wydarzenia

Klasa A (Podokręg Skoczów) -- 2022/2023

SENIORZY » Klasa A (Podokręg Skoczów) -- 2022/2023

Klasa A (Podokręg Skoczów) -- 2022/2023

. . m pkt bramki
1 LKS Goleszów 26 64 98:25
2 LKS Victoria Hażlach 26 60 82:25
3 LKS Beskid Brenna 26 57 87:36
4 LKS Strażak Dębowiec 26 53 63:39
5 LKS Iskra Iskrzyczyn 26 49 65:41
6 LKS Błyskawica Kończyce Wielkie 26 44 87:54
7 RKS Cukrownik Chybie 26 34 48:55
8 LKS Błękitni Pierściec 26 32 60:65
9 LKS Kończyce Małe 26 31 50:72
10 LKS Orzeł Zabłocie 26 31 47:61
11 LKS Zryw Bąków 26 20 33:90
12 LKS Rudnik 26 19 43:103
13 LKS 99 Pruchna 26 18 46:84
14 LKS Olza Pogwizdów 26 14 44:103

 


Terminarz rozgrywek

I kolejka - 06-07.08.2022
LKS Goleszów - LKS Victoria Hażlach - 2:2
LKS Zryw Bąków - LKS Rudnik - 1:2
LKS Beskid Brenna - LKS 99 Pruchna - 5:1
RKS Cukrownik Chybie - LKS Orzeł Zabłocie - 3:0 w.o. (w meczu 2:1)
LKS Olza Pogwizdów - LKS Błękitni Pierściec - 2:8
LKS Strażak Dębowiec - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 2:3
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Kończyce Małe - 5:0

II kolejka - 13-14.08.2022
LKS Beskid Brenna - LKS Goleszów - 2:4
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - RKS Cukrownik Chybie - 7:2
LKS Błękitni Pierściec - LKS Iskra Iskrzyczyn - 1:3
LKS Rudnik - LKS Strażak Dębowiec - 3:2
LKS 99 Pruchna - LKS Kończyce Małe - 3:0
LKS Victoria Hażlach - LKS Zryw Bąków - 4:1
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Olza Pogwizdów - 2:4

III kolejka - 20-21.08.2022
LKS Goleszów - LKS 99 Pruchna - 2:0
LKS Zryw Bąków - LKS Beskid Brenna - 2:3
RKS Cukrownik Chybie - LKS Rudnik - 4:1
LKS Olza Pogwizdów - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 1:7
LKS Strażak Dębowiec - LKS Victoria Hażlach - 1:5
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Orzeł Zabłocie - 3:1
LKS Kończyce Małe - LKS Błękitni Pierściec - 6:6

IV kolejka - 27-28.08.2022
LKS Goleszów - LKS Zryw Bąków - 4:0
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:2
LKS Beskid Brenna - LKS Strażak Dębowiec - 3:2
LKS Rudnik - LKS Olza Pogwizdów - 8:1
LKS 99 Pruchna - LKS Błękitni Pierściec - 1:3
LKS Victoria Hażlach - RKS Cukrownik Chybie - 4:1
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Kończyce Małe - 4:3

V kolejka - 03-04.09.2022
LKS Zryw Bąków - LKS 99 Pruchna - 3:1
RKS Cukrownik Chybie - LKS Beskid Brenna - 1:2
LKS Strażak Dębowiec - LKS Goleszów - 1:0
LKS Olza Pogwizdów - LKS Victoria Hażlach - 0:1
LKS Błękitni Pierściec - LKS Orzeł Zabłocie - 2:1
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Rudnik - 0:0
LKS Kończyce Małe - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 1:4

VI kolejka - 10-11.09.2022
LKS Zryw Bąków - LKS Strażak Dębowiec - 0:0
LKS Beskid Brenna - LKS Olza Pogwizdów - 6:0
LKS Goleszów - RKS Cukrownik Chybie - 2:1
LKS Rudnik - LKS Kończyce Małe - 1:2
LKS Victoria Hażlach - LKS Iskra Iskrzyczyn - 6:2
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Błękitni Pierściec - 4:1
LKS 99 Pruchna - LKS Orzeł Zabłocie - 1:3

VII kolejka - 17-18.09.2022
RKS Cukrownik Chybie - LKS Zryw Bąków - 3:1
LKS Strażak Dębowiec - LKS 99 Pruchna - 8:0
LKS Błękitni Pierściec - LKS Rudnik - 3:0
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Beskid Brenna - 2:1
LKS Kończyce Małe - LKS Victoria Hażlach - 1:1
LKS Olza Pogwizdów - LKS Goleszów - 0:2
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 2:1

VIII kolejka - 24-25.09.2022
LKS Zryw Bąków - LKS Olza Pogwizdów - 4:2
LKS Beskid Brenna - LKS Kończyce Małe - 4:0
LKS Strażak Dębowiec - RKS Cukrownik Chybie - 2:1
LKS Goleszów - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:2
LKS Rudnik - LKS Orzeł Zabłocie - 2:4
LKS Victoria Hażlach - LKS Błękitni Pierściec - 1:1
LKS 99 Pruchna - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 0:3

IX kolejka - 01-02.10.2022
RKS Cukrownik Chybie - LKS 99 Pruchna - 1:0
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Rudnik - 5:6
LKS Błękitni Pierściec - LKS Beskid Brenna - 1:1
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Zryw Bąków - 4:1
LKS Kończyce Małe - LKS Goleszów - 0:11
LKS Olza Pogwizdów - LKS Strażak Dębowiec - 3:5
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Victoria Hażlach - 1:2

X kolejka - 08-09 i 11.10.2022
LKS Zryw Bąków - LKS Kończyce Małe - 2:0
LKS Beskid Brenna - LKS Orzeł Zabłocie - 4:2
RKS Cukrownik Chybie - LKS Olza Pogwizdów - 0:3 w.0. (w meczu 4:1)
LKS Strażak Dębowiec - LKS Iskra Iskrzyczyn - 0:1
LKS Goleszów - LKS Błękitni Pierściec - 4:1
LKS Victoria Hażlach - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 1:0
LKS 99 Pruchna - LKS Rudnik - przełożony na 06.11

XI kolejka - 15-16.10.2022
LKS Olza Pogwizdów - LKS 99 Pruchna - 3:0
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Beskid Brenna - 2:2
LKS Błękitni Pierściec - LKS Zryw Bąków - 7:1
LKS Rudnik - LKS Victoria Hażlach - 0:3
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Goleszów - 2:3
LKS Iskra Iskrzyczyn - RKS Cukrownik Chybie - 1:0
LKS Kończyce Małe - LKS Strażak Dębowiec - 1:2

XII kolejka - 22-23.10.2022
LKS Zryw Bąków - LKS Orzeł Zabłocie - 0:4
LKS Beskid Brenna - LKS Rudnik - 6:0
RKS Cukrownik Chybie - LKS Kończyce Małe - 2:0
LKS Strażak Dębowiec - LKS Błękitni Pierściec - 4:1
LKS Goleszów - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 3:0
LKS Olza Pogwizdów - LKS Iskra Iskrzyczyn - 1:4
LKS 99 Pruchna - LKS Victoria Hażlach - 0:1

XIII kolejka - 29-30.10.2022
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS 99 Pruchna - 7:0
LKS Kończyce Małe - LKS Olza Pogwizdów - 4:2
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Strażak Dębowiec - 1:1
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Zryw Bąków - 7:1
LKS Rudnik - LKS Goleszów - 0:4
LKS Błękitni Pierściec - RKS Cukrownik Chybie - 5:2
LKS Victoria Hażlach - LKS Beskid Brenna - 3:0

Przełożony mecz X kolejki - 06.11.2022
LKS 99 Pruchna - LKS Rudnik - 1:4

Runda rewanżowa

XIV kolejka - 01-02.04.2023
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Strażak Dębowiec - 0:2
LKS Błękitni Pierściec - LKS Olza Pogwizdów - 2:1
LKS Victoria Hażlach - LKS Goleszów - 2:1
LKS Kończyce Małe - LKS Iskra Iskrzyczyn - 4:1
LKS 99 Pruchna - LKS Beskid Brenna - 1:3
LKS Orzeł Zabłocie - RKS Cukrownik Chybie - 3:1
LKS Rudnik - LKS Zryw Bąków - 3:2

XV kolejka - 08 i 10.04.2023
LKS Zryw Bąków - LKS Victoria Hażlach - 1:1
RKS Cukrownik Chybie - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 3:2
LKS Goleszów - LKS Beskid Brenna - 3:3
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Błękitni Pierściec - 2:0
LKS Kończyce Małe - LKS 99 Pruchna - 5:1
LKS Olza Pogwizdów - LKS Orzeł Zabłocie - 1:4
LKS Strażak Dębowiec - LKS Rudnik - przełożony na 17.05

XVI kolejka - 15-16.04.2023
LKS Beskid Brenna - LKS Zryw Bąków - 4:0
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Olza Pogwizdów - 7:1
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Iskra Iskrzyczyn - 0:1
LKS Błękitni Pierściec - LKS Kończyce Małe - 2:2
LKS Victoria Hażlach - LKS Strażak Dębowiec - 0:1
LKS 99 Pruchna - LKS Goleszów - 1:3
LKS Rudnik - RKS Cukrownik Chybie - 0:5

XVII kolejka - 22-23.04.2023
LKS Zryw Bąków - LKS Goleszów - 0:8 w.o.
LKS Strażak Dębowiec - LKS Beskid Brenna - 1:4
RKS Cukrownik Chybie - LKS Victoria Hażlach - 2:4
LKS Błękitni Pierściec - LKS 99 Pruchna - 4:3
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 0:3 w.o. (w meczu 2:2)
LKS Kończyce Małe - LKS Orzeł Zabłocie - 3:1
LKS Olza Pogwizdów - LKS Rudnik - 6:0

XVIII kolejka - 29-30.04.2023
LKS Goleszów - LKS Strażak Dębowiec - 7:1
LKS Rudnik - LKS Iskra Iskrzyczyn - 1:2
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Błękitni Pierściec - 2:1
LKS Beskid Brenna - RKS Cukrownik Chybie - 4:0
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Kończyce Małe - 1:2
LKS Victoria Hażlach - LKS Olza Pogwizdów - 8:1
LKS 99 Pruchna - LKS Zryw Bąków - 4:1

XIX kolejka - 03.05.2023
LKS Błękitni Pierściec - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 1:4
RKS Cukrownik Chybie - LKS Goleszów - 3:3
LKS Strażak Dębowiec - LKS Zryw Bąków - 2:0
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Victoria Hażlach - 2:2
LKS Kończyce Małe - LKS Rudnik - 5:0
LKS Olza Pogwizdów - LKS Beskid Brenna - 3:3
LKS Orzeł Zabłocie - LKS 99 Pruchna - 2:3

XX kolejka - 06-07.05.2023
LKS Zryw Bąków - RKS Cukrownik Chybie - 3:2
LKS Beskid Brenna - LKS Iskra Iskrzyczyn - 5:2
LKS Goleszów - LKS Olza Pogwizdów - 7:0
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Orzeł Zabłocie - 3:0
LKS 99 Pruchna - LKS Strażak Dębowiec - 0:2
LKS Victoria Hażlach - LKS Kończyce Małe - 1:3
LKS Rudnik - LKS Błękitni Pierściec - 3:4

XXI kolejka - 13-14.05.2023
RKS Cukrownik Chybie - LKS Strażak Dębowiec - 0:3
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS 99 Pruchna - 7:3
LKS Olza Pogwizdów - LKS Zryw Bąków - 2:3
LKS Błękitni Pierściec - LKS Victoria Hażlach - 1:5
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Goleszów - 0:4
LKS Kończyce Małe - LKS Beskid Brenna - 0:6
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Rudnik - 4:0

Przełożony mecz XV kolejki - 17.05.2023
LKS Strażak Dębowiec - LKS Rudnik - 5:2

XXII kolejka - 20-21.05.2023
LKS Strażak Dębowiec - LKS Olza Pogwizdów - 2:1
LKS Rudnik - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 0:4
LKS Zryw Bąków - LKS Iskra Iskrzyczyn - 1:7
LKS Beskid Brenna - LKS Błękitni Pierściec - 1:1
LKS Goleszów - LKS Kończyce Małe - 3:1
LKS Victoria Hażlach - LKS Orzeł Zabłocie - 4:1
LKS 99 Pruchna - RKS Cukrownik Chybie - 4:1

Przełożony mecz XXV kolejki - 24.05.2023
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Olza Pogwizdów - 5:1

XXIII kolejka - 27-28.05.2023
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Victoria Hażlach - 0:6
LKS Błękitni Pierściec - LKS Goleszów - 2:3
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Beskid Brenna - 0:4
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Strażak Dębowiec - 1:2
LKS Kończyce Małe - LKS Zryw Bąków - 4:0
LKS Olza Pogwizdów - RKS Cukrownik Chybie - 1:3
LKS Rudnik - LKS 99 Pruchna - 3:11

XXIV kolejka - 03-04.06.2023
LKS Goleszów - LKS Orzeł Zabłocie - 5:0
LKS Beskid Brenna - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 5:1
LKS Strażak Dębowiec - LKS Kończyce Małe - 2:0
RKS Cukrownik Chybie - LKS Iskra Iskrzyczyn - 1:0
LKS 99 Pruchna - LKS Olza Pogwizdów - 5:1
LKS Zryw Bąków - LKS Błękitni Pierściec - 2:1
LKS Victoria Hażlach - LKS Rudnik - 11:1

XXV kolejka - 08 i 11.06.2023
LKS Kończyce Małe - RKS Cukrownik Chybie - 0:4
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Goleszów - 1:5
LKS Błękitni Pierściec - LKS Strażak Dębowiec - 1:5
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Zryw Bąków - 2:1
LKS Victoria Hażlach - LKS 99 Pruchna - 3:0
LKS Rudnik - LKS Beskid Brenna - 3:5
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Olza Pogwizdów - przełożony na 24.05

XXVI kolejka - 17.06.2023
LKS Strażak Dębowiec - LKS Orzeł Zabłocie - 5:1
LKS Goleszów - LKS Rudnik - 3:0
LKS Olza Pogwizdów - LKS Kończyce Małe - 3:3
LKS Zryw Bąków - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 2:9
LKS Beskid Brenna - LKS Victoria Hażlach - 1:1
RKS Cukrownik Chybie - LKS Błękitni Pierściec - 2:0
LKS 99 Pruchna - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:6

Klasa A (Podokręg Skoczów) -- 2023/2024

 

. . m pkt bramki
1 LKS Kończyce Małe 13 36 55:21
2 RKS Cukrownik Chybie 13 29 43:19
3 LKS Pogórze 13 29 42:18
4 LKS Strażak Dębowiec 13 29 35:15
5 LKS Iskra Iskrzyczyn 13 23 38:22
6 LKS Błyskawica Kończyce Wielkie 13 19 35:21
7 LKS Beskid Brenna 12 18 35:34
8 LKS Strażak Pielgrzymowice 13 15 29:28
9 LKS 99 Pruchna 13 12 23:34
10 LKS Orzeł Zabłocie 13 10 19:38
11 LKS Błękitni Pierściec 13 10 25:50
12 LKS Zryw Bąków 13 6 15:52
13 LKS Rudnik 13 3 16:58

 



Komentarze

  • Iskra
    2023-05-04 15:42
    Gumis, spokojnie, wszystko idzie zgodnie z planem
    Gumis
    2023-04-03 15:45
    No i po ostatni samicy okregowko papa
    zawodnik
    2023-01-16 15:41
    a jeśli tak to kiedy zaczynacie treningi ???
    zawodnik
    2023-01-16 15:39
    Witajcie potrzebujecie może zawodników do gry w seniorach ???
    Kibic
    2022-05-15 19:19
    6 : 6 - działo się dzisiaj
    Kolo
    2022-01-09 12:30
    Kiedy ruszacie z okresem przygotowawczym?
    Obserwator
    2021-06-28 16:35
    Statystyki pokazują co innego - tylko 12 straconych bramek
    komandos
    2021-05-21 16:26
    Najgorszy zdecydowanie bramkarz w waszej drużynie pozdrawiam
    Tygrys
    2021-04-23 13:01
    Kto tam teraz został gwiazdą w iskrze 😁😁😁
    Tygrys
    2021-04-23 13:00
    Kto tam teraz został gwiazdą w iskrze 😁😁😁
    Iczyn
    2021-02-20 22:41
    W poniedziałek (22.02) orlik Miedzyswiec, środa i piątek sparingi Kaczyce. Później pewnie wtorki i czwartki Ale zmienia się to na bieżąco
    Kolo
    2021-02-13 22:57
    W jakie dni trenuje iskra i gdzie?
    Brzoza
    2020-06-30 13:12
    Przyjdź i posprzątaj ale najpierw się przedstaw :)
    Kibic
    2020-06-27 17:44
    Jaki syf w Iskrze był taki jest 😂
    Grajek:)
    2020-05-15 18:19
    Startujemy z treningami!!;)
    Iskry lecą:)
    2019-07-25 09:24
    Podoba mi się ta nowa stronka:)
    Bitcoin
    2019-06-24 21:43
    Wiadomo :)...Co tam Nierodzim, Ochaby i inni...Ważne żeby w Iskrze Iskrzyło:)))
    Euro
    2019-06-24 18:44
    Bo 3 awansują
    Dolar:)
    2019-06-23 15:51
    Taaa przeskoczył... i o płotek się potknął w tym biegu:)
    Zatroskany
    2019-06-17 17:10
    No i Nierodzim przeskoczył.. :(
    Do kibicowania !
    2019-05-10 16:58
    Ponoć iskry polecą :)
    Kibic
    2019-05-05 20:37
    Brawo Pany !!!
    Powodzenia!!!
    2018-07-03 20:39
    Ten sezon należy do Iskry:)
    widz
    2018-06-17 13:03
    W kolejnym sezonie będzie lepiej...
    kibic
    2017-08-24 19:31
    Niezły wynik Kaczyc: 0:43
    życzliwy
    2017-06-19 15:11
    Panowie CR7 jest do wzięcia :)
    widz
    2017-04-09 17:39
    Pierwszy punkt na koncie w tym sezonie.
    kibic nr. 2
    2016-10-08 11:06
    było minęło - czekamy na info o karach :) a póki co - ISKRA do boju !
    Kibic
    2016-10-05 17:07
    Czy wszyscy piłkarze klubu zachowują się tak jak Bartosz Popiołek podczas ostaniego meczu? Czy takie zachowanie jest normą w tym klubie? Wstyd dla całej druzyny!
    ktoś
    2016-10-03 21:02
    Mam nadzieję,ze OZPN tego buraka zdyskwalifikuje dożywotnio.Widać ,że naprawdę nie potrafi grać bo jest cieniutki więc czym innym chce zabłysnąć
    kibic
    2016-10-03 17:55
    zachowanie bardzo niesportowe, ale z tego co widać i słychać na nagraniu to prowokatorem był zawodnik z Zabłocia, który potem jeszcze symuluje..
    robo
    2016-10-03 16:08
    To zwierze od was chyba zadowolone ? Sławę osiągnął
    kibic
    2016-10-03 15:26
    w rozwinięciu ostatniej aktualności filmik - poszło niestety w świat
    admin
    2016-09-25 14:35
    chyba wszystko działa..
    admin
    2016-09-25 14:32
    pierwszy komentarz testowy :)
Dodaj komentarz
Uzupełnij małymi literami (antyspam)
LKS Iskrzyczyn
Najczęściej czytane
Wizyty:
Dziś: 4Wszystkie: 219793
LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim - 5:2 LKS Victoria Hażlach - LKS Iskra Iskrzyczyn - 4:2 LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:0 LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim - 1:1 [2020r]