Wyniki i tabela 2015/2016

SENIORZY » Archiwum » Wyniki i tabela 2015/2016

• Piłka nożna - Klasa B (Podokręg Skoczów) -- 2015/2016 


..mpktbramkiu siebiena wyjeździe
1LKS Strażak Pielgrzymowice205097:2810-0-0 (58:13)6-2-2 (39:15)
2LKS Strażak Dębowiec204451:219-1-0 (27:7)5-1-4 (24:14)
3LKS Pogórze204069:325-4-1 (44:15)7-0-3 (25:17)
4LKS Błękitni Pierściec203665:326-1-3 (41:14)5-2-3 (24:18)
5LKS Iskra Iskrzyczyn203450:336-2-2 (25:17)4-2-4 (25:16)
6LKS Spójnia Górki Wielkie202756:453-4-3 (24:17)5-0-5 (32:28)
7LKS Victoria-Polifarb Hażlach202442:613-1-6 (25:32)4-2-4 (17:29)
8KS Nierodzim202132:455-0-5 (22:21)1-3-6 (10:24)
9LKS Rudnik201331:803-0-7 (15:36)1-1-8 (16:44)
10MKS Promyk Golasowice201225:642-2-6 (14:27)1-1-8 (11:37)
11KS Brzezówka201229:1063-2-5 (20:32)0-1-9 (9:74)

 

I kolejka - 15-16.08.2015
LKS Strażak Dębowiec - LKS Rudnik - 3:0
LKS Spójnia Górki Wlk - LKS Błękitni Pierściec - 1:2
KS Brzezówka - KS Nierodzim - 3:0 w.o. (w meczu 3:1)
LKS Victoria-Polifarb Hażlach - LKS Strażak Pielgrzymowice - 1:4
MKS Promyk Golasowice - LKS Pogórze - 1:3
LKS Iskra Iskrzyczyn - pauzował

II kolejka - 23.08.2015
LKS Pogórze - LKS Strażak Dębowiec - 1:1
KS Nierodzim - LKS Spójnia Górki Wielkie - 0:3 w.o. (w meczu 2:0)
LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Brzezówka - 4:1
LKS Błękitni Pierściec - MKS Promyk Golasowice - 8:0
LKS Rudnik - LKS Victoria-Polifarb Hażlach - 1:2
LKS Strażak Pielgrzymowice - pauzował

III kolejka - 29-30.08.2015
LKS Strażak Dębowiec - LKS Błękitni Pierściec - 2:1
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Iskra Iskrzyczyn - 1:1
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Rudnik - 4:3
LKS Victoria-Polifarb Hażlach - LKS Pogórze - 1:3
MKS Promyk Golasowice - KS Nierodzim - 2:4
KS Brzezówka - pauzował

IV kolejka - 06.09.2015
LKS Pogórze - LKS Strażak Pielgrzymowice - 0:4
KS Nierodzim - LKS Strażak Dębowiec - 0:2
KS Brzezówka - LKS Spójnia Górki Wielkie - 1:6
LKS Iskra Iskrzyczyn - MKS Promyk Golasowice - 4:1
LKS Błękitni Pierściec - LKS Victoria-Polifarb Hażlach - 3:4
LKS Rudnik - pauzował

V kolejka - 12-13.09.2015
LKS Strażak Dębowiec - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:1
LKS Rudnik - LKS Pogórze - 1:0
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Błękitni Pierściec - 4:1
LKS Victoria-Polifarb Hażlach - KS Nierodzim - 2:2
MKS Promyk Golasowice - KS Brzezówka - 1:0
LKS Spójnia Górki Wielkie - pauzował

VI kolejka - 19-20.09.2015
LKS Strażak Dębowiec - KS Brzezówka - 8:1 
LKS Spójnia Górki Wielkie - MKS Promyk Golasowice - 3:0
KS Nierodzim - LKS Strażak Pielgrzymowice - 2:6
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Victoria-Polifarb Hażlach - 1:2
LKS Błękitni Pierściec - LKS Rudnik - 2:3
LKS Pogórze - pauzował

VII kolejka - 26-27.09.2015
LKS Strażak Dębowiec - LKS Spójnia Górki Wielkie - 4:2
LKS Pogórze - LKS Błękitni Pierściec - 2:2
LKS Rudnik - KS Nierodzim - 2:0
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Iskra Iskrzyczyn - 4:3
LKS Victoria-Polifarb Hażlach - KS Brzezówka - 5:2
MKS Promyk Golasowice - pauzował

VIII kolejka - 04.10.2015
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Victoria-Polifarb Hażlach - 3:0
LKS Strażak Pielgrzymowice - KS Brzezówka - 13:1
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Rudnik - 3:1
KS Nierodzim - LKS Pogórze - 2:4
MKS Promyk Golasowice - LKS Strażak Dębowiec - 3:0 w.o.
LKS Błękitni Pierściec - pauzował

IX kolejka - 11.10.2015
LKS Pogórze - LKS Iskra Iskrzyczyn - 1:0
LKS Błękitni Pierściec - KS Nierodzim - 3:0
LKS Rudnik - KS Brzezówka - 5:0
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Spójnia Górki Wielkie - 4:0
LKS Victoria-Polifarb Hażlach - MKS Promyk Golasowice - 4:2
LKS Strażak Dębowiec - pauzował

X kolejka - 17-18.10.2015
LKS Strażak Dębowiec - LKS Victoria-Polifarb Hażlach - 1:1
LKS Pogórze - KS Brzezówka - 21:1
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Rudnik - 8:2
MKS Promyk Golasowice - LKS Strażak Pielgrzymowice - 1:5
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Błękitni Pierściec - 2:1
KS Nierodzim - pauzował

XI kolejka - 24-25.10.2015
KS Nierodzim - LKS Iskra Iskrzyczyn - 4:2
LKS Pogórze - LKS Spójnia Górki Wielkie - 3:0
LKS Błękitni Pierściec - KS Brzezówka - 13:0
LKS Rudnik - MKS Promyk Golasowice - 1:3
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Strażak Dębowiec - 4:2
LKS Victoria-Polifarb Hażlach - pauzował

Runda rewanżowa

XII kolejka - 10.04.2016
LKS Pogórze - MKS Promyk Golasowice - 3:1
LKS Błękitni Pierściec - LKS Spójnia Górki Wielkie - 5:2
KS Nierodzim - KS Brzezówka - 1:0
LKS Rudnik - LKS Strażak Dębowiec - 0:5
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Victoria-Polifarb Hażlach - 8:0
LKS Iskra Iskrzyczyn - pauzował

XIII kolejka - 16-17.04.2016
LKS Strażak Dębowiec - LKS Pogórze - 2:1
LKS Spójnia Górki Wielkie - KS Nierodzim - 2:2
LKS Victoria-Polifarb Hażlach - LKS Rudnik - 5:3
MKS Promyk Golasowice - LKS Błękitni Pierściec - 0:2
KS Brzezówka - LKS Iskra Iskrzyczyn - 0:3
LKS Strażak Pielgrzymowice - pauzował

XIV kolejka - 24.04.2016
LKS Pogórze - LKS Victoria-Polifarb Hażlach - 3:3
KS Nierodzim - MKS Promyk Golasowice - 4:0
LKS Błękitni Pierściec - LKS Strażak Dębowiec - 2:1
LKS Rudnik - LKS Strażak Pielgrzymowice - 1:9
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Spójnia Górki Wielkie - 4:4
KS Brzezówka - pauzował

XV kolejka - 30.04 - 01.05.2016
LKS Strażak Dębowiec - KS Nierodzim - 2:0
LKS Spójnia Górki Wielkie - KS Brzezówka - 3:3
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Pogórze - 8:1
LKS Victoria-Polifarb Hażlach - LKS Błękitni Pierściec - 2:5
MKS Promyk Golasowice - LKS Iskra Iskrzyczyn - 0:6
LKS Rudnik - pauzował

XVI kolejka - 08.05.2016
LKS Pogórze - LKS Rudnik - 8:1
LKS Błękitni Pierściec - LKS Strażak Pielgrzymowice - 3:1
KS Nierodzim - LKS Victoria-Polifarb Hażlach - 4:2
KS Brzezówka - MKS Promyk Golasowice - 2:2
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Strażak Dębowiec - 2:1
LKS Spójnia Górki Wielkie - pauzował

XVII kolejka - 15.05.2016
KS Brzezówka - LKS Strażak Dębowiec - 0:6
LKS Rudnik - LKS Błękitni Pierściec - 1:5
LKS Strażak Pielgrzymowice - KS Nierodzim - 2:0
LKS Victoria-Polifarb Hażlach - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:4
MKS Promyk Golasowice - LKS Spójnia Górki Wielkie - 3:3
LKS Pogórze - pauzował

XVIII kolejka - 22.05.2016
LKS Błękitni Pierściec - LKS Pogórze - 1:2
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Strażak Dębowiec - 1:2
KS Nierodzim - LKS Rudnik - 4:0
KS Brzezówka - LKS Victoria-Polifarb Hażlach - 3:1
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Strażak Pielgrzymowice - 1:1
MKS Promyk Golasowice - pauzował

XIX kolejka - 28-29.05.2016
LKS Strażak Dębowiec - MKS Promyk Golasowice - 1:0
LKS Pogórze - KS Nierodzim - 2:2
KS Brzezówka - LKS Strażak Pielgrzymowice - 2:7
LKS Rudnik - LKS Iskra Iskrzyczyn - 1:4
LKS Victoria-Polifarb Hażlach - LKS Spójnia Górki Wielkie - 2:4
LKS Błękitni Pierściec - pauzował

XX kolejka - 04-05.06.2016
KS Nierodzim - LKS Błękitni Pierściec - 1:2
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Strażak Pielgrzymowice - 2:2
KS Brzezówka - LKS Rudnik - 5:1
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Pogórze - 0:5
MKS Promyk Golasowice - LKS Victoria-Polifarb Hażlach - 1:2
LKS Strażak Dębowiec - pauzował

XXI kolejka - 11-12.06.2016
LKS Błękitni Pierściec - LKS Iskra Iskrzyczyn - 1:1
KS Brzezówka - LKS Pogórze - 1:4
LKS Rudnik - LKS Spójnia Górki Wielkie - 2:8
LKS Strażak Pielgrzymowice - MKS Promyk Golasowice - 7:2
LKS Victoria-Polifarb Hażlach - LKS Strażak Dębowiec - 1:3
KS Nierodzim - pauzował

XXII kolejka - 19.06.2016
LKS Strażak Dębowiec - LKS Strażak Pielgrzymowice - 2:0
MKS Promyk Golasowice - LKS Rudnik - 2:2
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Pogórze - 0:3 w.o. (w meczu 0:2)
KS Brzezówka - LKS Błękitni Pierściec - 3:3
LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim - 4:0
LKS Victoria-Polifarb Hażlach - pauzował

Klasa B (Podokręg Skoczów) -- 2018/2019
. . m pkt bramki
1 LKS Błękitni Pierściec 8 24 24:3
2 KS Nierodzim 8 18 27:11
3 LKS Błyskawica II Kończyce Wielkie 8 15 29:15
4 LKS Iskra Iskrzyczyn 8 14 31:17
5 LKS Ochaby 96 8 11 14:14
6 GKS Morcinek Kaczyce 8 8 17:19
7 LKS Spójnia Górki Wielkie 8 8 23:32
8 LKS Rudnik 8 6 12:38
9 MKS Promyk Golasowice 8 0 7:35

 

 

Liga Wojewódzka Młodzików (V liga - Skoczów) -- jesień 2018
. . m pkt bramki
- LKS Zryw Bąków 0 0 0:0
- LKS Strażak Dębowiec 0 0 0:0
- LKS Iskra Iskrzyczyn 0 0 0:0
- LKS Błękitni Pierściec 0 0 0:0
- LKS Rudnik 0 0 0:0
- KKS Spójnia Zebrzydowice 0 0 0:0

 

 

reklama

Najczęściej czytane
Wizyty:
Dziś: 13Wszystkie: 113697
LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim - 5:2 LKS Victoria Hażlach - LKS Iskra Iskrzyczyn - 4:2 LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:0 LKS Victoria Hażlach - LKS Iskra Iskrzyczyn - 1:1