wydarzenia
X

Komentarze

Liga Wojewódzka Juniorów i Trampkarzy (IV liga - Skoczów) -- 2019/2020

Juniorzy i Trampkarze » Liga Wojewódzka Juniorów i Trampkarzy (IV liga - Skoczów) -- 2019/2020

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
- CKS Piast Cieszyn 0 0 0:0 0-0-0 (0:0) 0-0-0 (0:0)
- LKS Iskra Iskrzyczyn 0 0 0:0 0-0-0 (0:0) 0-0-0 (0:0)
- LKS Kończyce Małe 0 0 0:0 0-0-0 (0:0) 0-0-0 (0:0)
- LKS Błyskawica Kończyce Wielkie 0 0 0:0 0-0-0 (0:0) 0-0-0 (0:0)
- LKS 99 Pruchna 0 0 0:0 0-0-0 (0:0) 0-0-0 (0:0)
- LKS Orzeł Zabłocie 0 0 0:0 0-0-0 (0:0) 0-0-0 (0:0)

I kolejka - 24.08.2019
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Kończyce Małe (godz. 9:15 i 11:00)
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Błyskawica Kończyce Wlk (x i godz. 17:00)
CKS Piast Cieszyn - LKS 99 Pruchna (x i 04.09, godz. 17:00)

II kolejka - 31.08.2019
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Kończyce Małe (godz. 9:15 i 11:00)
LKS 99 Pruchna - LKS Orzeł Zabłocie (godz. 9:15 i 11:00)
LKS Iskra Iskrzyczyn - CKS Piast Cieszyn (x i godz. 14:00)

III kolejka - 07.09.2019
LKS Kończyce Małe - LKS 99 Pruchna (godz. 9:15 i 11:00)
CKS Piast Cieszyn - LKS Błyskawica Kończyce Wlk (x i godz. 11:00) 
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Iskra Iskrzyczyn (x i godz. 11:00)

IV kolejka - 14.09.2019
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS 99 Pruchna (godz. 9:15 i 11:00)
CKS Piast Cieszyn - LKS Orzeł Zabłocie (x i godz. 11:00) 
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Kończyce Małe (x i godz. 16:00)

V kolejka - 21.09.2019
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Błyskawica Kończyce Wlk (godz. 9:15 i 11:00)
LKS Kończyce Małe - CKS Piast Cieszyn (x i godz. 11:00)
LKS 99 Pruchna - LKS Iskra Iskrzyczyn (x i godz. 11:00)

VI kolejka - 28.08.2019
LKS Kończyce Małe - LKS Orzeł Zabłocie (godz. 9:15 i 11:00)
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Iskra Iskrzyczyn (x i godz. 11:00)
LKS 99 Pruchna - CKS Piast Cieszyn (x i godz. 11:00)

VII kolejka - 05.10.2019
LKS Kończyce Małe - LKS Błyskawica Kończyce Wlk (godz. 9:15 i 11:00) 
LKS Orzeł Zabłocie - LKS 99 Pruchna (godz. 9:15 i 11:00)
CKS Piast Cieszyn - LKS Iskra Iskrzyczyn (x i godz. 11:00)

VIII kolejka - 12.10.2019
LKS 99 Pruchna - LKS Kończyce Małe (godz. 9:15 i 11:00)
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - CKS Piast Cieszyn (x i godz. 11:00)
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Orzeł Zabłocie (x i godz. 15:00)

IX kolejka - 19.10.2019
LKS 99 Pruchna - LKS Błyskawica Kończyce Wlk (godz. 9:15 i 11:00)
LKS Kończyce Małe - LKS Iskra Iskrzyczyn (x i godz. 11:00)
LKS Orzeł Zabłocie - CKS Piast Cieszyn (x i godz. 11:00)

X kolejka - 26.10.2019
LKS Błyskawica Małe - LKS Orzeł Zabłocie (godz. 9:15 i 11:00)
CKS Piast Cieszyn - LKS Kończyce Małe (x i godz. 11:00)
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS 99 Pruchna (x i godz. 15:00)


Uwaga!!! - CKS Piast Cieszyn i LKS Iskra Iskrzyczyn rozgrywają mecze mistrzowskie tylko drużyną juniorów. Drużyny trampkarzy pauzują

Piłka nożna - Klasa A (Podokręg Skoczów) -- 2019/2020
. . m pkt bramki
1 LKS Pogórze 11 31 51:9
2 UKS APN Góral Istebna 11 27 33:17
3 LKS Kończyce Małe 11 25 30:12
4 LKS Błyskawica Kończyce Wielkie 10 17 23:14
5 KP Beskid II Skoczów 11 17 23:19
6 LKS Błękitni Pierściec 11 17 28:26
7 LKS Beskid Brenna 11 15 19:15
8 LKS Olza Pogwizdów 11 15 22:22
9 LKS Zryw Bąków 11 11 14:27
10 LKS Orzeł Zabłocie 11 9 18:28
11 LKS Iskra Iskrzyczyn 11 9 23:41
12 LKS Strażak Pielgrzymowice 11 8 14:35
13 KS Nierodzim 11 8 25:47
14 LKS Victoria Hażlach 10 5 8:19

 



reklama

Najczęściej czytane
Wizyty:
Dziś: 3Wszystkie: 121534
LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim - 5:2 LKS Victoria Hażlach - LKS Iskra Iskrzyczyn - 4:2 LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:0 LKS Victoria Hażlach - LKS Iskra Iskrzyczyn - 1:1