wydarzenia

Klasa A (Podokręg Skoczów) - 2021/2022

SENIORZY » Klasa A (Podokręg Skoczów) - 2021/2022

Klasa A (Podokręg Skoczów) - 2021/2022

 

. . m pkt bramki
1 UKS APN Góral Istebna 22 56 89:16
2 LKS 99 Pruchna 22 53 71:32
3 LKS Błyskawica Kończyce Wielkie 22 45 54:21
4 LKS Victoria Hażlach 22 39 57:32
5 LKS Beskid Brenna 22 36 65:32
6 LKS Strażak Dębowiec 22 35 45:45
7 LKS Kończyce Małe 22 33 50:39
8 LKS Iskra Iskrzyczyn 22 31 56:61
9 LKS Goleszów 22 24 48:65
10 LKS Olza Pogwizdów 22 22 48:64
11 LKS Błękitni Pierściec 22 22 40:68
12 LKS Orzeł Zabłocie 22 16 26:76
13 LKS Rudnik 22 3 15:106
- KS Nierodzim 22 24 39:46

 


Terminarz rozgrywek

I kolejka - 14-15.08.2021
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Kończyce Małe - 1:1
LKS Goleszów - LKS Olza Pogwizdów - 0:3
LKS Beskid Brenna - LKS Victoria Hażlach - 0:2
KS Nierodzim - LKS Rudnik - 7:1
UKS APN Góral Istebna - LKS 99 Pruchna - 7:0
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Błękitni Pierściec - 7:2
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Strażak Dębowiec - 2:4

II kolejka - 21-22.08.2021
LKS Olza Pogwizdów - LKS Orzeł Zabłocie - 5:0
LKS Strażak Dębowiec - LKS Beskid Brenna - 2:2
LKS 99 Pruchna - LKS Błękitni Pierściec - 2:0
LKS Kończyce Małe - LKS Iskra Iskrzyczyn - 1:2
LKS Rudnik - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 0:6
LKS Victoria Hażlach - KS Nierodzim - 2:1
UKS APN Góral Istebna - LKS Goleszów - 4:2

III kolejka - 28-29.08.2021
LKS Goleszów - LKS 99 Pruchna - 4:6
LKS Beskid Brenna - LKS Olza Pogwizdów - 4:4
KS Nierodzim - LKS Strażak Dębowiec - 2:3
LKS Błękitni Pierściec - LKS Kończyce Małe - 0:3
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Victoria Hażlach - 3:1
LKS Orzeł Zabłocie - UKS APN Góral Istebna - 0:6
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Rudnik - 7:1

IV kolejka - 04-05.09.2021
LKS Strażak Dębowiec - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 2:1
LKS Victoria Hażlach - LKS Iskra Iskrzyczyn - 6:1
UKS APN Góral Istebna - LKS Beskid Brenna - 2:0
LKS Olza Pogwizdów - KS Nierodzim - 2:4
LKS Goleszów - LKS Orzeł Zabłocie - 6:1 (w Zabłociu)
LKS 99 Pruchna - LKS Kończyce Małe - 5:0
LKS Rudnik - LKS Błękitni Pierściec - 1:2

V kolejka - 11-12.09.2021
KS Nierodzim - UKS APN Góral Istebna - 1:0
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Olza Pogwizdów - 3:0
LKS Beskid Brenna - LKS Goleszów - 1:3
LKS Błękitni Pierściec - LKS Victoria Hażlach - 2:2
LKS Orzeł Zabłocie - LKS 99 Pruchna - 1:7
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Strażak Dębowiec - 0:0
LKS Kończyce Małe - LKS Rudnik - 4:0

VI kolejka - 18-19.09.2021
LKS Strażak Dębowiec - LKS Błękitni Pierściec - 5:2
LKS Olza Pogwizdów - LKS Iskra Iskrzyczyn - 0:2
LKS Goleszów - KS Nierodzim - 0:4
LKS Victoria Hażlach - LKS Kończyce Małe - 1:3
LKS 99 Pruchna - LKS Rudnik - 11:1
UKS APN Góral Istebna - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 1:1
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Beskid Brenna - 1:3

VII kolejka - 25-26.09.2021
LKS Beskid Brenna - LKS 99 Pruchna - 3:0
KS Nierodzim - LKS Orzeł Zabłocie - 4:0
LKS Błękitni Pierściec - LKS Olza Pogwizdów - 2:3
LKS Iskra Iskrzyczyn - UKS APN Góral Istebna - 2:4
LKS Kończyce Małe - LKS Strażak Dębowiec- 7:3
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Goleszów - 1:0
LKS Rudnik - LKS Victoria Hażlach - 0:5

VIII kolejka - 02-03.10.2021
LKS Strażak Dębowiec - LKS Rudnik - 1:0
LKS Olza Pogwizdów - LKS Kończyce Małe - 2:4
LKS Goleszów - LKS Iskra Iskrzyczyn - 1:1
LKS Beskid Brenna - KS Nierodzim - 2:2
LKS 99 Pruchna - LKS Victoria Hażlach - 4:2
UKS APN Góral Istebna - LKS Błękitni Pierściec - 5:1
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 0:3

IX kolejka - 09-10.10.2021
LKS Victoria Hażlach - LKS Strażak Dębowiec - 4:1
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Orzeł Zabłocie - 3:1
KS Nierodzim - LKS 99 Pruchna - 2:3
LKS Błękitni Pierściec - LKS Goleszów - 4:0
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Beskid Brenna - 1:1
LKS Kończyce Małe - UKS APN Góral Istebna - 0:0
LKS Rudnik - LKS Olza Pogwizdów - 1:3

X kolejka - 16-17.10.2021
LKS Olza Pogwizdów - LKS Victoria Hażlach - 1:0
LKS Goleszów - LKS Kończyce Małe - 2:1
LKS Beskid Brenna - LKS Iskra Iskrzyczyn - 5:1
KS Nierodzim - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 2:1
LKS 99 Pruchna - LKS Strażak Dębowiec - 4:1
UKS APN Góral Istebna - LKS Rudnik - 9:0
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Błękitni Pierściec - 1:6

XI kolejka - 23-24.10.2021
LKS Victoria Hażlach - UKS APN Góral Istebna - 1:2
LKS Strażak Dębowiec - LKS Olza Pogwizdów - 2:1
LKS Błękitni Pierściec - LKS Beskid Brenna - 0:6
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS 99 Pruchna - 0:0
LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim - 1:6
LKS Kończyce Małe - LKS Orzeł Zabłocie - 8:2
LKS Rudnik - LKS Goleszów - 0:2

XII kolejka - 30-31.10.2021
LKS Beskid Brenna - LKS Kończyce Małe - 2:2
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Iskra Iskrzyczyn - 3:2
KS Nierodzim - LKS Błękitni Pierściec - 2:2
LKS 99 Pruchna - LKS Olza Pogwizdów - 2:0
UKS APN Góral Istebna - LKS Strażak Dębowiec - 7:0
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Rudnik - 3:0
LKS Victoria Hażlach - LKS Goleszów - przełożony na 21.11

XIII kolejka - 06-07.11.2021
LKS Strażak Dębowiec - LKS Goleszów - 3:0
LKS Victoria Hażlach - LKS Orzeł Zabłocie - 6:1
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS 99 Pruchna - 1:3
LKS Kończyce Małe - KS Nierodzim - 2:2
LKS Olza Pogwizdów - UKS APN Góral Istebna - 0:7
LKS Błękitni Pierściec - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 0:2
LKS Rudnik - LKS Beskid Brenna - 0:10

Przełożony mecz XII kolejki - 21.11.2021
LKS Victoria Hażlach - LKS Goleszów - 5:1

Runda rewanżowa

XIV kolejka - 02-03.04.2022
LKS Olza Pogwizdów - LKS Goleszów (02.04, godz. 15:00)
LKS Strażak Dębowiec - LKS Orzeł Zabłocie (02.04, godz. 15:00)
LKS Błękitni Pierściec - LKS Iskra Iskrzyczyn (03.04, godz. 11:00)
LKS Victoria Hażlach - LKS Beskid Brenna (03.04, godz. 15:00)
LKS 99 Pruchna - UKS APN Góral Istebna (03.04, godz. 15:00)
LKS Rudnik - KS Nierodzim (03.04, godz. 15:00)
LKS Kończyce Małe - LKS Błyskawica Kończyce Wlk (03.04, godz. 15:00)

XV kolejka - 09-10.04.2022
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Rudnik (09.04, godz. 15:00)
LKS Beskid Brenna - LKS Strażak Dębowiec (09.04, godz. 15:00)
LKS Goleszów - UKS APN Góral Istebna (09.04, godz. 15:00)
LKS Błękitni Pierściec - LKS 99 Pruchna (10.04, godz. 11:00)
KS Nierodzim - LKS Victoria Hażlach (10.04, godz. 11:00)
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Kończyce Małe (10.04, godz. 15:00)
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Olza Pogwizdów (10.04, godz. 15:00)

XVI kolejka - 16 i 18.04.2022
LKS 99 Pruchna - LKS Goleszów (16.04, godz. 13:00)
LKS Olza Pogwizdów - LKS Beskid Brenna (16.04, godz. 15:00)
LKS Strażak Dębowiec - KS Nierodzim (16.04, godz. 15:00)
UKS APN Góral Istebna - LKS Orzeł Zabłocie (18.04, godz. 15:00)
LKS Victoria Hażlach - LKS Błyskawica Kończyce Wlk (18.04, godz. 15:00)
LKS Rudnik - LKS Iskra Iskrzyczyn (18.04, godz. 15:00)
LKS Kończyce Małe - LKS Błękitni Pierściec (18.04, godz. 15:00)

XVII kolejka - 23-24.04.2022
LKS Beskid Brenna - UKS APN Góral Istebna (23.04, godz. 16:00)
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Strażak Dębowiec (23.04, godz. 16:00)
LKS Błękitni Pierściec - LKS Rudnik (24.04, godz. 11:00)
KS Nierodzim - LKS Olza Pogwizdów (24.04, godz. 11:00)
LKS Kończyce Małe - LKS 99 Pruchna (24.04, godz. 16:00)
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Victoria Hażlach (24.04, godz. 16:00)
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Goleszów (24.04, godz. 16:00)

XVIII kolejka - 30.04 - 01.05.2022
LKS Goleszów - LKS Beskid Brenna (30.04, godz. 16:00)
LKS Olza Pogwizdów - LKS Błyskawica Kończyce Wlk (30.04, godz. 16:00)
LKS Strażak Dębowiec - LKS Iskra Iskrzyczyn (30.04, godz. 16:00)
LKS 99 Pruchna - LKS Orzeł Zabłocie (01.05, godz. 16:00)
UKS APN Góral Istebna - KS Nierodzim (01.05, godz. 16:00)
LKS Victoria Hażlach - LKS Błękitni Pierściec (01.05, godz. 16:00)
LKS Rudnik - LKS Kończyce Małe (01.05, godz. 16:00)

XIX kolejka - 03.05.2022
LKS Błękitni Pierściec - LKS Strażak Dębowiec (godz. 11:00)
KS Nierodzim - LKS Goleszów (godz. 11:00)
LKS Rudnik - LKS 99 Pruchna (godz. 16:00)
LKS Kończyce Małe - LKS Victoria Hażlach (godz. 16:00)
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Olza Pogwizdów (godz. 16:00)
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - UKS APN Góral Istebna (godz. 16:00)
LKS Beskid Brenna - LKS Orzeł Zabłocie (godz. 16:00)

XX kolejka - 07-08.05.2022
LKS Goleszów - LKS Błyskawica Kończyce Wlk (07.05, godz. 16:00)
LKS Olza Pogwizdów - LKS Błękitni Pierściec (07.05, godz. 16:00)
LKS Strażak Dębowiec - LKS Kończyce Małe (07.05, godz. 16:00)
LKS 99 Pruchna - LKS Beskid Brenna (08.05, godz. 16:00)
LKS Orzeł Zabłocie - KS Nierodzim (08.05, godz. 16:00)
UKS APN Góral Istebna - LKS Iskra Iskrzyczyn (08.05, godz. 16:00)
LKS Victoria Hażlach - LKS Rudnik (08.05, godz. 16:00)

XXI kolejka - 14-15.05.2022
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Orzeł Zabłocie (14.05, godz. 16:00)
LKS Błękitni Pierściec - UKS APN Góral Istebna (15.05, godz. 11:00)
KS Nierodzim - LKS Beskid Brenna (15.05, godz. 11:00)
LKS Victoria Hażlach - LKS 99 Pruchna (15.05, godz. 16:00)
LKS Rudnik - LKS Strażak Dębowiec (15.05, godz. 16:00)
LKS Kończyce Małe - LKS Olza Pogwizdów (15.05, godz. 16:00)
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Goleszów (15.05, godz. 16:00)

XXII kolejka - 21-22.05.2022
LKS Beskid Brenna - LKS Błyskawica Kończyce Wlk (21.05, godz. 16:00)
LKS Goleszów - LKS Błękitni Pierściec (21.05, godz. 16:00)
LKS Olza Pogwizdów - LKS Rudnik (21.05, godz. 16:00)
LKS Strażak Dębowiec - LKS Victoria Hażlach (21.05, godz. 16:00)
LKS 99 Pruchna - KS Nierodzim (22.05, godz. 16:00)
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Iskra Iskrzyczyn (22.05, godz. 16:00)
UKS APN Góral Istebna - LKS Kończyce Małe (22.05, godz. 16:00)

XXIII kolejka - 28-29.05.2022
LKS Strażak Dębowiec - LKS 99 Pruchna (28.05, godz. 17:00)
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - KS Nierodzim (28.05, godz. 17:00)
LKS Błękitni Pierściec - LKS Orzeł Zabłocie (29.05, godz. 11:00)
LKS Kończyce Małe - LKS Goleszów (29.05, godz. 16:00)
LKS Victoria Hażlach - LKS Olza Pogwizdów (29.05, godz. 17:00)
LKS Rudnik - UKS APN Góral Istebna (29.05, godz. 17:00)
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Beskid Brenna (29.05, godz. 17:00)

XXIV kolejka - 04-05.06.2022
LKS Beskid Brenna - LKS Błękitni Pierściec (04.06, godz. 16:00)
LKS Goleszów - LKS Rudnik (04.06, godz. 16:00)
LKS Olza Pogwizdów - LKS Strażak Dębowiec (04.06, godz. 16:00)
KS Nierodzim - LKS Iskra Iskrzyczyn (05.06, godz. 11:00)
LKS 99 Pruchna - LKS Błyskawica Kończyce Wlk (05.06, godz. 16:00)
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Kończyce Małe (05.06, godz. 17:00)
UKS APN Góral Istebna - LKS Victoria Hażlach (05.06, godz. 17:00)

XXV kolejka - 11-12.06.2022
LKS Goleszów - LKS Victoria Hażlach (11.06, godz. 16:00)
LKS Olza Pogwizdów - LKS 99 Pruchna (11.06, godz. 16:00)
LKS Strażak Dębowiec - UKS APN Góral Istebna (11.06, godz. 17:00)
LKS Błękitni Pierściec - KS Nierodzim (12.06, godz. 11:00)
LKS Kończyce Małe - LKS Beskid Brenna (12.06, godz. 16:00)
LKS Rudnik - LKS Orzeł Zabłocie (12.06, godz. 17:00)
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Błyskawica Kończyce Wlk (12.06, godz. 17:00)

XXVI kolejka - 18-19.06.2022
LKS Beskid Brenna - LKS Rudnik (18.06, godz. 16:00)
LKS Goleszów - LKS Strażak Dębowiec (18.06, godz. 16:00)
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Błękitni Pierściec (18.06, godz. 17:00)
KS Nierodzim - LKS Kończyce Małe (19.06, godz. 11:00)
LKS 99 Pruchna - LKS Iskra Iskrzyczyn (19.06, godz. 16:00)
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Victoria Hażlach (19.06, godz. 17:00)
UKS APN Góral Istebna - LKS Olza Pogwizdów (19.06, godz. 17:00)

Klasa A (Podokręg Skoczów) - 2021/2022

 

. . m pkt bramki
1 UKS APN Góral Istebna 22 56 89:16
2 LKS 99 Pruchna 22 53 71:32
3 LKS Błyskawica Kończyce Wielkie 22 45 54:21
4 LKS Victoria Hażlach 22 39 57:32
5 LKS Beskid Brenna 22 36 65:32
6 LKS Strażak Dębowiec 22 35 45:45
7 LKS Kończyce Małe 22 33 50:39
8 LKS Iskra Iskrzyczyn 22 31 56:61
9 LKS Goleszów 22 24 48:65
10 LKS Olza Pogwizdów 22 22 48:64
11 LKS Błękitni Pierściec 22 22 40:68
12 LKS Orzeł Zabłocie 22 16 26:76
13 LKS Rudnik 22 3 15:106
- KS Nierodzim 22 24 39:46

 



Komentarze

  • Kibic
    2022-05-15 19:19
    6 : 6 - działo się dzisiaj
    Kolo
    2022-01-09 12:30
    Kiedy ruszacie z okresem przygotowawczym?
    Obserwator
    2021-06-28 16:35
    Statystyki pokazują co innego - tylko 12 straconych bramek
    komandos
    2021-05-21 16:26
    Najgorszy zdecydowanie bramkarz w waszej drużynie pozdrawiam
    Tygrys
    2021-04-23 13:01
    Kto tam teraz został gwiazdą w iskrze 😁😁😁
    Tygrys
    2021-04-23 13:00
    Kto tam teraz został gwiazdą w iskrze 😁😁😁
    Iczyn
    2021-02-20 22:41
    W poniedziałek (22.02) orlik Miedzyswiec, środa i piątek sparingi Kaczyce. Później pewnie wtorki i czwartki Ale zmienia się to na bieżąco
    Kolo
    2021-02-13 22:57
    W jakie dni trenuje iskra i gdzie?
    Brzoza
    2020-06-30 13:12
    Przyjdź i posprzątaj ale najpierw się przedstaw :)
    Kibic
    2020-06-27 17:44
    Jaki syf w Iskrze był taki jest 😂
    Grajek:)
    2020-05-15 18:19
    Startujemy z treningami!!;)
    Iskry lecą:)
    2019-07-25 09:24
    Podoba mi się ta nowa stronka:)
    Bitcoin
    2019-06-24 21:43
    Wiadomo :)...Co tam Nierodzim, Ochaby i inni...Ważne żeby w Iskrze Iskrzyło:)))
    Euro
    2019-06-24 18:44
    Bo 3 awansują
    Dolar:)
    2019-06-23 15:51
    Taaa przeskoczył... i o płotek się potknął w tym biegu:)
    Zatroskany
    2019-06-17 17:10
    No i Nierodzim przeskoczył.. :(
    Do kibicowania !
    2019-05-10 16:58
    Ponoć iskry polecą :)
    Kibic
    2019-05-05 20:37
    Brawo Pany !!!
    Powodzenia!!!
    2018-07-03 20:39
    Ten sezon należy do Iskry:)
    widz
    2018-06-17 13:03
    W kolejnym sezonie będzie lepiej...
    kibic
    2017-08-24 19:31
    Niezły wynik Kaczyc: 0:43
    życzliwy
    2017-06-19 15:11
    Panowie CR7 jest do wzięcia :)
    widz
    2017-04-09 17:39
    Pierwszy punkt na koncie w tym sezonie.
    kibic nr. 2
    2016-10-08 11:06
    było minęło - czekamy na info o karach :) a póki co - ISKRA do boju !
    Kibic
    2016-10-05 17:07
    Czy wszyscy piłkarze klubu zachowują się tak jak Bartosz Popiołek podczas ostaniego meczu? Czy takie zachowanie jest normą w tym klubie? Wstyd dla całej druzyny!
    ktoś
    2016-10-03 21:02
    Mam nadzieję,ze OZPN tego buraka zdyskwalifikuje dożywotnio.Widać ,że naprawdę nie potrafi grać bo jest cieniutki więc czym innym chce zabłysnąć
    kibic
    2016-10-03 17:55
    zachowanie bardzo niesportowe, ale z tego co widać i słychać na nagraniu to prowokatorem był zawodnik z Zabłocia, który potem jeszcze symuluje..
    robo
    2016-10-03 16:08
    To zwierze od was chyba zadowolone ? Sławę osiągnął
    kibic
    2016-10-03 15:26
    w rozwinięciu ostatniej aktualności filmik - poszło niestety w świat
    admin
    2016-09-25 14:35
    chyba wszystko działa..
    admin
    2016-09-25 14:32
    pierwszy komentarz testowy :)
Dodaj komentarz
Uzupełnij małymi literami (antyspam)
LKS Iskrzyczyn
Najczęściej czytane
Wizyty:
Dziś: 11Wszystkie: 192017
LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim - 5:2 LKS Victoria Hażlach - LKS Iskra Iskrzyczyn - 4:2 LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:0 LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim - 1:1 [2020r]