05.09.2016
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Drogomyśl / LKS Bąków - 0:3 i 3:2
LKS Victoria Hażlach - CKS Cieszyn / LKS Puńców - 0:19 i 1:4
LKS Wyzwolenie Simoradz - TS 1909 Piast Cieszyn - x i 2:0
LKS Błękitni Pierściec - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 0:18 i 5:5
KS Nierodzim - LKS Spójnia Górki Wielkie - 1:1 i 1:3
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Ochaby 96 - 4:7 i 1:5
Beskid Skoczów / LKS Iskrzyczyn - pauzowały

VI kolejka - 09-10.09.2016
LKS Ochaby 96 - KS Nierodzim - 2:3 i 8:2
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Drogomyśl / LKS Bąków - 3:0 w.o. (w meczu 1:0) i 3:1
CKS Cieszyn / LKS Puńców - LKS Wyzwolenie Simoradz - x i 0:1
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Victoria Hażlach - 10:2 i 2:1
LKS Błękitni Pierściec - LKS Orzeł Zabłocie - 2:19 i 0:3 w.o. (w meczu 2:3)
Beskid Skoczów / LKS Iskrzyczyn - GKS Morcinek Kaczyce - 4:0 i 3:2
TS 1909 Piast Cieszyn - pauzował

VII kolejka - 17-18.09.2016
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 3:9 i 2:5
LKS Victoria Hażlach - LKS Ochaby 96 - 2:4 i 2:3
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Spójnia Górki Wielkie - x i 3:0
GKS Morcinek Kaczyce - TS 1909 Piast Cieszyn - x i 1:2
KS Nierodzim - LKS Błękitni Pierściec - 21:1 i 3:10
LKS Drogomyśl / LKS Bąków - Beskid Skoczów / LKS Iskrzyczyn - 3:5 i 3:2
CKS Cieszyn / LKS Puńców - pauzowały

VIII kolejka - 24-25.09.2016
LKS Orzeł Zabłocie - KS Nierodzim - 5:11 i 3:2
CKS Cieszyn / LKS Puńców - GKS Morcinek Kaczyce - 16:0 i 1:0
TS 1909 Piast Cieszyn - LKS Drogomyśl / LKS Bąków - x i 3:2
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - Beskid Skoczów / LKS Iskrzyczyn - 0:1 i 11:2
LKS Błękitni Pierściec - LKS Victoria Hażlach - 1:8 i 5:1
LKS Ochaby 96 - LKS Wyzwolenie Simoradz - x i 2:2
LKS Spójnia Górki Wielkie - pauzował

IX kolejka - 01-02.10.2016
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Spójnia Górki Wielkie - 1:3 i 4:1
LKS Victoria Hażlach - LKS Orzeł Zabłocie - 8:4 i 1:2
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Błękitni Pierściec - x i 6:0
KS Nierodzim - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 2:3 i 1:2
Beskid Skoczów / LKS Iskrzyczyn - TS 1909 Piast Cieszyn - x i 1:4
LKS Drogomyśl / LKS Bąków - CKS Cieszyn / LKS Puńców - 2:4 i 1:3
LKS Ochaby 96 - pauzował

X kolejka - 08.10.2016
CKS Cieszyn / LKS Puńców - Beskid Skoczów / LKS Iskrzyczyn - 1:4 i 7:0
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Drogomyśl / LKS Bąków - 0:5 i 5:0 w.o.
LKS Ochaby 96 - GKS Morcinek Kaczyce - 0:1 i 6:0
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Wyzwolenie Simoradz - x i 2:4
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - TS 1909 Piast Cieszyn - x i 1:8
KS Nierodzim - LKS Victoria Hażlach - 5:1 i 0:1
LKS Błękitni Pierściec - pauzował

XI kolejka - 15 i 18.10.2016
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Błękitni Pierściec - 26:0 i 3:3
TS 1909 Piast Cieszyn - CKS Cieszyn / LKS Puńców - x i 3:7
LKS Victoria Hażlach - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 2:6 i 2:4
LKS Wyzwolenie Simoradz - KS Nierodzim - x i 9:1
Beskid Skoczów / LKS Iskrzyczyn - LKS Spójnia Górki Wielkie - 1:2 i 2:3
LKS Drogomyśl / LKS Bąków - LKS Ochaby 96 - 5:1 i 0:7
LKS Orzeł Zabłocie - pauzował

XII kolejka - 22.10.2016
LKS Spójnia Górki Wielkie - TS 1909 Piast Cieszyn - x i 1:3
LKS Ochaby 96 - Beskid Skoczów / LKS Iskrzyczyn - 1:3 i 6:0
LKS Orzeł Zabłocie - GKS Morcinek Kaczyce - 4:6 i 4:3
LKS Victoria Hażlach - LKS Wyzwolenie Simoradz - x i 2:1
LKS Błękitni Pierściec - LKS Drogomyśl / LKS Bąków - 0:27 i 4:1
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - CKS Cieszyn / LKS Puńców - 0:6 i 2:4 (05.11)
KS Nierodzim - pauzował

XIII kolejka - 29-30.10.2016
CKS Cieszyn / LKS Puńców - LKS Spójnia Górki Wielkie - 8:1 i 4:0
TS 1909 Piast Cieszyn - LKS Ochaby 96 - x i 2:3
GKS Morcinek Kaczyce - KS Nierodzim - 2:1 i 1:2
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - x i 9:0
Beskid Skoczów / LKS Iskrzyczyn - LKS Błękitni Pierściec - 25:1 i 5:2
LKS Drogomyśl / LKS Bąków - LKS Orzeł Zabłocie - 8:1 i 3:0
LKS Victoria Hażlach - pauzował

Runda rewanżowa

XIV kolejka - 01-02-04.2017
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Spójnia Górki Wielkie - 2:0 i 2:4
CKS Cieszyn / LKS Puńców - LKS Ochaby 96 - 6:0 i 2:2
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Victoria Hażlach - 3:2 i 0:2
Beskid Skoczów / LKS Iskrzyczyn - LKS Orzeł Zabłocie - 3:4 i 5:3
LKS Drogomyśl / LKS Bąków - KS Nierodzim - 3:1 i 2:3
TS 1909 Piast Cieszyn - LKS Błękitni Pierściec - x i 0:3 w.o.
LKS Wyzwolenie Simoradz - pauzował

XV kolejka - 08.04.2017
LKS Ochaby 96 - LKS Spójnia Górki Wielkie - 7:4 i 11:0
LKS Victoria Hażlach - LKS Drogomyśl / LKS Bąków - 1:9 i 8:2 
KS Nierodzim - Beskid Skoczów / LKS Iskrzyczyn - 3:1 i 1:6
LKS Wyzwolenie Simoradz - GKS Morcinek Kaczyce - x i 4:1
LKS Błękitni Pierściec - CKS Cieszyn / LKS Puńców - 0:28 i 1:4
LKS Orzeł Zabłocie - TS 1909 Piast Cieszyn - x i 3:0 w.o.
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - pauzował

XVI kolejka - 18.04.2017
Beskid Skoczów / LKS Iskrzyczyn - LKS Victoria Hażlach - 2:0 i 4:1
CKS Cieszyn / LKS Puńców - LKS Orzeł Zabłocie - 22:0 i 0:0
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Ochaby 96 - 4:0 i 0:6
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Błękitni Pierściec - 9:0 w.o. i 3:3
LKS Drogomyśl / LKS Bąków - LKS Wyzwolenie Simoradz - x i 0:5
TS 1909 Piast Cieszyn - KS Nierodzim - x i 0:3 w.o.
GKS Morcinek Kaczyce - pauzował

XVII kolejka - 22.04.2017
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 2:1 i 0:4
KS Nierodzim - CKS Cieszyn / LKS Puńców - 1:11 i 2:4
LKS Wyzwolenie Simoradz - Beskid Skoczów / LKS Iskrzyczyn - x i 2:1
LKS Błękitni Pierściec - LKS Ochaby 96 - 2:13 i 2:3 (09.05)
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Spójnia Górki Wielkie - 1:5 i 4:0 (10.05)
LKS Victoria Hażlach - TS 1909 Piast Cieszyn - x i 3:0 w.o.
LKS Drogomyśl / LKS Bąków - pauzowały

XXVIII kolejka - 01-02 i 04.05.2017
LKS Wyzwolenie Simoradz - CKS Cieszyn / LKS Puńców - x i 3:0
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Błękitni Pierściec - 10:5 i 3:3
GKS Morcinek Kaczyce - Beskid Skoczów / LKS Iskrzyczyn - 0:11 i 3:3
LKS Victoria Hażlach - LKS Spójnia Górki Wielkie - 1:2 i 7:0
KS Nierodzim - LKS Ochaby 96 - 2:3 i 0:8
LKS Drogomyśl / LKS Bąków - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 3:0 i 3:3

XIX kolejka - 06.05.2017
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Orzeł Zabłocie - 4:2 i 3:2
LKS Ochaby 96 - LKS Victoria Hażlach - 4:0 i 3:2
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Wyzwolenie Simoradz - x i 0:3
Beskid Skoczów / LKS Iskrzyczyn - LKS Drogomyśl / LKS Bąków - 2:4 i 3:0 w.o. (w meczu 2:0)
LKS Błękitni Pierściec - KS Nierodzim - 0:19 i 11:0
TS 1909 Piast Cieszyn - GKS Morcinek Kaczyce - x i 0:3 w.o.
CKS Cieszyn / LKS Puńców - pauzowały

XX kolejka - 09.05.2017 (przełożona z 29-30.04)
LKS Drogomyśl / LKS Bąków - GKS Morcinek Kaczyce - 5:2 i 0:4
CKS Cieszyn / LKS Puńców - LKS Victoria Hażlach - 15:0 i 2:0 (jun - 18.05)
LKS Spójnia Górki Wielkie - KS Nierodzim - 0:6 i 3:5 (16.05)
LKS Ochaby 96 - LKS Orzeł Zabłocie - 8:0 i 4:3 (17.05)
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Błękitni Pierściec - 12:0 i 5:4 (27.05)
TS 1909 Piast Cieszyn - LKS Wyzwolenie Simoradz - x i 0:3 w.o.
Beskid Skoczów / LKS Iskrzyczyn - pauzowały

XXI kolejka - 13.05.2017
LKS Victoria Hażlach - LKS Błękitni Pierściec - 10:1 i 2:2
GKS Morcinek Kaczyce - CKS Cieszyn / LKS Puńców - 0:8 i 6:0 (jun - 06.05)
KS Nierodzim - LKS Orzeł Zabłocie - 10:4 i 0:1
Beskid Skoczów / LKS Iskrzyczyn - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 3:5 i 5:4
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Ochaby 96 - x i 2:3
LKS Drogomyśl / LKS Bąków - TS 1909 Piast Cieszyn - x i 3:0 w.o.
LKS Spójnia Górki Wielkie - pauzował

XXII kolejka - 20.05.2017
CKS Cieszyn / LKS Puńców - LKS Drogomyśl / LKS Bąków - 12:1 i 12:0
LKS Spójnia Górki Wielkie - GKS Morcinek Kaczyce - 5:3 i 1:5 
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Victoria Hażlach - 2:0 i 1:2
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - KS Nierodzim - 4:2 i 12:1
LKS Błękitni Pierściec - LKS Wyzwolenie Simoradz - x i 2:4 (w Simoradzu)
TS 1909 Piast Cieszyn - Beskid Skoczów / LKS Iskrzyczyn - x i 0:3 w.o.
LKS Ochaby 96 - pauzował

XXIII kolejka - 27-28.05.2017
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Ochaby 96 - 0:10 i 0:2
LKS Victoria Hażlach - KS Nierodzim - 2:3 i 1:1
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Orzeł Zabłocie - x i 3:1 
Beskid Skoczów / LKS Iskrzyczyn - CKS Cieszyn / LKS Puńców - 2:1 i 3:5
LKS Drogomyśl / LKS Bąków - LKS Spójnia Górki Wielkie - 3:2 i 5:3
TS 1909 Piast Cieszyn - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - x i 0:3 w.o.
LKS Błękitni Pierściec - pauzował

XXIV kolejka - 03.06.2017
LKS Ochaby 96 - LKS Drogomyśl / LKS Bąków - 1:2 i 3:0 w.o.
LKS Spójnia Górki Wielkie - Beskid Skoczów / LKS Iskrzyczyn - 5:2 i 1:3
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Victoria Hażlach - 6:0 i 0:3
KS Nierodzim - LKS Wyzwolenie Simoradz - x i 2:6
LKS Błękitni Pierściec - GKS Morcinek Kaczyce - 0:16 i 5:0
CKS Cieszyn / LKS Puńców - TS 1909 Piast Cieszyn - x i 3:0 w.o.
LKS Orzeł Zabłocie - pauzował

XXV kolejka - 10.06.2017
LKS Drogomyśl / LKS Bąków - LKS Błękitni Pierściec - 17:2 i 1:2
Beskid Skoczów / LKS Iskrzyczyn - LKS Ochaby 96  - 1:4 i 2:6
CKS Cieszyn / LKS Puńców - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 9:0 i 3:3
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Orzeł Zabłocie - 10:1 i 2:0
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Victoria Hażlach  - x i 1:1
TS 1909 Piast Cieszyn - LKS Spójnia Górki Wielkie - x i 0:3 w.o.
KS Nierodzim - pauzował

XXVI kolejka - 17.06.2017
LKS Błękitni Pierściec - Beskid Skoczów / LKS Iskrzyczyn - 0:41 i 6:1 (jun - 23.05)
LKS Spójnia Górki Wielkie - CKS Cieszyn / LKS Puńców - 2:8 i 6:1
KS Nierodzim - GKS Morcinek Kaczyce - 6:3 i 3:6
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Wyzwolenie Simoradz - x i 1:1
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Drogomyśl / LKS Bąków - 1:10 i 4:0
LKS Ochaby 96 - TS 1909 Piast Cieszyn - x i 3:0 w.o.
LKS Victoria Hażlach - pauzował



Drużyny CKS Piast Cieszyn (trampkarze) i LKS Tempo Puńców (juniorzy) mecze mistrzowskie rozgrywają wspólnie na boisku w Puńcowie (jako gospodarze).

Drużyny KP Beskid Skoczów (trampkarze) i LKS Iskra Iskrzyczyn (juniorzy) mecze mistrzowskie rozgrywają wspólnie na boisku w Iskrzyczynie (jako gospodarze).

Drużyny LKS Błyskawica Drogomyśl (trampkarze) i LKS Zryw Bąków (juniorzy) mecze mistrzowskie rozgrywają na własnych boiskach (jako gospodarze).

KS Brzezówka i TS 1909 Piast Cieszyn rozgrywają mecze mistrzowskie tylko drużyną juniorów. Drużyny trampkarzy pauzują.

Klasa B (Podokręg Skoczów) -- 2018/2019
. . m pkt bramki
1 LKS Błękitni Pierściec 8 24 24:3
2 KS Nierodzim 8 18 27:11
3 LKS Błyskawica II Kończyce Wielkie 8 15 29:15
4 LKS Iskra Iskrzyczyn 8 14 31:17
5 LKS Ochaby 96 8 11 14:14
6 GKS Morcinek Kaczyce 8 8 17:19
7 LKS Spójnia Górki Wielkie 8 8 23:32
8 LKS Rudnik 8 6 12:38
9 MKS Promyk Golasowice 8 0 7:35

 

 

Liga Wojewódzka Młodzików (V liga - Skoczów) -- jesień 2018
. . m pkt bramki
- LKS Zryw Bąków 0 0 0:0
- LKS Strażak Dębowiec 0 0 0:0
- LKS Iskra Iskrzyczyn 0 0 0:0
- LKS Błękitni Pierściec 0 0 0:0
- LKS Rudnik 0 0 0:0
- KKS Spójnia Zebrzydowice 0 0 0:0

 

 

reklama

Najczęściej czytane
Wizyty:
Dziś: 13Wszystkie: 113697
LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim - 5:2 LKS Victoria Hażlach - LKS Iskra Iskrzyczyn - 4:2 LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:0 LKS Victoria Hażlach - LKS Iskra Iskrzyczyn - 1:1