wydarzenia
X

Komentarze

Wyniki i tabela 2017/2018

SENIORZY » Wyniki i tabela 2017/2018

I kolejka - 19-20.08.2017
LKS Victoria Hażlach - LKS Pogórze - 0:4 w.o.
LKS Spójnia Górki Wielkie - MKS Promyk Golasowice - 3:1
LKS Błyskawica II Kończyce Wlk - LKS Błękitni Pierściec - 3:3
LKS Rudnik - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:3
KS Nierodzim i UKS APN Góral Istebna - pauzowały

II kolejka - 27.08.2017
LKS Pogórze - LKS Rudnik - 1:0
LKS Błękitni Pierściec - KS Nierodzim - 3:2
UKS APN Góral Istebna - LKS Błyskawica II Kończyce Wlk - 6:3
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Spójnia Górki Wielkie - 2:2
LKS Victoria Hażlach i MKS Promyk Golasowice - pauzowały

III kolejka - 02-03.09.2017
LKS Victoria Hażlach - LKS Błękitni Pierściec - 1:2
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Pogórze - 3:1
MKS Promyk Golasowice - LKS Iskra Iskrzyczyn - 0:2
LKS Rudnik - KS Brzezówka - 16:1
KS Nierodzim - UKS APN Góral Istebna - przełożony na 20.09
LKS Błyskawica II Kończyce Wlk - pauzował

IV kolejka - 10 i 14.09.2017
LKS Pogórze - MKS Promyk Golasowice - 4:3
LKS Błękitni Pierściec - LKS Rudnik - 1:1
LKS Błyskawica II Kończyce Wlk - KS Nierodzim  - 2:1
UKS APN Góral Istebna - LKS Victoria Hażlach - 2:1
KS Brzezówka - LKS Spójnia Górki Wielkie - 0:3 w.o.
LKS Iskra Iskrzyczyn - pauzował

V kolejka - 16-17.09.2017
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Pogórze - 1:4
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Błękitni Pierściec - 6:3
LKS Rudnik - UKS APN Góral Istebna - 0:6
LKS Victoria Hażlach - LKS Błyskawica II Kończyce Wlk - przełożony na 03.10
MKS Promyk Golasowice i KS Nierodzim - pauzowały

Przełożony mecz III kolejki - 20.09.2017
KS Nierodzim - UKS APN Góral Istebna - 0:2

VI kolejka - 24.09.2017
KS Nierodzim - LKS Victoria Hażlach - 2:2
UKS APN Góral Istebna - LKS Spójnia Górki Wielkie - 2:2
LKS Błyskawica II Kończyce Wlk - LKS Rudnik - przełożony na 25.10
LKS Błękitni Pierściec - MKS Promyk Golasowice - przełożony na 05.11
LKS Iskra Iskrzyczyn i LKS Pogórze - pauzowały

VII kolejka - 30.09 - 01.10.2017
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Błękitni Pierściec - 0:1
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Błyskawica II Kończyce Wlk - 2:5
LKS Rudnik - KS Nierodzim - 1:2
MKS Promyk Golasowice - UKS APN Góral Istebna - 1:3
LKS Pogórze i LKS Victoria Hażlach - pauzowały

Przełożony mecz V kolejki - 03.10.2017
LKS Victoria Hażlach - LKS Błyskawica II Kończyce Wlk - 1:0

VIII kolejka - 07-08.10.2017
LKS Victoria Hażlach - LKS Rudnik - 1:1
KS Nierodzim - LKS Spójnia Górki Wielkie - 4:0
LKS Błękitni Pierściec - LKS Pogórze - 0:2
UKS APN Góral Istebna - LKS Iskra Iskrzyczyn - 0:3 w.o. (w meczu 2:1)
LKS Błyskawica II Kończyce Wlk - MKS Promyk Golasowice - przełożony na 18.10

IX kolejka - 14-15.10.2017
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Błyskawica II Kończyce Wlk - 2:1
MKS Promyk Golasowice - KS Nierodzim - 2:3
LKS Pogórze - UKS APN Góral Istebna - 1:1
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Victoria Hażlach - 0:3 w.o. (w meczu 1:2)
LKS Błękitni Pierściec i LKS Rudnik - pauzowały

Przełożony mecz VIII kolejki - 18.10.2017
LKS Błyskawica II Kończyce Wlk - MKS Promyk Golasowice - 4:1

X kolejka - 21-22.10.2017
LKS Victoria Hażlach - MKS Promyk Golasowice - 1:0
KS Nierodzim - LKS Iskra Iskrzyczyn - 4:1
LKS Błyskawica II Kończyce Wlk - LKS Pogórze - 1:5
LKS Rudnik - LKS Spójnia Górki Wielkie - 1:6
UKS APN Góral Istebna i LKS Błękitni Pierściec - pauzowały

Przełożony mecz XI kolejki - 22.10.2017
LKS Błękitni Pierściec - UKS APN Góral Istebna - 4:6

Przełożony mecz VI kolejki - 25.10.2017
LKS Błyskawica II Kończyce Wlk - LKS Rudnik - 5:1

XI kolejka - 28-29.10.2017
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Victoria Hażlach - 0:3
MKS Promyk Golasowice - LKS Rudnik - 1:2
LKS Pogórze - KS Nierodzim - 5:3
LKS Błękitni Pierściec - UKS APN Góral Istebna - przełożony na 22.10
LKS Błyskawica II Kończyce Wlk i LKS Spójnia Górki Wielkie - pauzowały

Przełożony mecz VI kolejki - 05.11.2017, godz. 13:00
LKS Błękitni Pierściec - MKS Promyk Golasowice 

 

Runda rewanżowa

XII kolejka - 14-15.04.2018
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Rudnik - 2:2
LKS Błękitni Pierściec - LKS Błyskawica II Kończyce Wlk - 2:3
MKS Promyk Golasowice - LKS Spójnia Górki Wielkie - 0:1
LKS Pogórze - LKS Victoria Hażlach - 1:0
KS Nierodzim i UKS APN Góral Istebna - pauzowały

XIII kolejka - 22 i 25.04.2018
KS Nierodzim - LKS Błękitni Pierściec - 3:1
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:0
LKS Rudnik - LKS Pogórze - 1:3
LKS Błyskawica II Kończyce Wlk - UKS APN Góral Istebna - 2:2
LKS Victoria Hażlach i MKS Promyk Golasowice - pauzowały

XIV kolejka - 28-29.04.2018
LKS Iskra Iskrzyczyn - MKS Promyk Golasowice - 2:0
LKS Błękitni Pierściec - LKS Victoria Hażlach - 1:3
UKS APN Góral Istebna - KS Nierodzim - 1:0
LKS Pogórze - LKS Spójnia Górki Wielkie - 1:2
LKS Rudnik i LKS Błyskawica II Kończyce Wlk - pauzowały

XV kolejka - 03.05.2018
MKS Promyk Golasowice - LKS Pogórze - 0:8
KS Nierodzim - LKS Błyskawica II Kończyce Wlk - 0:0
LKS Rudnik - LKS Błękitni Pierściec - 4:1
LKS Victoria Hażlach - UKS APN Góral Istebna - 0:4 w.o. (w meczu 1:4)
LKS Spójnia Górki Wielkie i LKS Iskra Iskrzyczyn - pauzowały

XVI kolejka - 06.05.2018
LKS Pogórze - LKS Iskra Iskrzyczyn - 5:0
LKS Błękitni Pierściec - LKS Spójnia Górki Wielkie - 1:3
UKS APN Góral Istebna - LKS Rudnik - 5:0
LKS Błyskawica II Kończyce Wlk - LKS Victoria Hażlach - 1:3
MKS Promyk Golasowice i KS Nierodzim - pauzowały

XVII kolejka - 12-13.05.2018
LKS Victoria Hażlach - KS Nierodzim - 1:1
LKS Spójnia Górki Wielkie - UKS APN Góral Istebna - 1:5
LKS Rudnik - LKS Błyskawica II Kończyce Wlk - 5:1
LKS Promyk Golasowice - LKS Błękitni Pierściec - 0:3
LKS Iskra Iskrzyczyn i LKS Pogórze - pauzowały

XVIII kolejka - 16 i 20.05.2018
LKS Błyskawica II Kończyce Wlk - LKS Spójnia Górki Wielkie - 5:1
LKS Błękitni Pierściec - LKS Iskra Iskrzyczyn - 5:1
KS Nierodzim - LKS Rudnik - 5:1
UKS APN Góral Istebna - MKS Promyk Golasowice - 5:1
LKS Pogórze i LKS Victoria Hażlach - pauzowały

XIX kolejka - 26-27.05.2018
LKS Iskra Iskrzyczyn - UKS APN Góral Istebna - 1:4
LKS Pogórze - LKS Błękitni Pierściec - 3:3
LKS Spójnia Górki Wielkie - KS Nierodzim - 3:1
LKS Rudnik - LKS Victoria Hażlach - 1:3
MKS Promyk Golasowice - LKS Błyskawica II Kończyce Wlk - 1:1

XX kolejka - 31.05, 02-03 i 06.06.2018
KS Nierodzim - MKS Promyk Golasowice - 1:1
LKS Victoria Hażlach - LKS Spójnia Górki Wielkie - 4:0
UKS APN Góral Istebna - LKS Pogórze - 3:2
LKS Błyskawica II Kończyce Wlk - LKS Iskra Iskrzyczyn - 3:1 (07.06)
LKS Błękitni Pierściec i LKS Rudnik - pauzowały

XXI kolejka - 09-10.06.2018
LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim - 1:5
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Rudnik - 4:0
LKS Pogórze - LKS Błyskawica II Kończyce Wlk - 4:0
MKS Promyk Golasowice - LKS Victoria Hażlach - 0:5
UKS APN Góral Istebna i LKS Błękitni Pierściec - pauzowały

XXII kolejka - 16-17.06.2018
16.06.2018 - sobota
LKS Victoria Hażlach - LKS Iskra Iskrzyczyn - 4:2
17.06.2018 - niedziela
KS Nierodzim - LKS Pogórze (godz. 11:00)
LKS Rudnik - MKS Promyk Golasowice (godz. 17:00)
UKS APN Góral Istebna - LKS Błękitni Pierściec (godz. 17:00)
LKS Błyskawica II Kończyce Wlk i LKS Spójnia Górki Wielkie - pauzowały

Piłka nożna - Klasa A (Podokręg Skoczów) -- 2019/2020
. . m pkt bramki
1 LKS Pogórze 11 31 51:9
2 UKS APN Góral Istebna 11 27 33:17
3 LKS Kończyce Małe 11 25 30:12
4 LKS Błyskawica Kończyce Wielkie 10 17 23:14
5 KP Beskid II Skoczów 11 17 23:19
6 LKS Błękitni Pierściec 11 17 28:26
7 LKS Beskid Brenna 11 15 19:15
8 LKS Olza Pogwizdów 11 15 22:22
9 LKS Zryw Bąków 11 11 14:27
10 LKS Orzeł Zabłocie 11 9 18:28
11 LKS Iskra Iskrzyczyn 11 9 23:41
12 LKS Strażak Pielgrzymowice 11 8 14:35
13 KS Nierodzim 11 8 25:47
14 LKS Victoria Hażlach 10 5 8:19

 



reklama

Najczęściej czytane
Wizyty:
Dziś: 3Wszystkie: 121534
LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim - 5:2 LKS Victoria Hażlach - LKS Iskra Iskrzyczyn - 4:2 LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:0 LKS Victoria Hażlach - LKS Iskra Iskrzyczyn - 1:1