wydarzenia

Klasa A (Podokręg Skoczów) -- 2022/2023

SENIORZY » Klasa A (Podokręg Skoczów) -- 2022/2023

Klasa A (Podokręg Skoczów) -- 2022/2023

. . m pkt bramki
1 LKS Błyskawica Kończyce Wielkie 8 19 31:11
2 LKS Victoria Hażlach 8 18 24:9
3 LKS Beskid Brenna 8 18 26:12
4 LKS Goleszów 8 17 18:8
5 LKS Iskra Iskrzyczyn 8 15 19:13
6 LKS Błękitni Pierściec 8 14 25:18
7 LKS Orzeł Zabłocie 8 12 17:19
8 LKS Strażak Dębowiec 8 10 18:15
9 LKS Rudnik 8 10 17:17
10 RKS Cukrownik Chybie 8 9 16:19
11 LKS Zryw Bąków 8 7 12:19
12 LKS Kończyce Małe 8 5 13:28
13 LKS 99 Pruchna 8 3 7:27
14 LKS Olza Pogwizdów 8 3 10:38

 

I kolejka - 06-07.08.2022
LKS Goleszów - LKS Victoria Hażlach (06.08, godz. 16:00)
LKS Zryw Bąków - LKS Rudnik (06.08, godz. 17:00)
LKS Beskid Brenna - LKS 99 Pruchna (06.08, godz. 17:00)
RKS Cukrownik Chybie - LKS Orzeł Zabłocie (06.08, godz. 17:00)
LKS Olza Pogwizdów - LKS Błękitni Pierściec (06.08, godz. 17:00)
LKS Strażak Dębowiec - LKS Błyskawica Kończyce Wlk (07.08, godz. 17:00)
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Kończyce Małe (07.08, godz. 17:00)

II kolejka - 13-14.08.2022
LKS Beskid Brenna - LKS Goleszów (13.08, godz. 17:00)
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - RKS Cukrownik Chybie (13.08, godz. 17:00)
LKS Błękitni Pierściec - LKS Iskra Iskrzyczyn (14.08, godz. 11:00)
LKS Rudnik - LKS Strażak Dębowiec (14.08, godz. 11:30)
LKS 99 Pruchna - LKS Kończyce Małe (14.08, godz. 16:00)
LKS Victoria Hażlach - LKS Zryw Bąków (14.08, godz. 17:00)
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Olza Pogwizdów (14.08, godz. 17:00)

III kolejka - 20-21.08.2022
LKS Goleszów - LKS 99 Pruchna (20.08, godz. 16:00)
LKS Zryw Bąków - LKS Beskid Brenna (20.08, godz. 17:00)
RKS Cukrownik Chybie - LKS Rudnik (20.08, godz. 17:00)
LKS Olza Pogwizdów - LKS Błyskawica Kończyce Wlk (20.08, godz. 16:00)
LKS Strażak Dębowiec - LKS Victoria Hażlach (21.08, godz. 17:00)
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Orzeł Zabłocie (21.08, godz. 17:00)
LKS Kończyce Małe - LKS Błękitni Pierściec (21.08, godz. 17:00)

IV kolejka - 27-28.08.2022
LKS Goleszów - LKS Zryw Bąków (27.08, godz. 16:00)
LKS Beskid Brenna - LKS Strażak Dębowiec (27.08, godz. 17:00)
LKS Victoria Hażlach - RKS Cukrownik Chybie (27.08, godz. 17:00)
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Iskra Iskrzyczyn (27.08, godz. 17:00)
LKS Rudnik - LKS Olza Pogwizdów (28.08, godz. 11:30)
LKS 99 Pruchna - LKS Błękitni Pierściec (28.08, godz. 16:00)
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Kończyce Małe (28.08, godz. 17:00)

V kolejka - 03-04.09.2022
LKS Zryw Bąków - LKS 99 Pruchna (03.09, godz. 16:00)
RKS Cukrownik Chybie - LKS Beskid Brenna (03.09, godz. 16:00)
LKS Błękitni Pierściec - LKS Orzeł Zabłocie (04.09, godz. 11:00)
LKS Strażak Dębowiec - LKS Goleszów (04.09, godz. 16:00) 
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Rudnik (04.09, godz. 16:00)
LKS Kończyce Małe - LKS Błyskawica Kończyce Wlk (04.09, godz. 16:00) 
LKS Olza Pogwizdów - LKS Victoria Hażlach (04.09, godz. 16:00)

VI kolejka - 10-11.09.2022
LKS Zryw Bąków - LKS Strażak Dębowiec (10.09, godz. 16:00)
LKS Beskid Brenna - LKS Olza Pogwizdów (10.09, godz. 16:00)
LKS Goleszów - RKS Cukrownik Chybie (10.09, godz. 16:00)
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Błękitni Pierściec (10.09, godz. 16:00)
LKS Rudnik - LKS Kończyce Małe (11.09, godz. 11:30)
LKS Victoria Hażlach - LKS Iskra Iskrzyczyn (11.09, godz. 16:00)
LKS 99 Pruchna - LKS Orzeł Zabłocie (11.09, godz. 16:00)

VII kolejka - 17-18.09.2022
RKS Cukrownik Chybie - LKS Zryw Bąków (17.09, godz. 16:00)
LKS Błękitni Pierściec - LKS Rudnik (18.09, godz. 11:00)
LKS Strażak Dębowiec - LKS 99 Pruchna (18.09, godz. 16:00)
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Beskid Brenna (18.09, godz. 16:00)
LKS Kończyce Małe - LKS Victoria Hażlach (18.09, godz. 16:00)
LKS Olza Pogwizdów - LKS Goleszów (18.09, godz. 16:00)
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Błyskawica Kończyce Wlk (18.09, godz. 16:00)

VIII kolejka - 24-25.09.2022
LKS Zryw Bąków - LKS Olza Pogwizdów (24.09, godz. 16:00)
LKS Beskid Brenna - LKS Kończyce Małe (24.09, godz. 16:00)
LKS Goleszów - LKS Iskra Iskrzyczyn (24.09, godz. 16:00)
LKS Strażak Dębowiec - RKS Cukrownik Chybie (25.09, godz. 16:00)
LKS Rudnik - LKS Orzeł Zabłocie (25.09, godz. 11:30)
LKS Victoria Hażlach - LKS Błękitni Pierściec (25.09, godz. 16:00)
LKS 99 Pruchna - LKS Błyskawica Kończyce Wlk (25.09, godz. 16:00)

IX kolejka - 01-02.10.2022
RKS Cukrownik Chybie - LKS 99 Pruchna (01.10, godz. 15:00)
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Rudnik (01.10, godz. 15:00)
LKS Błękitni Pierściec - LKS Beskid Brenna (02.10, godz. 11:00)
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Zryw Bąków (02.10, godz. 15:00)
LKS Kończyce Małe - LKS Goleszów (02.10, godz. 15:00)
LKS Olza Pogwizdów - LKS Strażak Dębowiec (02.10, godz. 15:00)
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Victoria Hażlach (02.10, godz. 15:00)

X kolejka - 08-09.10.2022
LKS Zryw Bąków - LKS Kończyce Małe (08.10, godz. 15:00)
LKS Beskid Brenna - LKS Orzeł Zabłocie (08.10, godz. 15:00)
RKS Cukrownik Chybie - LKS Olza Pogwizdów (08.10, godz. 15:00)
LKS Goleszów - LKS Błękitni Pierściec (08.10, godz. 15:00)
LKS Strażak Dębowiec - LKS Iskra Iskrzyczyn (09.10, godz. 15:00)
LKS Victoria Hażlach - LKS Błyskawica Kończyce Wlk (09.10, godz. 15:00)
LKS 99 Pruchna - LKS Rudnik (09.10, godz. 15:00)

XI kolejka - 15-16.10.2022
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Beskid Brenna (15.10, godz. 15:00)
LKS Błękitni Pierściec - LKS Zryw Bąków (15.10, godz. 11:00)
LKS Rudnik - LKS Victoria Hażlach (15.10, godz. 11:30)
LKS Iskra Iskrzyczyn - RKS Cukrownik Chybie (16.10, godz. 15:00)
LKS Kończyce Małe - LKS Strażak Dębowiec (16.10, godz. 15:00)
LKS Olza Pogwizdów - LKS 99 Pruchna (16.10, godz. 15:00)
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Goleszów (16.10, godz. 15:00)

XII kolejka - 22-23.10.2022
LKS Zryw Bąków - LKS Orzeł Zabłocie (22.10, godz. 15:00)
LKS Beskid Brenna - LKS Rudnik (22.10, godz. 15:00)
RKS Cukrownik Chybie - LKS Kończyce Małe (22.10, godz. 15:00)
LKS Goleszów - LKS Błyskawica Kończyce Wlk (22.10, godz. 15:00)
LKS Strażak Dębowiec - LKS Błękitni Pierściec (23.10, godz. 15:00)
LKS Olza Pogwizdów - LKS Iskra Iskrzyczyn (23.10, godz. 15:00)
LKS 99 Pruchna - LKS Victoria Hażlach (23.10, godz. 15:00)

XIII kolejka - 29-30.10.2022
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Zryw Bąków (29.10, godz. 15:00)
LKS Błękitni Pierściec - RKS Cukrownik Chybie (30.10, godz. 11:00)
LKS Rudnik - LKS Goleszów (30.10, godz. 11:30)
LKS Victoria Hażlach - LKS Beskid Brenna (30.10, godz. 14:00)
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS 99 Pruchna (30.10, godz. 14:00)
LKS Kończyce Małe - LKS Olza Pogwizdów (30.10, godz. 14:00)
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Strażak Dębowiec (30.10, godz. 14:00)

Klasa A (Podokręg Skoczów) -- 2022/2023

. . m pkt bramki
1 LKS Błyskawica Kończyce Wielkie 8 19 31:11
2 LKS Victoria Hażlach 8 18 24:9
3 LKS Beskid Brenna 8 18 26:12
4 LKS Goleszów 8 17 18:8
5 LKS Iskra Iskrzyczyn 8 15 19:13
6 LKS Błękitni Pierściec 8 14 25:18
7 LKS Orzeł Zabłocie 8 12 17:19
8 LKS Strażak Dębowiec 8 10 18:15
9 LKS Rudnik 8 10 17:17
10 RKS Cukrownik Chybie 8 9 16:19
11 LKS Zryw Bąków 8 7 12:19
12 LKS Kończyce Małe 8 5 13:28
13 LKS 99 Pruchna 8 3 7:27
14 LKS Olza Pogwizdów 8 3 10:38

 



Komentarze

  • Kibic
    2022-05-15 19:19
    6 : 6 - działo się dzisiaj
    Kolo
    2022-01-09 12:30
    Kiedy ruszacie z okresem przygotowawczym?
    Obserwator
    2021-06-28 16:35
    Statystyki pokazują co innego - tylko 12 straconych bramek
    komandos
    2021-05-21 16:26
    Najgorszy zdecydowanie bramkarz w waszej drużynie pozdrawiam
    Tygrys
    2021-04-23 13:01
    Kto tam teraz został gwiazdą w iskrze 😁😁😁
    Tygrys
    2021-04-23 13:00
    Kto tam teraz został gwiazdą w iskrze 😁😁😁
    Iczyn
    2021-02-20 22:41
    W poniedziałek (22.02) orlik Miedzyswiec, środa i piątek sparingi Kaczyce. Później pewnie wtorki i czwartki Ale zmienia się to na bieżąco
    Kolo
    2021-02-13 22:57
    W jakie dni trenuje iskra i gdzie?
    Brzoza
    2020-06-30 13:12
    Przyjdź i posprzątaj ale najpierw się przedstaw :)
    Kibic
    2020-06-27 17:44
    Jaki syf w Iskrze był taki jest 😂
    Grajek:)
    2020-05-15 18:19
    Startujemy z treningami!!;)
    Iskry lecą:)
    2019-07-25 09:24
    Podoba mi się ta nowa stronka:)
    Bitcoin
    2019-06-24 21:43
    Wiadomo :)...Co tam Nierodzim, Ochaby i inni...Ważne żeby w Iskrze Iskrzyło:)))
    Euro
    2019-06-24 18:44
    Bo 3 awansują
    Dolar:)
    2019-06-23 15:51
    Taaa przeskoczył... i o płotek się potknął w tym biegu:)
    Zatroskany
    2019-06-17 17:10
    No i Nierodzim przeskoczył.. :(
    Do kibicowania !
    2019-05-10 16:58
    Ponoć iskry polecą :)
    Kibic
    2019-05-05 20:37
    Brawo Pany !!!
    Powodzenia!!!
    2018-07-03 20:39
    Ten sezon należy do Iskry:)
    widz
    2018-06-17 13:03
    W kolejnym sezonie będzie lepiej...
    kibic
    2017-08-24 19:31
    Niezły wynik Kaczyc: 0:43
    życzliwy
    2017-06-19 15:11
    Panowie CR7 jest do wzięcia :)
    widz
    2017-04-09 17:39
    Pierwszy punkt na koncie w tym sezonie.
    kibic nr. 2
    2016-10-08 11:06
    było minęło - czekamy na info o karach :) a póki co - ISKRA do boju !
    Kibic
    2016-10-05 17:07
    Czy wszyscy piłkarze klubu zachowują się tak jak Bartosz Popiołek podczas ostaniego meczu? Czy takie zachowanie jest normą w tym klubie? Wstyd dla całej druzyny!
    ktoś
    2016-10-03 21:02
    Mam nadzieję,ze OZPN tego buraka zdyskwalifikuje dożywotnio.Widać ,że naprawdę nie potrafi grać bo jest cieniutki więc czym innym chce zabłysnąć
    kibic
    2016-10-03 17:55
    zachowanie bardzo niesportowe, ale z tego co widać i słychać na nagraniu to prowokatorem był zawodnik z Zabłocia, który potem jeszcze symuluje..
    robo
    2016-10-03 16:08
    To zwierze od was chyba zadowolone ? Sławę osiągnął
    kibic
    2016-10-03 15:26
    w rozwinięciu ostatniej aktualności filmik - poszło niestety w świat
    admin
    2016-09-25 14:35
    chyba wszystko działa..
    admin
    2016-09-25 14:32
    pierwszy komentarz testowy :)
Dodaj komentarz
Uzupełnij małymi literami (antyspam)
LKS Iskrzyczyn
Najczęściej czytane
Wizyty:
Dziś: 474Wszystkie: 194860
LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim - 5:2 LKS Victoria Hażlach - LKS Iskra Iskrzyczyn - 4:2 LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:0 LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim - 1:1 [2020r]