wydarzenia

Wyniki i tabela 2019/2020

SENIORZY » Wyniki i tabela 2019/2020

 
. . m pkt bramki
1 LKS Pogórze 13 37 59:11
2 UKS APN Góral Istebna 13 33 39:18
3 LKS Kończyce Małe 13 25 33:17
4 LKS Błyskawica Kończyce Wielkie 13 23 32:15
5 LKS Błękitni Pierściec 13 20 32:31
6 KP Beskid II Skoczów 13 20 27:24
7 LKS Olza Pogwizdów 13 18 26:26
8 LKS Zryw Bąków 13 17 21:30
9 LKS Beskid Brenna 13 15 19:23
10 LKS Iskra Iskrzyczyn 13 12 26:44
11 LKS Victoria Hażlach 13 12 14:22
12 LKS Orzeł Zabłocie 13 10 20:34
13 LKS Strażak Pielgrzymowice 13 8 16:40
14 KS Nierodzim 13 8 25:54

Piłka nożna - Klasa A (Podokręg Skoczów) - 2019/2020 

Runda rewanżowa

XIV kolejka - 04-05.04.2020, godz. 15:00
04.04.2020 - sobota
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Błękitni Pierściec
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Zryw Bąków
05.04.2020 - niedziela
LKS Pogórze - KS Nierodzim (godz. 11:00)
LKS Kończyce Małe - UKS APN Góral Istebna
LKS Olza Pogwizdów - LKS Victoria Hażlach
LKS Strażak Pielgrzymowice  - LKS Beskid Brenna
KP Beskid II Skoczów - LKS Iskra Iskrzyczyn
 
XV kolejka - 11 i 13.04.2020, godz. 15:00
11.04.2020 - sobota
LKS Zryw Bąków - LKS Pogórze
KS Nierodzim - LKS Strażak Pielgrzymowice
LKS Victoria Hażlach - UKS APN Góral Istebna
13.04.2020 - poniedziałek
LKS Beskid Brenna - LKS Orzeł Zabłocie (godz. 11:00)
LKS Błękitni Pierściec - LKS Olza Pogwizdów (godz. 11:00)
KP Beskid II Skoczów - LKS Kończyce Małe
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Błyskawica Kończyce Wlk
 
XVI kolejka - 18-19.04.2020, godz. 15:00
18.04.2020 - sobota
LKS Orzeł Zabłocie - KS Nierodzim
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - KP Beskid II Skoczów
19.04.2020 - niedziela
LKS Pogórze - LKS Iskra Iskrzyczyn (godz. 11:00)
LKS Kończyce Małe - LKS Victoria Hażlach
UKS APN Góral Istebna - LKS Błękitni Pierściec
LKS Olza Pogwizdów - LKS Beskid Brenna
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Zryw Bąków

XVII kolejka - 25-26.04.2020, godz. 16:00
25.04.2020 - sobota
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Kończyce Małe
LKS Zryw Bąków - LKS Orzeł Zabłocie
KS Nierodzim - LKS Olza Pogwizdów
26.04.2020 - niedziela
LKS Beskid Brenna - UKS APN Góral Istebna (godz. 11:00)
LKS Błękitni Pierściec - LKS Victoria Hażlach (godz. 11:00)
KP Beskid II Skoczów - LKS Pogórze
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Strażak Pielgrzymowice

XVIII kolejka - 02-03.05.2020, godz. 16:00
02.05.2020 - sobota
LKS Victoria Hażlach - LKS Beskid Brenna
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Iskra Iskrzyczyn
03.05.2020 - niedziela
LKS Pogórze - LKS Błyskawica Kończyce Wlk (godz. 11:00)
LKS Kończyce Małe - LKS Błękitni Pierściec
UKS APN Góral Istebna - KS Nierodzim
LKS Olza Pogwizdów - LKS Zryw Bąków
LKS Strażak Pielgrzymowice - KP Beskid II Skoczów

XIX kolejka - 09-10.05.2020, godz. 16:00
09.05.2020 - sobota
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Strażak Pielgrzymowice
LKS Zryw Bąków - UKS APN Góral Istebna
KS Nierodzim - LKS Victoria Hażlach
10.05.2020 - niedziela
LKS Beskid Brenna - LKS Błękitni Pierściec (godz. 11:00)
LKS Pogórze - LKS Kończyce Małe (godz. 11:00)
KP Beskid II Skoczów - LKS Orzeł Zabłocie
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Olza Pogwizdów

XX kolejka - 16.17.05.2020, godz. 16:00
16.05.2020 - sobota
LKS Victoria Hażlach - LKS Zryw Bąków
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Błyskawica Kończyce Wlk
17.05.2020 - niedziela
LKS Błękitni Pierściec - KS Nierodzim (godz. 11:00)
LKS Kończyce Małe - LKS Beskid Brenna
UKS APN Góral Istebna - LKS Iskra Iskrzyczyn
LKS Olza Pogwizdów - KP Beskid II Skoczów
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Pogórze
 
XXI kolejka - 23-24.05.2020, godz. 16:00
23.05.2020 - sobota
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Olza Pogwizdów
LKS Zryw Bąków - LKS Błękitni Pierściec
KS Nierodzim - LKS Beskid Brenna
24.05.2020 - niedziela
LKS Pogórze - LKS Orzeł Zabłocie (godz. 11:00)
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Kończyce Małe
KP Beskid II Skoczów - UKS APN Góral Istebna
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Victoria Hażlach

XXII kolejka - 30-31.05.2020, godz. 17:00
30.05.2020 - sobota
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Strażak Pielgrzymowice (godz. 16:00)
LKS Victoria Hażlach - KP Beskid II Skoczów
31.05.2020 - niedziela
LKS Beskid Brenna - LKS Zryw Bąków (godz. 11:00)
LKS Błękitni Pierściec - LKS Iskra Iskrzyczyn (godz. 11:00)
LKS Kończyce Małe - KS Nierodzim (godz. 16:00)
UKS APN Góral Istebna - LKS Błyskawica Kończyce Wlk
LKS Olza Pogwizdów - LKS Pogórze

XXIII kolejka - 06-07.06.2020, godz. 17:00
06.06.2020 - sobota
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Kończyce Małe (godz. 16:00)
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Victoria Hażlach
LKS Zryw Bąków - KS Nierodzim
07.06.2020 - niedziela
LKS Pogórze - UKS APN Góral Istebna (godz. 11:00)
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Olza Pogwizdów
KP Beskid II Skoczów - LKS Błękitni Pierściec
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Beskid Brenna

XXIV kolejka - 11.06.2020, godz. 17:00
LKS Beskid Brenna - KP Beskid II Skoczów (godz. 11:00)
LKS Błękitni Pierściec - LKS Błyskawica Kończyce Wlk (godz. 11:00)
LKS Kończyce Małe - LKS Zryw Bąków (godz. 16:00)
KS Nierodzim - LKS Iskra Iskrzyczyn
LKS Victoria Hażlach - LKS Pogórze
UKS APN Góral Istebna - LKS Strażak Pielgrzymowice
LKS Olza Pogwizdów - LKS Orzeł Zabłocie

XXV kolejka - 13.14.06.2020, godz. 17:00
13.06.2020 - sobota
LKS Orzeł Zabłocie - UKS APN Góral Istebna (godz. 16:00)
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Beskid Brenna
14.06.2020 - niedziela
LKS Pogórze - LKS Błękitni Pierściec (godz. 11:00)
LKS Olza Pogwizdów - LKS Kończyce Małe
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Victoria Hażlach
KP Beskid II Skoczów - KS Nierodzim
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Zryw Bąków

XXVI kolejka - 20-21.06.2020, godz. 17:00
20.06.2020 - sobota
LKS Zryw Bąków - KP Beskid II Skoczów
KS Nierodzim - LKS Błyskawica Kończyce Wlk
LKS Victoria Hażlach - LKS Orzeł Zabłocie
21.06.2020 - niedziela
LKS Beskid Brenna - LKS Pogórze (godz. 11:00)
LKS Błękitni Pierściec - LKS Strażak Pielgrzymowice (godz. 11:00)
LKS Kończyce Małe - LKS Iskra Iskrzyczyn (godz. 16:00)
UKS APN Góral Istebna  - LKS Olza Pogwizdów

---------------------------------------------------------


I kolejka - 03-04.08.2019
LKS Victoria Hażlach - LKS Olza Pogwizdów - 1:3
KS Nierodzim - LKS Pogórze - 0:8
LKS Zryw Bąków - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 2:1
LKS Błękitni Pierściec - LKS Orzeł Zabłocie - 3:2
LKS Beskid Brenna - LKS Strażak Pielgrzymowice - 1:0
UKS APN Góral Istebna - LKS Kończyce Małe - 1:2
LKS Iskra Iskrzyczyn - KP Beskid II Skoczów - 1:3

II kolejka - 10-11.08.2019
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Beskid Brenna - 2:2
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Iskra Iskrzyczyn - 5:2
LKS Pogórze - LKS Zryw Bąków - 6:0
LKS Kończyce Małe - KP Beskid II Skoczów - 0:2
LKS Strażak Pielgrzymowice - KS Nierodzim - 6:3
LKS Olza Pogwizdów - LKS Błękitni Pierściec - 2:2
UKS APN Góral Istebna - LKS Victoria Hażlach - 2:1

III kolejka - 17-18.08.2019
KS Nierodzim - LKS Orzeł Zabłocie - 4:4
LKS Zryw Bąków - LKS Strażak Pielgrzymowice - 0:0
LKS Błękitni Pierściec - UKS APN Góral Istebna - 2:6
LKS Beskid Brenna - LKS Olza Pogwizdów - 0:1
LKS Victoria Hażlach - LKS Kończyce Małe - 0:1
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Pogórze - 2:8
KP Beskid II Skoczów - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 1:1

IV kolejka - 24-25.08.2019
UKS APN Góral Istebna - LKS Beskid Brenna - 2:1
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Zryw Bąków - 1:1
LKS Pogórze - KP Beskid II Skoczów - 3:1
LKS Kończyce Małe - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 2:0
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Iskra Iskrzyczyn - 1:2
LKS Olza Pogwizdów - KS Nierodzim - 6:2
LKS Victoria Hażlach - LKS Błękitni Pierściec - 1:2

V kolejka - 31.08 - 01.09.2019
KS Nierodzim - UKS APN Góral Istebna - 0:5
LKS Zryw Bąków - LKS Olza Pogwizdów - 3:3
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Pogórze - 2:2
LKS Błękitni Pierściec - LKS Kończyce Małe - 1:5
LKS Beskid Brenna - LKS Victoria Hażlach - 1:2
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Orzeł Zabłocie - 7:4
KP Beskid II Skoczów - LKS Strażak Pielgrzymowice - 6:0

VI kolejka - 07-08.09.2019
LKS Orzeł Zabłocie - KP Beskid II Skoczów - 3:0 w.o. (w meczu 2:0)
LKS Błękitni Pierściec - LKS Beskid Brenna - 0:2
LKS Kończyce Małe - LKS Pogórze - 1:4
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 0:4
LKS Olza Pogwizdów - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:1
UKS APN Góral Istebna - LKS Zryw Bąków - 1:0
LKS Victoria Hażlach - KS Nierodzim - 1:1

VII kolejka - 14-15.09.2019
LKS Zryw Bąków - LKS Victoria Hażlach - 1:1
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Orzeł Zabłocie - 4:1
LKS Beskid Brenna - LKS Kończyce Małe - 2:2
LKS Pogórze - LKS Strażak Pielgrzymowice - 7:0
KS Nierodzim - LKS Błękitni Pierściec - 1:7
LKS Iskra Iskrzyczyn - UKS APN Góral Istebna - 3:4
KP Beskid II Skoczów - LKS Olza Pogwizdów - 6:3

VIII kolejka - 21-22.09.2019
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Pogórze - 0:2
LKS Błękitni Pierściec - LKS Zryw Bąków - 4:4
LKS Kończyce Małe - LKS Strażak Pielgrzymowice - 7:1
LKS Beskid Brenna - KS Nierodzim - 3:1
LKS Olza Pogwizdów - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 0:3
UKS APN Góral Istebna - KP Beskid II Skoczów - 4:0
LKS Victoria Hażlach - LKS Iskra Iskrzyczyn - 0:2

IX kolejka - 28-29.09.2019
KS Nierodzim - LKS Kończyce Małe - 0:5
LKS Zryw Bąków - LKS Beskid Brenna - 1:0
LKS Pogórze - LKS Olza Pogwizdów - 2:1
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Błękitni Pierściec - 0:4
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - UKS APN Góral Istebna - 0:2
KP Beskid II Skoczów - LKS Victoria Hażlach - 2:1
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Orzeł Zabłocie - 2:0

X kolejka - 05-06.10.2019
KS Nierodzim - LKS Zryw Bąków - 8:1
LKS Błękitni Pierściec - KP Beskid II Skoczów - 1:0
LKS Beskid Brenna - LKS Iskra Iskrzyczyn - 5:2
LKS Kończyce Małe - LKS Orzeł Zabłocie - 3:0
LKS Olza Pogwizdów - LKS Strażak Pielgrzymowice - 1:1
UKS APN Góral Istebna - LKS Pogórze - 2:5
LKS Victoria Hażlach - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - przełożony na 03.11

XI kolejka - 12-13.10.2019
LKS Zryw Bąków - LKS Kończyce Małe - 1:2
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Błękitni Pierściec - 3:2
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Olza Pogwizdów - 1:0
LKS Pogórze - LKS Victoria Hażlach - 4:0
LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim - 1:5
KP Beskid II Skoczów - LKS Beskid Brenna - 2:2
LKS Strażak Pielgrzymowice - UKS APN Góral Istebna - 3:4

XII kolejka - 19-20.10.2019
KS Nierodzim - KP Beskid II Skoczów - 0:2
LKS Zryw Bąków - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:1
LKS Błękitni Pierściec - LKS Pogórze - 2:4
UKS APN Góral Istebna - LKS Orzeł Zabłocie - 4:0
LKS Beskid Brenna - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 0:4 (w Kończycach)
LKS Kończyce Małe - LKS Olza Pogwizdów - 2:3
LKS Victoria Hażlach - LKS Strażak Pielgrzymowice - 3:1

XIII kolejka - 26-27.10.2019
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - KS Nierodzim - 5:0
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Victoria Hażlach - 2:2
LKS Pogórze - LKS Beskid Brenna - 4:0
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Kończyce Małe - 2:1
KP Beskid II Skoczów - LKS Zryw Bąków - 2:5
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Błękitni Pierściec - 1:2
LKS Olza Pogwizdów - UKS APN Góral Istebna - 1:2

Przełożony mecz X kolejki - 03.11.2019
LKS Victoria Hażlach - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 1:0

 Klasa A ( Skoczów - grupa I)

runda wstępna -- 2019/2020

. . m pkt bramki
1 CKS Piast Cieszyn 14 38 94:12
2 LKS Victoria Hażlach 14 34 37:17
3 LKS Olza Pogwizdów 15 26 49:37
4 LKS Kończyce Małe 14 23 37:31
5 LKS Błękitni Pierściec 14 22 30:35
6 KS Nierodzim 14 15 20:28
7 LKS Iskra Iskrzyczyn 14 13 44:36
8 GKS Kaczyce 14 7 26:67
9 MKS Promyk Golasowice 13 0 3:77

 



Komentarze

  • Brzoza
    2020-06-30 13:12
    Przyjdź i posprzątaj ale najpierw się przedstaw :)
    Kibic
    2020-06-27 17:44
    Jaki syf w Iskrze był taki jest 😂
    Grajek:)
    2020-05-15 18:19
    Startujemy z treningami!!;)
    Iskry lecą:)
    2019-07-25 09:24
    Podoba mi się ta nowa stronka:)
    Bitcoin
    2019-06-24 21:43
    Wiadomo :)...Co tam Nierodzim, Ochaby i inni...Ważne żeby w Iskrze Iskrzyło:)))
    Euro
    2019-06-24 18:44
    Bo 3 awansują
    Dolar:)
    2019-06-23 15:51
    Taaa przeskoczył... i o płotek się potknął w tym biegu:)
    Zatroskany
    2019-06-17 17:10
    No i Nierodzim przeskoczył.. :(
    Do kibicowania !
    2019-05-10 16:58
    Ponoć iskry polecą :)
    Kibic
    2019-05-05 20:37
    Brawo Pany !!!
    Powodzenia!!!
    2018-07-03 20:39
    Ten sezon należy do Iskry:)
    widz
    2018-06-17 13:03
    W kolejnym sezonie będzie lepiej...
    kibic
    2017-08-24 19:31
    Niezły wynik Kaczyc: 0:43
    życzliwy
    2017-06-19 15:11
    Panowie CR7 jest do wzięcia :)
    widz
    2017-04-09 17:39
    Pierwszy punkt na koncie w tym sezonie.
    kibic nr. 2
    2016-10-08 11:06
    było minęło - czekamy na info o karach :) a póki co - ISKRA do boju !
    Kibic
    2016-10-05 17:07
    Czy wszyscy piłkarze klubu zachowują się tak jak Bartosz Popiołek podczas ostaniego meczu? Czy takie zachowanie jest normą w tym klubie? Wstyd dla całej druzyny!
    ktoś
    2016-10-03 21:02
    Mam nadzieję,ze OZPN tego buraka zdyskwalifikuje dożywotnio.Widać ,że naprawdę nie potrafi grać bo jest cieniutki więc czym innym chce zabłysnąć
    kibic
    2016-10-03 17:55
    zachowanie bardzo niesportowe, ale z tego co widać i słychać na nagraniu to prowokatorem był zawodnik z Zabłocia, który potem jeszcze symuluje..
    robo
    2016-10-03 16:08
    To zwierze od was chyba zadowolone ? Sławę osiągnął
    kibic
    2016-10-03 15:26
    w rozwinięciu ostatniej aktualności filmik - poszło niestety w świat
    admin
    2016-09-25 14:35
    chyba wszystko działa..
    admin
    2016-09-25 14:32
    pierwszy komentarz testowy :)
Dodaj komentarz
Uzupełnij małymi literami (antyspam)
LKS Iskrzyczyn
Najczęściej czytane
Wizyty:
Dziś: 3Wszystkie: 156464
LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim - 5:2 LKS Victoria Hażlach - LKS Iskra Iskrzyczyn - 4:2 LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:0 LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim - 1:1 [2020r]