wydarzenia
X

Komentarze

Wyniki i tabela 2017/2018

Juniorzy i Trampkarze » Wyniki i tabela 2017/2018

Liga Wojewódzka Juniorów i Trampkarzy (IV liga - Skoczów) -- 2017/2018
• Kolejka: I - 19-20.08.2017 

I kolejka - 19-20.08.2017
LKS Orzeł Zabłocie - LKS 99 Pruchna - 2:9 i 10:0
UKS APN Góral Istebna - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 13:0 i 0:6 w.o. (w meczu 3:6)
LKS Tempo Puńców - LKS Spójnia Górki Wielkie - x i 1:5
LKS Błękitni Pierściec - GKS Morcinek Kaczyce - 0:43 i 0:3 w.o.
KS Nierodzim - TS 1909 Piast II Cieszyn - x i 2:2 (27.09)
LKS Sportkontakt II Goleszów - LKS Victoria Hażlach - x i 1:6 (wynik anulowany)
MKS Promyk Golasowice (trampkarze) / LKS Iskra Iskrzyczyn (juniorzy) - pauzowały

II kolejka - 26.08.2017
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - GKS Morcinek Kaczyce - 4:5 i 1:3
LKS 99 Pruchna - LKS Błękitni Pierściec - 31:0 i 8:0 w.o. (w meczu 8:3)
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Orzeł Zabłocie - 16:0 i 0:0
LKS Victoria Hażlach - LKS Tempo Puńców - x i 6:1
LKS Iskra Iskrzyczyn - UKS APN Góral Istebna - x i 3:10
TS 1909 Piast II Cieszyn - LKS Sportkontakt II Goleszów - x i 3:0 w.o.(wynik anulowany)
MKS Promyk Golasowice (tramparze) i KS Nierodzim (juniorzy) - pauzowały

III kolejka - 29.08.2017
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Victoria Hażlach - 0:1 i 0:4
KS Nierodzim - UKS APN Góral Istebna - x i 5:4
LKS Błękitni Pierściec - LKS Spójnia Górki Wielkie - 0:38 i 7:4
GKS Morcinek Kaczyce - LKS 99 Pruchna - 1:2 i 3:0
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - x i 1:10
LKS Sportkontakt II Goleszów - MKS Golasowice / LKS Bąków - x i 0:3 w.o. (wynik anulowany)
LKS Tempo Puńców - TS 1909 Piast Cieszyn - x i 1:2

IV kolejka - 02.09.2017
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS 99 Pruchna - 3:2 i 7:0
LKS Spójnia Górki Wielkie - GKS Morcinek Kaczyce - 8:0 i 6:7
LKS Victoria Hażlach - LKS Błękitni Pierściec - 23:0 w.o. i 3:0 w.o.
TS 1909 Piast Cieszyn - LKS Orzeł Zabłocie - x i 3:0 w.o.
UKS APN Góral Istebna - LKS Sportkontakt II Goleszów - x i 12:1 (wynik anulowany)
LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim - x i 3:3
MKS Promyk Golasowice (trampkarze) i LKS Tempo Puńców (juniorzy) – pauzowały

V kolejka - 07 i 09.09.2017
KS Nierodzim - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - x i 1:4
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Victoria Hażlach - 3:0 w.o. (w meczu 3:8) i 0:3 w.o. (w meczu 1:2)
LKS 99 Pruchna - LKS Spójnia Górki Wielkie - 0:5 i 0:8
LKS Tempo Puńców - UKS APN Góral Istebna - x i 0:5 w.o. (w meczu 1:5)
LKS Orzeł Zabłocie - MKS Promyk Golasowice - 1:4 i x
LKS Błękitni Pierściec - TS 1909 Piast Cieszyn - x i 3:1
LKS Iskra Iskrzyczyn (juniorzy) – pauzował
 
VI kolejka - 12.09.2017
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Spójnia Górki Wielkie - 0:7 i 1:2
UKS APN Góral Istebna - LKS Orzeł Zabłocie - 14:1 i 1:1
LKS Victoria Hażlach - LKS 99 Pruchna - 2:1 i 7:1
MKS Promyk Golasowice  - LKS Błękitni Pierściec - 3:0 w.o. i x
TS 1909 Piast Cieszyn - GKS Morcinek Kaczyce - x i 9:1
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Tempo Puńców - x i 4:5
KS Nierodzim (juniorzy) – pauzował

VII kolejka - 16-17.09.2017
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Victoria Hażlach - 3:0 i 0:2
LKS Tempo Puńców - KS Nierodzim - x i 5:2
LKS Błękitni Pierściec - UKS APN Góral Istebna - 0:26 i 6:4
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Iskra Iskrzyczyn - x i 6:2
GKS Morcinek Kaczyce - MKS Promyk Golasowice - 9:2 i x
LKS 99 Pruchna - TS 1909 Piast II Cieszyn - x i 3:2
LKS Błyskawica Kończyce Wlk – pauzował

VIII kolejka - 30.09.2017
LKS Spójnia Górki Wielkie - MKS Promyk Golasowice - 10:0 i x
LKS 99 Pruchna - UKS APN Góral Istebna - 1:1 i 1:9
LKS Tempo Puńców - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - x i 3:0
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Iskra Iskrzyczyn - x i 6:3
LKS Victoria Hażlach - TS 1909 Piast II Cieszyn - x i 0:1
LKS Błękitni Pierściec - KS Nierodzim - x i 4:2
LKS Orzeł Zabłocie - pauzował
 
IX kolejka - 07.10.2017
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS 99 Pruchna - x i 8:0 (03.10)
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - TS 1909 Piast II Cieszyn - x i 4:0
LKS Tempo Puńców - LKS Orzeł Zabłocie - x i 0:7 w.o.
KS Nierodzim - GKS Morcinek Kaczyce - x i 2:3
UKS APN Góral Istebna - LKS Spójnia Górki Wielkie - 0:5 i 3:0
MKS Promyk Golasowice - LKS Victoria Hażlach - 1:7 i x
LKS Błękitni Pierściec - pauzował

X kolejka - 10.10.2017 (przełożona z 23.09)
MKS Promyk Golasowice - LKS 99 Pruchna - 1:2 i x (02.10)
TS 1909 Piast II Cieszyn - LKS Spójnia Górki Wielkie - x i 0:3 (05.10)
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Błękitni Pierściec - x i 3:2 (07.10)
UKS APN Góral Istebna - GKS Morcinek Kaczyce - 5:0 i 3:3
KS Nierodzim - LKS Orzeł Zabłocie - x i 1:3
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Victoria Hażlach - 1:7 i 0:4 (17.10)
LKS Tempo Puńców - pauzował

XI kolejka - 14.10.2017
LKS Victoria Hażlach - UKS APN Góral Istebna - 2:1 i  3:1
LKS Błękitni Pierściec - LKS Tempo Puńców - x i 8:2
KS Nierodzim - LKS 99 Pruchna - x i 10:0
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Iskra Iskrzyczyn - x i 6:5
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 5:6 i 6:4
MKS Promyk Golasowice, GKS Morcinek Kaczyce i TS 1909 Piast Cieszyn - pauzowały

XII kolejka - 21.10.2017
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - MKS Promyk Golasowice - 2:7 i x
LKS Tempo Puńców - GKS Morcinek Kaczyce - x i 7:4
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Błękitni Pierściec - 16:0 i 9:1
KS Nierodzim - LKS Spójnia Górki Wielkie - x i 2:5
UKS APN Góral Istebna - TS 1909 Piast Cieszyn - x i 4:1
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Victoria Hażlach - x i 3:12
LKS 99 Pruchna - pauzował

XIII kolejka - 28.10.2017  
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Orzeł Zabłocie - 5:1 i 3:2
LKS Victoria Hażlach - KS Nierodzim - x i 2:1
TS 1909 Piast Cieszyn - LKS Iskra Iskrzyczyn - x i 3:2
LKS Błękitni Pierściec - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 1:33 i 1:9
MKS Promyk Golasowice - UKS APN Góral Istebna - 0:4 i x
LKS 99 Pruchna - LKS Tempo Puńców - x i (04.11, godz. 11:00)
LKS Spójnia Górki Wielkie - pauzował

 

Runda rewanżowa

XIV kolejka - 03.04.2018
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - UKS APN Góral Istebna - 2:5 i 4:2
LKS 99 Pruchna - LKS Orzeł Zabłocie - 4:1 i 1:11
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Błękitni Pierściec - 25:3 i 5:1
TS 1909 Piast Cieszyn - KS Nierodzim - x i 0:3 w.o. (w meczu 8:1)
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Tempo Puńców - x i 5:0 w.o.
MKS Promyk Golasowice, LKS Iskra Iskrzyczyn, LKS Victoria Hażlach - pauzowały

XV kolejka - 07.04.2018
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 0:8 i 2:7
LKS Błękitni Pierściec - LKS 99 Pruchna - 1:10 i 11:0
LKS Tempo Puńców - LKS Victoria Hażlach - x i 0:6
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Spójnia Górki Wielkie - 0:6 i 4:1
UKS APN Góral Istebna - LKS Iskra Iskrzyczyn - x i 9:3
MKS Promyk Golasowice, KS Nierodzim, TS 1909 Cieszyn - pauzowały

XVI kolejka - 14-15.04.2018
LKS 99 Pruchna - GKS Morcinek Kaczyce - 0:11 i 1:7
LKS Victoria Hażlach - LKS Orzeł Zabłocie - 9:0 i 4:1
TS 1909 Piast Cieszyn - LKS Tempo Puńców - x i 6:2
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Błękitni Pierściec - 27:0 i 20:0
UKS APN Góral Istebna - KS Nierodzim - x i 7:1
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Iskra Iskrzyczyn - x i 0:4
MKS Promyk Golasowice - pauzował

XVII kolejka - 21.04.2018
LKS 99 Pruchna - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 0:2 i 0:5 w.o.
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Spójnia Górki Wielkie - 1:5 i 0:3 w.o.
LKS Błękitni Pierściec - LKS Victoria Hażlach - 0:28 i 1:3
LKS Orzeł Zabłocie - TS 1909 Piast Cieszyn - x i 10:3
KS Nierodzim - LKS Iskra Iskrzyczyn - x i 3:2
MKS Promyk Golasowice, UKS APN Góral Istebna i LKS Tempo Puńców - pauzowały

XVIII kolejka - 28.04.2018
MKS Promyk Golasowice - LKS Orzeł Zabłocie - 1:2 i x
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - KS Nierodzim - x i 3:4
LKS Victoria Hażlach - GKS Morcinek Kaczyce - 4:3 i 4:0 w.o.
TS 1909 Piast Cieszyn - LKS Błękitni Pierściec - x i 0:3
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS 99 Pruchna - 9:0 i 9:0
UKS APN Góral Istebna - LKS Tempo Puńców - x i 7:1
LKS Iskra Iskrzyczyn - pauzował

XIX kolejka - 01.05.2018
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 5:3 i 6:1
LKS 99 Pruchna - LKS Victoria Hażlach - 1:3 i 0:7
LKS Orzeł Zabłocie - UKS APN Góral Istebna - 0:6 i 3:4 (w Istebnej)
GKS Morcinek Kaczyce - TS 1909 Piast Cieszyn - x i 5:2
LKS Tempo Puńców - LKS Iskra Iskrzyczyn - x i 3:4
LKS Błękitni Pierściec - MKS Promyk Golasowice - 3:10 i x
KS Nierodzim - pauzował

XX kolejka - 05.05.2018
MKS Promyk Golasowice - GKS Morcinek Kaczyce - 2:7 i x
LKS Victoria Hażlach - LKS Spójnia Górki Wielkie - 4:0 i 1:2
KS Nierodzim - LKS Tempo Puńców - x i 12:5
TS 1909 Piast Cieszyn - LKS 99 Pruchna - x i 7:2
UKS APN Góral Istebna - LKS Błękitni Pierściec - 8:0 i 0:3 w.o. (w meczu 22:0)
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Orzeł Zabłocie - x i 5:2
LKS Błyskawica Kończyce Wik - pauzował

XXI kolejka - 12-13.05.2018
LKS 99 Pruchna - MKS Promyk Golasowice - 4:3 i x
GKS Morcinek Kaczyce - UKS APN Góral Istebna - 1:9 i 6:2
LKS Victoria Hażlach - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 9:1 i 4:0 w.o.
LKS Błękitni Pierściec - LKS Iskra Iskrzyczyn - x i 4:3
LKS Orzeł Zabłocie - KS Nierodzim - x i 0:1
LKS Spójnia Górki Wielkie - TS 1909 Piast Cieszyn - x i 3:0 w.o.
LKS Tempo Puńców - pauzował

XXII kolejka - 19-20.05.2018
UKS APN Góral Istebna - LKS 99 Pruchna - 11:0 i 8:4
MKS Promyk Golasowice - LKS Spójnia Górki Wielkie - 2:10 i x
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Tempo Puńców - x i 3:0 w.o.
TS 1909 Piast Cieszyn - LKS Victoria Hażlach - x i 0:5
KS Nierodzim - LKS Błękitni Pierściec - x i 1:2
LKS Iskra Iskrzyczyn - GKS Morcinek Kaczyce - x i 7:0 w.o. (w meczu 7:4)
LKS Orzeł Zabłocie - pauzował

XXIII kolejka - 26.05.2018
LKS Spójnia Górki Wielkie - UKS APN Góral Istebna - 5:2 i 9:1
LKS Victoria Hażlach - MKS Promyk Golasowice - 8:0 i x
TS 1909 Piast Cieszyn - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - x i 1:3
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Tempo Puńców - x i 3:0 w.o.
LKS 99 Pruchna - LKS Iskra Iskrzyczyn - x i 2:8
GKS Morcinek Kaczyce - KS Nierodzim - x i 0:3 w.o.
LKS Błękitni Pierściec - pauzuje

XXIV kolejka - 01-03.06.2018
LKS 99 Pruchna - KS Nierodzim - x i 0:5
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Orzeł Zabłocie - 9:0 i 0:7
UKS APN Góral Istebna - LKS Victoria Hażlach - 1:2 i 1:3
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Spójnia Górki Wielkie - x i 3:5
LKS Tempo Puńców - LKS Błękitni Pierściec - x i 2:5
MKS Promyk Golasowice, GKS Morcinek Kaczyce i TS 1909 Piast Cieszyn - pauzowały

XXV kolejka - 07 i 09.06.2018
MKS Promyk Golasowice - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 3:5 i x
TS 1909 Piast Cieszyn - UKS APN Góral Istebna - x i 2:8 (03.05)
LKS Victoria Hażlach - LKS Iskra Iskrzyczyn - x i 7:2
LKS Spójnia Górki Wielkie - KS Nierodzim - x i 2:2
LKS Błękitni Pierściec - LKS Orzeł Zabłocie - 2:8 i 4:1
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Tempo Puńców - x i 0:3 w.o.
LKS 99 Pruchna - pauzował

XXVI kolejka - 17.06.2018
16.06.2018 - sobota
KS Nierodzim - LKS Victoria Hażlach - x i 0:3
LKS Iskrzyczyn - TS 1909 Piast Cieszyn - x i 8:2
17.06.2018 - niedziela
UKS APN Góral Istebna - MKS Promyk Golasowice - (godz. 9:15) i x
LKS Orzeł Zabłocie - GKS Morcinek Kaczyce - (godz. 9:15) i 3:0 w.o.
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Błękitni Pierściec (godz. 9:15 i 11:00)
LKS Tempo Puńców - LKS 99 Pruchna - x i (godz. 11:00)
LKS Spójnia Górki Wielkie - pauzował



Drużyny MKS Promyk Golasowice (trampkarze) i LKS Zryw Baków (juniorzy) mecze mistrzowskie rozgrywają wspólnie. 
(Uwaga!!! - Jako gospodarze na własnymch boiskach)

Drużyny: TS 1909 Piast Cieszyn, LKS Sportkontakt II Goleszów, LKS Iskra Iskrzyczyn oraz LKS Tempo Puńców rozgrywają mecze mistrzowskie tylko drużyną juniorów. Drużyny trampkarzy pauzują.

Piłka nożna - Klasa A (Podokręg Skoczów) -- 2019/2020
. . m pkt bramki
1 LKS Pogórze 11 31 51:9
2 UKS APN Góral Istebna 11 27 33:17
3 LKS Kończyce Małe 11 25 30:12
4 LKS Błyskawica Kończyce Wielkie 10 17 23:14
5 KP Beskid II Skoczów 11 17 23:19
6 LKS Błękitni Pierściec 11 17 28:26
7 LKS Beskid Brenna 11 15 19:15
8 LKS Olza Pogwizdów 11 15 22:22
9 LKS Zryw Bąków 11 11 14:27
10 LKS Orzeł Zabłocie 11 9 18:28
11 LKS Iskra Iskrzyczyn 11 9 23:41
12 LKS Strażak Pielgrzymowice 11 8 14:35
13 KS Nierodzim 11 8 25:47
14 LKS Victoria Hażlach 10 5 8:19

 



reklama

Najczęściej czytane
Wizyty:
Dziś: 4Wszystkie: 121535
LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim - 5:2 LKS Victoria Hażlach - LKS Iskra Iskrzyczyn - 4:2 LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:0 LKS Victoria Hażlach - LKS Iskra Iskrzyczyn - 1:1